Praktický lékař pro dospělé
Nádražní 35, Mohelnice

paní doktorka Radová mě vždy pomohla a poradila. Rovněž i sestřička je velmi příjemná. Petra

Nejlepší paní doktorka na světě :-)

Mno, přátelé ..... jak bych to tak řekl. MUDr. Radovou se snažím zbytečně neobtěžovat návštěvami kvůli malichernostem, tedy jdu tam zřídka a jen s konkrétním problémem. Nikdy jsem neměl pocit, že bych obtěžoval, naopak vždycky jsem se setkal s korektním a profesionálním přístupem. Takže já paní doktorku mohu jen doporučit. Malá poznámka k diskuzi, kterou tady, lidičky, vedete. Je to trochu jako v Hyde parku, navíc dohady a někteří pseudointelektuálové pouštějí opravdové úžasnosti - třeba takový Hypokrates - no opravdu gramatická perla!!!! To bych si hned dal pyvo! Jestli to čte i MUDr. Radová, musí se dobře bavit :-).
Veselá mysl - půl zdraví. Zdraví J. Zajíček (nemám rád anonymy).

jsem velmi spokejený s paní doktorkou. Vždy mi při potížích pomahla, či jinak poradila.

Martin

Je velká škoda, že tak na pohled 2 šikovné dámy se nedokážou při své práci (poslání) ke svým pacientům chovat slušněji a příjemněji, hlavně přístup sestřičky je velmi nepříjemný a způsob komunikace s lidmi velmi kazí dojem jinak z velmi dobré práce.

Vynikající profesionál s lidským přístupem,výborný diagnostik a všeobecný lékař.

paní doktorka Radová je z mého pohledu výborná lékařka, která má zkušenosti. Mohu jen doporučit.

Jsem u pí doktorky jen krátce,ale při srovnání s předešlou pí doktorkou je to obrovský plusový rozdíl.

pí MUDr. Radová Hana je velmi dobrou lékařkou.Musím zde pochválit i její sestřičku.Pokud bych směl jen něco podotknout,pak často "nadměrně" hlučí televize v čekárně.Člověk který trpí bolestmi a necítí se dobře mi dá jistě za pravdu.
Pí MUDr.Radová a její sestřička jsou skvělé dámy - na správném místě.
Dlouhý Drahoš.

Chodím za ní kvůli manželovi a je výborná. Važte si jí.................