MUDr. Hana Urbanová

Gynekolog Více

Jablonec nad Nisou 1 adresa

21 názor

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

GYNMEDI s.r.o.
Poštovní 8, Jablonec nad Nisou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

21 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
C
Ověřený profil

pokazde kdyz pridu do cekarny tak tam cekam treba i pres hodinu i presto ze sem obednana ale sestra bere na redu svoje znami a kamaradky a pak teprve ty dalsi.a pani doktorka s tim nic nedela.i prez stiznosti.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

V
Ověřený profil

K paní doktorce jsem chodila asi 5 let, postupem času jsem začala mít určité problémy a paní doktorka mě kvůli nim "léčila" cca dva roky, přitom za celou tu dobu nepřeléčila absolutně nic. Nenavrhla žádnou léčbu, neposlala mě nikam na ždáné rozbory či do laboratoře, neřekla mi že bych třeba měla poslat na vyšetření i svého partnera. Tak jsem přestoupila k jinému lékaři a hle, najednou jsem s problému venku a to jen proto, že to začal ihned léčit a zabývat se problémem více do hloubky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A

Velmi kvalitní lékařka , pokud se týká článků některých nespokojených , nechť tedy k paní doktorce nechodí
paní která se domnívá , že má zastaralé názory pak si já myslím , že ne vše dříve bylo špatné ne li lepší a v pátém týdnu omezit práci s kovy a proč , je to o tom , že všichni moc sledujete OVRZ a potom z vás nevypadne nic jiného než pomluvy, doktorka Urbanová je jistě velmi erudovaná lékařka a každý má právo na nějaké svoje pocity je to především člověk jako my všechny.


A
Ověřený profil

Souhlasím s názorem, že je pečlivá a myslím si, že je ve svém oboru opravdu zkušená a kvalitní. Ale bohužel jsem po otěhotnění okamžitě přestoupila jinam, po tom co jsem zjistila jak zastaralé názory zastává. Neviděla důvod, proč v pátém týdnu přerušit práci s chemickými látkami typu tězké kovy, chlor, kyanid.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Je zajímavé, že jsem na tuto doktorku psala negativní hodnocení, nebot je velmi arogantní a jako lékarka se dopustila mnoho chyb ohrožující život a honocení zmizelo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nemohu hodnotit, byla jsem u ní jen jednou, když zastupovala mého gynekologa. Přišla jsem s velmi akutním problémem v těhotenství, nemusela jsem čekat, a přesto, že nejsem její pacient, byla moc milá, velmi mě podrželo její uklidnění, prohlédla mě důkladně, vše ukázala na UZ, vysvětlila.... Kdybych musel odejít od mého gynekologa, doufám, že by mě vzala !! A její sestřička byla také hodná a chápající.


Ověřený profil

Pani doktorka je opravdu vynikající - příjemná, pečlivá - vše zkoumá a ví si rady, nic nenechá jen tak. Věnuje vám čas a vyslechne a poradí - plná a odborná péče. Opravdu nedám dopustit.


Ověřený profil

Paní doktorka je člověk na svém místě. Jednou jsem měla problém, se kterým si moje gynekoložka nevěděla rada, šla jsem k této paní doktorce, a ta věděla co se mnou. Je vidět, že ví o svém oboru hodně. Mohu jen a jen doporučit.


Paní doktorka mě před 27 lety rodila a nyní k ní chodím i jako pacientka a jsem s její péčí a chováním moc spokojená. Nyní k ní dojíždím z Prahy, mohu jen doporučit.


P

Příjemné prostředí v ordinaci i v čekárně, moc hodná paní doktorka a ochotná sestřička.


Došlo k chybě, zkuste to znovu