FEMMA, s.r.o.
Viniční 235/4049, Brno

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Umístění: FEMMA, s.r.o. Jiný

Lékařka protivná, duchem nepřítomná.Při pravidelné kontrole v dubnu jsem poukazovala na "fazolku" v prsu, Odpověď: to nic není. V září nádor přes půl prsu, tvrdý jako beton.Biopsie příšerná, bolestivá. Po píchnutí injekce proti bolesti nepočkala ani 3 vteřiny a už rvala vzorky. Teď mám za sebou 2. chemoterapii na Žlutém kopci, čekají ještě 2., pak další léčba, pak ablace a odstranění mízní uzliny a pak ozařování. Nedoporučuji a varují ostatní.

Umístění: FEMMA, s.r.o. Jiný

Velmi nepříjemná paní doktorka, vyšetří, ale nekomunikuje

Umístění: FEMMA, s.r.o. Jiný

Ty ženský jsou tam absolutně mimo. Mám extrémně hrbolatá prsa, potrvrzeno i mým lékařem, doporučena pravidelná kontrola i v mém mladém věku. Ony mě setřely, že je to normální. Po zmáčknutí mi vyteče kapka krve, což rozhodně není v pořádku, a jejich reakce: Tak si je nemačkejte. Takže sem už nikdy!

Umístění: FEMMA, s.r.o. Jiný

Podstoupila jsem zde na vlastni zadost UZ prsu a naslednou biopsii dle narizeni personalu. Skoro zadna cekaci doba, na recepci slecny opravdu moc mile, pani doktorka vysetrila a uklidnila. Biopsie se dala take zvladnout. A to jsem prisla v opravdu spatnem psychickem rozpolozeni. Doporucuji vsem navstivit toto stredisko, ohromna spokojenost.

Tuto kliniku nemohu doporučit a ráda bych upozornila na nevhodné chování MUDr. Říčkové.
Při příchodu do ordinace byla paní doktorka velmi arogantní, jakoby ji pacient ani nezajímal. Nezeptala se vůbec na nic, zda mám nějaké problémy apod. Sonografické vyšetření trvalo cca 3-5 minut, následně jsem se odvážila paní doktorky dotázat, zda vyšetřila inkriminovanou problémovou oblast, jelikož jsem měla pocit, že to odflákla. Vyšetřuje tam pacientky jak na běžícím páse. Odpověď byla velmi arogantní: "Máte pocit, že jsem Vás nevyšetřovala? Co jsem asi teď dělala?" Musím přiznat, že odpověď paní doktorky mě úplně omráčila a nebyla jsem schopná reagovat. Při odchodu ještě stačila paní doktorka "seřvat" následující pacientku, která se nemohla dostat do kabinky z důvodu obsazení.
Jsem velice zklamaná z této zkušeností a bohužel z důvodu chování paní doktorky tuto kliniku a především MUDr. Říčkovou nemohu ostatním doporučit.

Z vyšetření (ultrazvuk prsou) skutečně také nemám dobrý pocit. Paní doktorka by mohla říct alespoň jednu milou větu, aby si pacient nepřipadal jako součástka na výrobní lince. Vyšetření proběhlo tak rychle, že jsem také začala pochybovat, jestli bylo vše provedeno důkladně. Také jsem se necítila velmi dobře v čekárně, kde hned vedle mě na pohovce sestra či lékařka s jinou pacientkou vyplňovala osobní dotazník, takže pacientka za účasti všech sedících v čekárně nahlas odpovídala na velmi osobní otázky. Vzhledem k tomu, že si pacientky mnohá vyšetření samy platí a ceny nejsou nízké, myslím si, že by si zasloužily lidštější a profesionálnějsí přístup, tak, aby se k nim pacientky rády vracely. Já sama příště zvolím jinou ordinaci.

Musím říct, že jsem byla velmi znechucená přístupem paní doktorky. Neosobní, jen stroze řekla, že je vše v pořádku, ale pak můj gynekolog z její zprávy vyčetl, že ne úplně vše je v pořádku. Když jsem jí volala, aby mi zprávu vysvětlila, sestry mě s ní odmítaly spojit. Provolala jsem tak nemalou částku a paní doktorce se ani jednou nedovolala a při zanechání vzkazu s tel. číslem mi samozřejmě nikdo zpět nevolal. Sem už nikdy více!!!

Neosobní přístup, když jsem poukázala na opakovaný problém s jedním prsem, nebyla tomu věnována pozornost. Ultrazvuk obou prsů trval sotva pět vteřin.
Interiér a přístroje sice moderní,ale to je jen pozlátko, je to hlavně o lidech. Sama jsem zdravotník.

Myslím,že Dr.Říčková si pečlivě vybíra zaměstnance,stejně tak i přístrojové vybavení a zařízení svého pracoviště,vše má svoji vysokou úroveň a pochybuji o tom,že by se někdo z jejího kolektívu znížil k odcizení majetku pacientky

Přístup personálu na recepci byl přípřívětivý, při vlastním vyšetření se ke mě chovaly dámy věcně uklidňujícím způsobem - který mi vyhovuje. Vyšetření u paní doktorky bylo obdobně věcné, pro mě odborně srozumitelné. I když s nálezem, tak jsem odcházela s pocitem, že existuje problém, ale lze jej s klidem a odborně řešit.
Jsem člověk, který rád ví na čem je a paní doktorka mi podadla nepříjemnou informaci klidně a s pochopením - což se ne vždy stává.Děkuji