Hana Vacovská, neurolog Plzeň

MUDr. Hana Vacovská

Uložit

Neurolog Více

13 názor

Uložit


Adresa

FN Plzeň – Neurologická klinika
Alej Svobody 80, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: FN Plzeň – Neurologická klinika Jiný

Paní doktorka Vacovská(moje zlatá Hanička) mě za celou tu řadu let co k ní docházim vytáhla z obrovských zdravotních průšvihů už nesčíslněkrát. Je to moje zlato a nedam na ni dopustit!!!

M
Ověřený profil

paní doktorka je moje sluníčko již 22roků,moc děkuji,přála bych jí aby i ona poznala jenom dobré lidi,moc si to zaslouží,díky moc.M Jíchová

M
Ověřený profil

Chodím k paní doktorce spoustu let, musím říct, že je naprosto skvělá. Vždy milá, usměvavá a ochotná. Hodně mi pomohla také po porodu, kdy jsem měla obrovské bolesti hlavy, postarala se o mě s velikánskou péčí.

A
Ověřený profil

Vzhled k mé diagnóze jsem byla často smutná, všechno vzdávala... když jsem ale vyšla z ordinace paní doktorky, bylo mi vždy krásně. Měla jsem zase sebevědomí a chuť do života. Paní doktorka Vacovská, nejen, že je výborný lékař, ale také skvělý člověk, který Vám vždy připomene, jak jste úžasní. Také děkuji. Alena Krejčíková.

B
Ověřený profil

Paní doktorka je velice obětavý, svědomitý a pracovitý člověk. Díky ní jsem přišel na příčinu svých letitých problémů, které vznikly dvacetiletou povrchní léčbou jiného lékaře. Škoda, že takových lékařů, kteří mají opravdový zájem o pacienta není více. Děkuji paní doktorko.

R
Ověřený profil

Jsem dlouholetá pacientka paní doktorky je to můj andělíček strážníček zachránila mi život díky ní funguji jako normální člověk , chodím do práce a nejvíc se těším z toho že můžu vidět jak roste moje dcera Julinka , v nejtěžších chvílích mého života ohledně zdraví mi velice pomohla , je to nejlepší neuroložka na 100%. v Plzni , velice ochotný a dobrý člověk.Vždycky mi připomíná abych se nevzdávala . Děkuji bohu že osud nás svedl a léčí mě taková vynikající doktorka , budu ji vděčná do konce života.

Už několik let jsem v péči paní doktorky a jsem maximálně spokojená.Vždy mi řekne narovinu a při tom jemně jak se věci mají.To je moc fajn a je prostě skvělá.

Je to v dnešní době jedn z mála lékařů, který v dnešní době má skutečný zájem člověku pomoci a to efektivně a rychle.Je to paní doktorka, kterou si s neskonalou úctou dovoluji oslovit PANÍ DOKTORKO!!!!! a mnohokrát ještě jednou děkují Klatováci

jako jediné z doktorů jí věřím...
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Je to moc milá a starostlivá paní doktorka vše vysvětlí a vždy pomůže.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti