Hana Rábková, psycholog Šternberk

Psycholog Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Psychologické poradenství • 400 Kč

Psychoterapie • 400 Kč

Párová terapie • 600 Kč +1 Více

Rodinná terapie • 600 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci. V letech 2009/2010 jsem pracovala jako psycholožka při SŠ v Olomouci. P...

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

400 Kč

400 Kč

600 Kč

600 Kč

Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe psychologické poradenství

Paní doktorka je velice empatická. Sezení probíhalo ve velice příjemné atmosféře. A vždy jsem cítila, že se vnitřně posouvam dál. Děkuji mockrát

Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

K paní doktorce jsem chodila pár měsíců. Neskutečně mi pomohla vidět situaci čistěji, klidněji. Naučila mě, jak se chovat ve stresových a úzkostných situacích a jak ovládnout bezradné chvíle. Sama jsem cítila, kdy terapie stačilo a mohla jsem se sama vydat dál. Je ze mě mnohem silnější a vyrovnanější člověk. Pocity a emoce jsou jen malou částí toho, co se v nás opravdu děje. Je důležité vidět i to krásno a to jsem se díky naslouchání a prací s vlastní duší naučila. Paní doktorka je obrovské zářící a krásné Slunce na pravém místě. Děkuji Vám! Veronika K.

Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

Paní Rábková mi pomohla překonat jeden z mých největších problémů a to sice moji úzkost a zvládání stresu. Chodila jsem k ní přes devět měsíců a jsem moc ráda, že jsem našla někoho jako je ona. Její přístup a metody jsou velmi příjemné a přátelské. Moc mi pomohla a za to jsem jí nesmírně vděčná.

Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

Paní doktorka Rábková je velmi příjemná a empatická. Pozorně naslouchá a dokáže člověka postupně přivést ke způsobu, jak naslouchat hlavně sobě. Terapie mi velmi pomohly na další cestě za spokojeným životem. Doporučuji všem, kteří nevidí cestu z kruhu.

Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe osobní terapie

Paní doktorka je odborník a člověk na svém místě. Moc mi pomohla a věřím, že tak jako mě, pomůže i ostatním. Dokáže člověka povzbudit a pomůže mu najít to co hledá a potřebuje. Po sezení u ní, jsem vždy odcházela s klidem v duši a že vše má smysl.

Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

K paní doktorce Rábkové jsem chodila velmi ráda, ač byla pro mě sezení velmi náročná, vždy jsem odcházela s úsměvem. Její vlídnost, empatie a pocit toho, že mé pocity nejsou špatné mi dodávaly velkou sílu. Její klid a vyrovnanost vždy dokázala přenést i na mě.
Určitě bych neváhala navštěvovat ji znovu. Moc Vám děkuji.

Za paní Hankou jsem začala chodit v období, které pro mne osobně bylo náročné. Musím říci, že v těchto chvílích byla skvělým průvodcem. Hanka je žena, která má cit pro lidi a velmi oceňuji její laskavý a lidský přístup v terapii. Už jen její samotná přítomnost působí terapeuticky. Doporučuji ji každému, kdo si prochází něčím náročným. Pro mne osobně byla psychoterapie s ní skvělá zkušenost! :-)

Umístění: jiné místo

Na terapii k paní magistře jsem chodil přibližně dva roky a mohu s čistým svědomím dát hodnocení pěti hvězdiček. Vždy panovala vlídná atmosféra a paní magistra nabízela nezaujatý pohled na věc, který mi dovolil podívat se na věci v jiném světle. Pomohla mi naučit se sebepodpoře a nasměrovala mě k samostatnosti. Pokaždé, když jsem potřeboval přesunout den terapie, vyšla mi vstříc.
Paní magistro, jsem Vám moc vděčný za vše, s čím jste mi pomohla. Kdybyste mi na prvním sezení řekla, jak moc se můj pohled na život změní k sezení poslednímu, nevěřil bych Vám. Přeji hodně zdaru do budoucna. Adam

Umístění: jiné místo psychoterapie

Paní Hanka je neuvěřitelně empatická, srdečná, milá, trpělivá a podporující žena. Dokázala na sezení vytvořit velmi bezpečnou a příjemnou atmosféru a dát mi tolik potřebné pochopení, že jsem se nebála otevřít jakékoliv téma. Její pohled na mé problémy mi také velmi pomáhal a v hodně věcech otevřel oči.
Díky ní se už nebojím jít do situacích, které jsou pro mě stresující, mám se více ráda, dokážu se na sebe podívat pozitivně a ocenit se. Během těch skoro 2 let, které se mnou paní psycholožka ušla společně, jsem se pomalu stávala člověkem, kterým jsem měla být už dávno. Nemyslela jsem si, že by tak velká změna byla u mě možná.
Paní Hanka je pro mě jako psychoterapeutka zcela neopakovatelná a nenahraditelná, díky srdečnému terapeutickému vztahu, který pro mě vytvořila.Začít chodit na terapii k této psycholožce, je jedno z mých nejlepších životních rozhodnutí.
Hani, moc děkuji za všechno. Patříte mezi lidi, kteří mi prošli životem a nikdy na ně nezapomenu. :)
Magdaléna

Umístění: jiné místo psychoterapie

Paní Hanka Rábková si mě svou empatií, chápavostí , vstřícností, trpělivostí a lidským přístupem získala již od prvního sezení, ze kterého jsem odcházela s klidnějším pocitem a těšila se na další setkání.
Svým profesionálním a zároveň milým přístupem mi pomohla na cestě hojení starých šrámů,jak se mít více ráda, umění být sama sebou, lepšího zvládání svých emocí a také mi ukázala na neuvěřitelnou moc, kterou má nastavení naší mysli. Za vše jsem jí nesmírně vděčná. Jedním slovem: DĚKUJI, dodala jste sílu na mé cestě. Přeji krásné dny

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den nejdu sem rovnou s nějakou poruchou, tedy já zatím o žádné nevím. Ale mám teď v životě špatné období, pomalu ztrácím přátele, všední aktivity ,které jsem předtím dělal automaticky, teď udělám stěží. Potřeboval bych poradit zda se mnou něco není. A hlavně co dál.
děkuji

Vyhledejte psychologa. Pomůže Vám rozklíčovat, co tyto propady nálady způsobuje. Může se jednat i o deprese. Psycholog Vám pomůže tomu lépe porozumět a pracovat s tím.

H.R.

Dobrý den,
začínám být bezradný a zoufalý. Již přes rok mám velké zdravotní problémy, např: bolest, brnění, třes a slabost rukou, ztráta citu, poruchy a výpadky paměti, paraztézie končetin, rozostření a výpadky zraku, nystagmoidní záškuby, únava, nejistá chůze, závratě, poruchy spánku, bolesti hlavy a kloubů, raní ztuhlost, zhoršení při infekcích atd.
Navštívil jsem řadu specialistů - neurology, revmatologa, infekční, oční, ORL atd.
Padaly různé odhady jako RS nebo jiné autoimunitní onemocnění či neuroinfekční onemocnění.
Prošel jsem opakovaně řadou vyšetření, např. magnetická rezonance, lumbální punkce, odběry krve, EEG, evokované potenciály atd., ale všechny výsledky v normě, přitom se můj zdravotní stav stále zhoršuje.
Jsou dny, kdy nemohu vstát z postele, neovládam některé z končetin, dlouho trvá, než se rozhýbu.
Kamarád mi doporučil vyhledat pomoc psychologa, psychiatra, což jsem zprvu kategoricky odmítal, ale již si tu možnost připouštím. Mnoho let nejsem přiliš spokojen se svým životem, s manželkou jsme spíše spolubydlící.
Chci se zeptat na názor, zda je možné, že až tak velké zdravotní problémy mohou být způsobené psychikou?
Co byste mi poradili, jak postupovat?
Pokud by to všechno bylo způsobené psychicky, je možné, že léčbou všechny fyzické projevy zase zmizí?
Mohli byste mi poradit vhodného psychologa/psycholožku v Brně?

Děkuji za odpověď a každou radu.

Zdraví
Jakub

Dobrý den,
psychika je mocná a není vyloučeno, že vaše potíže mohou mít psychickou příčinu.
Doporučuji Vám knihu- "Když duše mluví řečí těla". Třeba Vás tam bude něco inspirovat a povede to k uvědomění možných příčin vašich obtíží. V Brně doporučuji Mgr. Kollára.
Ať je brzy lépe.