Viniční 235/4049, Brno
FEMMA, s.r.o.

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Tuto kliniku nemohu doporučit a ráda bych upozornila na nevhodné chování MUDr. Říčkové.
Při příchodu do ordinace byla paní doktorka velmi arogantní, jakoby ji pacient ani nezajímal. Nezeptala se vůbec na nic, zda mám nějaké problémy apod. Sonografické vyšetření trvalo cca 3-5 minut, následně jsem se odvážila paní doktorky dotázat, zda vyšetřila inkriminovanou problémovou oblast, jelikož jsem měla pocit, že to odflákla. Vyšetřuje tam pacientky jak na běžícím páse. Odpověď byla velmi arogantní: "Máte pocit, že jsem Vás nevyšetřovala? Co jsem asi teď dělala?" Musím přiznat, že odpověď paní doktorky mě úplně omráčila a nebyla jsem schopná reagovat. Při odchodu ještě stačila paní doktorka "seřvat" následující pacientku, která se nemohla dostat do kabinky z důvodu obsazení.
Jsem velice zklamaná z této zkušeností a bohužel z důvodu chování paní doktorky tuto kliniku a především MUDr. Říčkovou nemohu ostatním doporučit.

Z vyšetření (ultrazvuk prsou) skutečně také nemám dobrý pocit. Paní doktorka by mohla říct alespoň jednu milou větu, aby si pacient nepřipadal jako součástka na výrobní lince. Vyšetření proběhlo tak rychle, že jsem také začala pochybovat, jestli bylo vše provedeno důkladně. Také jsem se necítila velmi dobře v čekárně, kde hned vedle mě na pohovce sestra či lékařka s jinou pacientkou vyplňovala osobní dotazník, takže pacientka za účasti všech sedících v čekárně nahlas odpovídala na velmi osobní otázky. Vzhledem k tomu, že si pacientky mnohá vyšetření samy platí a ceny nejsou nízké, myslím si, že by si zasloužily lidštější a profesionálnějsí přístup, tak, aby se k nim pacientky rády vracely. Já sama příště zvolím jinou ordinaci.

Musím říct, že jsem byla velmi znechucená přístupem paní doktorky. Neosobní, jen stroze řekla, že je vše v pořádku, ale pak můj gynekolog z její zprávy vyčetl, že ne úplně vše je v pořádku. Když jsem jí volala, aby mi zprávu vysvětlila, sestry mě s ní odmítaly spojit. Provolala jsem tak nemalou částku a paní doktorce se ani jednou nedovolala a při zanechání vzkazu s tel. číslem mi samozřejmě nikdo zpět nevolal. Sem už nikdy více!!!

Neosobní přístup, když jsem poukázala na opakovaný problém s jedním prsem, nebyla tomu věnována pozornost. Ultrazvuk obou prsů trval sotva pět vteřin.
Interiér a přístroje sice moderní,ale to je jen pozlátko, je to hlavně o lidech. Sama jsem zdravotník.

Myslím,že Dr.Říčková si pečlivě vybíra zaměstnance,stejně tak i přístrojové vybavení a zařízení svého pracoviště,vše má svoji vysokou úroveň a pochybuji o tom,že by se někdo z jejího kolektívu znížil k odcizení majetku pacientky

Přístup personálu na recepci byl přípřívětivý, při vlastním vyšetření se ke mě chovaly dámy věcně uklidňujícím způsobem - který mi vyhovuje. Vyšetření u paní doktorky bylo obdobně věcné, pro mě odborně srozumitelné. I když s nálezem, tak jsem odcházela s pocitem, že existuje problém, ale lze jej s klidem a odborně řešit.
Jsem člověk, který rád ví na čem je a paní doktorka mi podadla nepříjemnou informaci klidně a s pochopením - což se ne vždy stává.Děkuji

K Mudr. Říčkové chodím opakovaně,ve svém oboru je odborník. Šetrně mi vysvětlí nález a uklidní mě.
Sestry jsou ochotné a hlavně tam nikdy nečekám dlouho jako jinde! Líbí se mi také čistota a vybavení pracoviště- DOPORUČUJI.

K paní primářce chodím několik let a musím napsat, že naprosto nesouhlasím s tvrzeními výše. Na recepci se děvčata usmívají, za vše poděkují a chovají se velmi profesionálně. Samotná paní primářka je neuvěřitelně lidská a sama jsem byla svědkem toho, když žena zjistila problém, vzala ji do vedlejší místnosti, utěšovala ji a dodávala jí sílu. Také hodně pacientek se k ní i po operaci zastavuje a jsou rádi právě za lidské slovo. Zkuste někdy přijít do čekárny a zeptat se přímo žen samotných - je to o tomto článku udělala a neslyšela jsem jediné špatné slovo.
Víte, že v minulém roce sama zorganizovala a zaplatila vyšetření ženám s různým postižením,aby mohly na vyšetření prsou přijet? já sama tam doporučila vozíčkářku ze Znojma (ráda dám na kontakt, pokud by někdo nevěřil mému názoru).
A že se něco ztratí z kabinky - tomu nerozumím - je to jak by řekl právník - tvrzení proti tvrzení. A pokud nemám důkaz, je to křivé obvinění na člověku, který ženám pomáhá. neumím si představit, že paní primářka od vyšetření běží do kabinky a sahá ženám do kabelky, je to více než absurdní. Paní zjistila ztrátu doma, to přímo z kabinky už nikam nešla? S nikým se neviděla? A opravdu ráno si ty peníze do tašky dala? Nezlobte se, ale je mi moc líto, že takto veřejně ubližujete člověku, kterého za roky, co na mamograf chodím, si hluboce vážím.
Škoda, že na paní tam není jméno a e-mail, moc ráda bych si s ní popovídala.
Pavlína Langerová

MOje zkušenosti s oddělením paní dr.ŔÍČKOVÉ byly vždy naprosto profesionální, bez problémů, její přístup je naprosto přiměřený a příjemný - jako dlouholetá pacientka doporučuji.
Odborník vynikající.,
nevím co očekávají ostatní pacienti, ale já přijdu ráda opět.
HJ

Normální doktorka,prohlédne mě a jdu.Je to jak na běžícím pásu,žádné vykecavání jako podle Julínka.