Odborný kožní lékař
Liberecká 15, Jablonec nad Nisou

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Odborný kožní lékař Jiný

Příjemné a vstřícné vystupování lékařky i sestry před i po zákroku.

Jsem novým pacientem doktorky Slukové a setkal jsem se s profesionální a vstřicnou komunikací a přístupem, účinnou léčbou a empatii. Jiný názor mám na její zdravotní sestru, která se chová nepříjemně a jemně arogantně. Svým přístupem zamrzla někde v socialistických 80-tých letech.
Mgr. Petr Daňko

Dobrý den přeji,,, S léčbou paní doktorky jsem vždy spokojená,,,pokaždé když se u ní zastavím v ordinaci tak mi skvěle pomůže s mým atopickým ekzémem,,mám jej od dětství,,,je pravda,že předepisuje dražší léky a masti,ale vždy zaberou a ekzém po pár dnech vymizí..Jen jde o to nic nezanedbat a dbát jejích rad...Má k lidem hezký přístup a mile s nimi jedná...Jsem její pacientkou už přes deset let....

Chodím k pani doktorce leta, a vžy mě pomohla
Jaroslav Sedláček

Dlouhé čekací doby, v Tanvaldě katastrofická čekárna, kde je slyšet prakticky vše, co lékařka říká pacientovi. O nějakém soukromí pacienta nelze ani mluvit. Nelíbil se mi přístup paní doktorky, kdy jsem ani neměla šanci říct svůj problém, protože jí to nezajímalo a nenechala mě mluvit. Nejradši bych k ní už nešla, ale v okolí není moc možností, kam chodit jinam.

K paní doktorce jsem začala chodit v 8 letech kdy se mi začali ve vlasech dělat "šupinky" a na čele jsem měla kulatý červený flíček který pořádně svědil. ROK mě léčila na 3x různé nemoci, a lupénku kterou jsem doopravdy měla mi to jen pořádně zhoršilo. Přešla jsem tedy k jiné paní doktorce která "už mezi dveřmi" věděla co mi opravdu je. K této paní doktorce už bych nikdy nešla.

Působí velice profesionálně. Ovšem do doby než začne ordinovat. Asi ve 14 letech mi operovala 2 malé pihy, výsledkem jsou dvě velké jizvy na celý život. Stehy se jí roztáhly, už bych od ní na sebe nenechal šáhnout! Oproti tomu jizva po operaci slepého střeva (naštěstí ne od ní) zhruba ze stejné doby už ani není vidět...

Paní doktorka působí dojmem kvalitního lékaře. Vše do podrobna vysvětlí, ví hned, co předepsat. Ale tím to končí. Ale úspěch v léčbě se už nemusí objevit. Podle mých zkušeností to je tak padesát na padesát, že Vaše problémy vyléčí.
Byla jsem u ní kvůli problémům s akné a s bradavicemi na noze. Pokaždé mi řekla něco jiného. Chtěla léčit nejdříve akné a řekla, že pokud mi bradavice nevadí počkají, protože se budou léčit medikamentózně a mohlo by se to projevit na pleti. Když jsem byla u paní doktorky po druhé, kdy se akné zlepšilo, dostala jsem vyhubováno, že jsem čekala s léčením bradavic. Předepsala mi na ně kyselinu mravenčí, kapat přesně na místo bradavice 2x- 3x týdně dokud si nezvyknu, že to pálí, pak častěji. To budu dělat tak dlouho dělat, dokud mi kůže nezměkne, pak příjdu na vypálení dusíkem. Na moji otázku, kdy se tak stane mi řekla, že třeba za měsíc nebo i za půl roku. Už tohle mi vadilo. Léčbu jsem aplikovala týden, pak jsem tři měsíce léčila hluboké díry, které zbyly po bradavicích.
Když se díry zcela zacelily bradavice se objevily znovu. Přítel mi poradil na ně aplikovat šťávu z vlaštovičníku každý den. Nijak nepálil jako kyselina, ale po 3 dnech bradavice zmizely.
A akné? Nezmizelo úplně. A navíc paní doktorka mi na tváři objevila jizvy, které mi odstraní, ale léčba stojí cca 5tisíc. Vše mi pěkné vysvětlila. Z jejího vyprávění bylo naprosto nelogické, aby takové jizvy zmizely samy.
Jen mi to bylo divné z jednoho důvodu. V pubertě jsem měla akné a podobné jizvy a jakmile zmizely pupínky, zmizely i jizvy a tvářička zas byla hladká a bez červených skvrnek.
Po roce na vysoké škole se mi akné i s jizvami znovu objevilo. Měla jsem dojem, že to může být z potravin, které jím. Zkoušela jsem leccos nejíst, co dělalo problém, až jsem zkusila navštívit poprvé paní doktorku. Paní doktorka mi tehdy moje domněnky potvrdila a předepsala plno drahých mastiček a vodu na umývání pleti. Řekla mi, že to může být z čehokoli a mám se hlídat a zkoumat, co jím. Což jsem dělala už dříve i bez ní. Prostě rada nad zlato. S odstraněním jizev jsem neměla otálet, na sluníčku totiž můžou ztmavnout a už nepůjdou vůbec odstranit.
Nakonec na radu přítele jsem přestala chodit do menzy, čistit si pleť, vymačkáváním pórů, každý pupínek vymáčknout a nenechávát, jak radila paní doktorka. Její mastičky jsem přestala používat. Po zkušenostech s bradavicema mi přišlo zbytečné chodit k paní doktorce. Co by udělala? Pochválila by mě a svojí práci, že akné zmizelo? Zaměřila jsem se na samoléčení svého akné a riskla neřešit jizvy. Zmizely pupínky a jizvy také. Zvláštní. Jsem ze zdravotnické rodiny a doktorům věřím. Rozhodně nedávám na radu laiků, ale přítel je rozhodně laik a zní to strašně, ale strčil paní doktorku i s jejím diplomem do kapsy.
Můj dojem s paní doktorky je ten, že rozhodně umí ve svém povolání chodit, předepisuje drahé mastičky, jejíž vzorky má u sebe od dealerů od kterých možná dostává provize? Jakmile může, předepíše hned nějakou drahou léčbu, i když není potřeba. Buď neumí léčit nebo to dělá schválně a umí si tak dobře vydělat. Výsledek se možná nakonec dostaví, ale mnohem složitější a delší cestou než je nutné. Většina pacientů to nepozná. Není moc možností, kam jít jinam. Díky neznalosti pacientů rozhoduje o jejich sympatiích jen chování paní doktorky a její milé vystupování. Pacienti spokojení a paní doktorka si velmi dobře vydělá. Typickej příklad Morálního hazardu, se kterým jsem se setkala v teorii učebnice Mikroekonomie a teď i v praxi u paní doktorky. Dělá se mi z toho zle. Ale udělejte si sami obrázek a nebuďte překvapeni, pokud vám paní doktorka nepomůže nebo nepomůže hned. S ní je to na dlouho a hodně peněz.

Určitě lepší než paní Tunková která je neskutečně drzá a arogantní.

Nic jiného než velmi dobré vysvědčení pro paní doktorku Slukovou mít nemohu. Aćkoli jsem velmi náročným pacientem v mnoha oborech, málo kdy se setkám s tak profesionálním přístupem. Paní doktorka je prostě skvělá!