Kožní ambulance
Albrechtova 716/2, Vyškov

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Kožní ambulance Jiný

Sla jsem k ni s vyrazkou na brichu a zadech, kterame vubec nesvedila ale spis palela, z dalky mi rekla ze je to svrab, rekla mi at se niceho nedotykam a vydesinfikuju si cely byt, citila jsem se v tu chvili strasne, pak jsem si zasla k jine kozarce pani mi udelala ster namichala masticku a vse bylo ok. Ozadny svrab se nejednalo! A to mi jeste odmitla vzit krev nebo nejaky ster :( takze za me ne.

Umístění: Kožní ambulance Zarudlé znamínko, strach že jedná o melanom... sesřička při objednání po telefonu velice příjemná a vstřícná, rychlé jednaní a ihned objednaná na urcitou hodinu v kterou mě i opravdu vyzvali do ordinace.

Rychlé jednání, protože se uvolnilo místo, i hned mě vzala na sál kde doslo k odstranění znaménku a vyřešení mého problému. Na nic se nečekalo, chválím rychlost. Opravdu jsem si připadala jako v Modrém kódu. Mohi jen doporučit

Umístění: Kožní ambulance odmítnutí ošetření v Prostějovské nemocnice(chirurgie)odkázali mě k paní doktorce

Díky paní doktorce, která mi dvakrát pomohla ošetřit a vyléčit po odmítnutí Prostějovské nemocnice ,které mě s hnisavým zánětem neošetřila a to jsem diabetička s problémem .Paní doktorku vřele doporučuji všem nemocným .

Umístění: Kožní ambulance změny na pokožce

Každá návštěva u paní doktorky je příjemná,
díky jejímu přístupu.
Návštěvu této lékařky mohu všem doporučit

Umístění: Kožní ambulance

Absolutně nedoporučuji. K doktorce přicházím v 9 měsíci těhotenství s úporným svěděním v oblasti končetin a samozřejmě i s vyrazkou. Od jiné ambulantní doktorky mi byla diagnostikována Pupp, což je stručně řečeno alergie na hormon produkován v tehu, který se takto projevuje. Doktorka se jen podívala a rekla, že to vypadá, že je to svrab a usoudila tak proto, že teď dost řádi. Napsala mi mast na srab, kterou jsem zajisté neaplikovala. Bez zadnych testů ani odběru si dovolila mě ještě v čekárně upozorňovat, že mě na hygienu prozatím neohlasi. Vau... Jelikoz se problémy zhoršovaly, pokračovalo to další a další návštěvou doktorky a další a další nezájem něco řešit. Prostě si nevěděla semnou rady. Nemluve, že o krevní testy jsem ji musela zadat, což mě přijde v tomhle stavu prioritní. Doktorku absolutne nedoporučuji za její naprosto neprofesionální přístup. Léčím se s atopický ekzémem, ale k této doktorce už nikdy více.

C

Dobry den,p.doktorka ma velmi dobry a citlivy pristup k detem.Moje dcery se k ni tesi.P.doktorka je pecliva a usmevava a to same je i p.sestricka.Mohu jen doporucit!!! Marika

Paní doktorka mi provedla vyšetření znamének, tak, že nohy ani nechtěla vidět. Jedno znaménko odstranila tak, že se mi znovu udělalo a nyní s tím běhám po doktorech, protože se nikomu nelíbí, přestože mě paní doktorka ujišťovala, že vše je v pořádku a budu mít jen malou jizvičku a testy jsou v pořádku.
Nicméně je milá a setsřička také

Velmi hodná a dobrá paní doktorka, konečně další kožní lékařka, po dr. C.
Mohu vřele doporučit,dokonce jsem se tam i nasmála, hodná i sestřička.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den je mi 22 let obcas se mi na obou stranach krku v oblasti usi objevi suche cervene fleky,ktere na povrchu bile(droli se,supinati). Obcas to mozna svedilo ale tim si nejsem jista.Cetla jsem na internetu ze to miva dost lidi a ze by z zoho pozdeji mohla vzniknout rakovina kuze kdyz se to nebude lecit nebo snad dokonce priznak rakoviny kuze je to tak? Promazavala jsem to par dni mastnym kremem a zmizelo to. Je to tedy zalecene a neni riziko kdyz to neni uz nyni na kuzi? Mam z toho strach. V rodine nevim ze by nekdo mel rakovinu kuze. Predem dekuji za odpoved

Dobrý den, mělo by se jednat o tzv seborreu, která není nebezpečná a dost častá. Ve vašem věku bývají tyto projevy normální a lze je léčit krémy s příponou DS volně dostupné v lékárně, Mediket plus šampon s obsahem ichtamolu, pomohou ale jistě slabé kortikosteroidy v krému, předepíše Váš dermatovenerolog. Dbejte o přiměřený pobyt na čerstvém vzduchu a v potravě dostatek zinku např luštěniny a červené maso či játra, jsou vhodná.

MUDr. Hana Šmírová