FN Plzeň – Neurologická klinika
Alej Svobody 80, Plzeň

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: FN Plzeň – Neurologická klinika Jiný

Paní doktorka Vacovská(moje zlatá Hanička) mě za celou tu řadu let co k ní docházim vytáhla z obrovských zdravotních průšvihů už nesčíslněkrát. Je to moje zlato a nedam na ni dopustit!!!

paní doktorka je moje sluníčko již 22roků,moc děkuji,přála bych jí aby i ona poznala jenom dobré lidi,moc si to zaslouží,díky moc.M Jíchová

Chodím k paní doktorce spoustu let, musím říct, že je naprosto skvělá. Vždy milá, usměvavá a ochotná. Hodně mi pomohla také po porodu, kdy jsem měla obrovské bolesti hlavy, postarala se o mě s velikánskou péčí.

Vzhled k mé diagnóze jsem byla často smutná, všechno vzdávala... když jsem ale vyšla z ordinace paní doktorky, bylo mi vždy krásně. Měla jsem zase sebevědomí a chuť do života. Paní doktorka Vacovská, nejen, že je výborný lékař, ale také skvělý člověk, který Vám vždy připomene, jak jste úžasní. Také děkuji. Alena Krejčíková.

Paní doktorka je velice obětavý, svědomitý a pracovitý člověk. Díky ní jsem přišel na příčinu svých letitých problémů, které vznikly dvacetiletou povrchní léčbou jiného lékaře. Škoda, že takových lékařů, kteří mají opravdový zájem o pacienta není více. Děkuji paní doktorko.

Jsem dlouholetá pacientka paní doktorky je to můj andělíček strážníček zachránila mi život díky ní funguji jako normální člověk , chodím do práce a nejvíc se těším z toho že můžu vidět jak roste moje dcera Julinka , v nejtěžších chvílích mého života ohledně zdraví mi velice pomohla , je to nejlepší neuroložka na 100%. v Plzni , velice ochotný a dobrý člověk.Vždycky mi připomíná abych se nevzdávala . Děkuji bohu že osud nás svedl a léčí mě taková vynikající doktorka , budu ji vděčná do konce života.

Už několik let jsem v péči paní doktorky a jsem maximálně spokojená.Vždy mi řekne narovinu a při tom jemně jak se věci mají.To je moc fajn a je prostě skvělá.

Je to v dnešní době jedn z mála lékařů, který v dnešní době má skutečný zájem člověku pomoci a to efektivně a rychle.Je to paní doktorka, kterou si s neskonalou úctou dovoluji oslovit PANÍ DOKTORKO!!!!! a mnohokrát ještě jednou děkují Klatováci

jako jediné z doktorů jí věřím...

Je to moc milá a starostlivá paní doktorka vše vysvětlí a vždy pomůže.