MUDr. Hana Urbanová

Jablonec nad Nisou 1 adresa

GYNMEDI s.r.o.
Poštovní 8, Jablonec nad Nisou

C

pokazde kdyz pridu do cekarny tak tam cekam treba i pres hodinu i presto ze sem obednana ale sestra bere na redu svoje znami a kamaradky a pak teprve ty dalsi.a pani doktorka s tim nic nedela.i prez stiznosti.

K paní doktorce jsem chodila asi 5 let, postupem času jsem začala mít určité problémy a paní doktorka mě kvůli nim "léčila" cca dva roky, přitom za celou tu dobu nepřeléčila absolutně nic. Nenavrhla žádnou léčbu, neposlala mě nikam na ždáné rozbory či do laboratoře, neřekla mi že bych třeba měla poslat na vyšetření i svého partnera. Tak jsem přestoupila k jinému lékaři a hle, najednou jsem s problému venku a to jen proto, že to začal ihned léčit a zabývat se problémem více do hloubky.

Velmi kvalitní lékařka , pokud se týká článků některých nespokojených , nechť tedy k paní doktorce nechodí
paní která se domnívá , že má zastaralé názory pak si já myslím , že ne vše dříve bylo špatné ne li lepší a v pátém týdnu omezit práci s kovy a proč , je to o tom , že všichni moc sledujete OVRZ a potom z vás nevypadne nic jiného než pomluvy, doktorka Urbanová je jistě velmi erudovaná lékařka a každý má právo na nějaké svoje pocity je to především člověk jako my všechny.

Souhlasím s názorem, že je pečlivá a myslím si, že je ve svém oboru opravdu zkušená a kvalitní. Ale bohužel jsem po otěhotnění okamžitě přestoupila jinam, po tom co jsem zjistila jak zastaralé názory zastává. Neviděla důvod, proč v pátém týdnu přerušit práci s chemickými látkami typu tězké kovy, chlor, kyanid.

Je zajímavé, že jsem na tuto doktorku psala negativní hodnocení, nebot je velmi arogantní a jako lékarka se dopustila mnoho chyb ohrožující život a honocení zmizelo.

Nemohu hodnotit, byla jsem u ní jen jednou, když zastupovala mého gynekologa. Přišla jsem s velmi akutním problémem v těhotenství, nemusela jsem čekat, a přesto, že nejsem její pacient, byla moc milá, velmi mě podrželo její uklidnění, prohlédla mě důkladně, vše ukázala na UZ, vysvětlila.... Kdybych musel odejít od mého gynekologa, doufám, že by mě vzala !! A její sestřička byla také hodná a chápající.

Pani doktorka je opravdu vynikající - příjemná, pečlivá - vše zkoumá a ví si rady, nic nenechá jen tak. Věnuje vám čas a vyslechne a poradí - plná a odborná péče. Opravdu nedám dopustit.

Paní doktorka je člověk na svém místě. Jednou jsem měla problém, se kterým si moje gynekoložka nevěděla rada, šla jsem k této paní doktorce, a ta věděla co se mnou. Je vidět, že ví o svém oboru hodně. Mohu jen a jen doporučit.

Paní doktorka mě před 27 lety rodila a nyní k ní chodím i jako pacientka a jsem s její péčí a chováním moc spokojená. Nyní k ní dojíždím z Prahy, mohu jen doporučit.

Příjemné prostředí v ordinaci i v čekárně, moc hodná paní doktorka a ochotná sestřička.