Adresa

Kožní ambulance
Palackého 541, Dobřichovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: Kožní ambulance Jiný

Na perioralni dermatitidu u rok a pul stare holcicky mi nasadila dve masticky s kortikoidy, kdy jsem mela zkouset, ktera z nich zabere. Nezdalo se mi to, tak jsem si nacetla odborne clanky, kde jsem se dozvedela, ze kortikoidy jsou to prvni, co u lecby teto vyrazky musite vysadit. Jina detmatolozka mi to potvrdila a nasadila spravnou lecbu. Takze za me rozhodne nedoporucuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřený profil

Paní doktorka mi se vším vždy pomohla a můj problém vždy zmizel. Nedávala mi zbytečně kortikoidy, kterými vše řeší většina kožařů. Dokázala vyřešit i fleky na kůži ze kterých se následně stávaly mokvavé krátery prostupující pomalu až ke kosti...jiná kožařka mi to vždy jen přelepila...aby to mohlo mokvat dál...Paní doktorka Šípová tento problém vyřešila rychle a nezůstaly ani žádné jizvy. Vždy byla příjemná a brala pacienty i bez předchozího objednání.

K
Ověřený profil

Velmi příjemná, profesionální paní doktorka. Chodím k ní již dlouho s oběma dcerami. Naprostá spokojenost !!!!!


P
Ověřený profil

Souhlasím s názorem, že paní doktorka určuje diagnozy přes oblečení. U nás to bylo stejné, diagnoza a následná léčba špatná. Naštěstí už jsem našla kvalitní náhradu...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Myslím, že tato lékařka patří ve svém oboru mezi ty, na které se můžete spolehnout /co se týče botoxu, tak to opravdu nemohu posoudit/. Měla pro mě ale něco navíc, a to pochopení a povzbuzení, protože před sebou viděla vyčerpaného člověka a nekopla do něj, jako by to mělo tendenci udělat ve svém nezájmu mnoho jiných. Důvěra je u mě stejně tak důležitá jako schopnosti onoho lékaře. Tady to máme 1+1. Dostačující.


u paní doktorky jsem podstoupila botoxové ošetření za 4000kč,bohužel efekt to žádný nemělo.V minulosti jsem už taková ošetření měla,takže vím,jaký by výsledek měl být.Že se něco nepovede se stává,že s Vámi ale lékař po té nechce vůbec mluvit,postavit se tomu čelem,nechce se ani podívat na svoji"práci" a popřípadě ji opravit, je opravdu velice neprofesionální a neslušné.Cítím se podvedena a rozhodně paní doktorku v problematice kosmetické dermatologie nikomu NEDOPORUČUJI.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorku rozhodně nedoporučuji. Za píchnutí botoxu jsem zaplatila 3000,- a efekt naprosto nulový. Když jsem chtěla nápravu, paní doktorka mi řekla, že mi nemůže pomoct.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřený profil

Paní doktorka je nejen profesionál v oboru, ale i výborný diagnostik! dokáže diagnostikovat nemoc pouhým pohledem na rozdrbanou kůži z metru a půl přes rukáv mikyny aniž by mikynu odhrnula, nebo kůži prozkoumala z blízka!


J
Ověřený profil

výborná! Vždycky mě vyslechla a když něco nepomohlo, hned se jala hledání nového řešení. Doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu