Družstevní 1401, Hlinsko

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka velice hodná a ochotná,ale setra otřesné ,věcně protivná a nesympatická navíc když se má člověk dovolat věcně vysazený tel.a když už se člověk dovolá je to hluchý a rázem opět vysazený

Moc hodná a ochotná paní doktorka jsem sní moc spokojená a muž jenom dopručit:-)

Velmi dobrá a hlavně pečlivá lékařka,jen doporučuji.

Paní doktorka Pudilová je opravdu člověk na svém místě,ochotná ,pečlivá,laskavá k dětem a sestřička taky nemá chybu je zlatíčko

Paní doktorka má velmi dobrý přístup k dětem a je velmi důsledná při zjišťování diagnózy. Je super.

Paní doktorka je velice příjemná a pečlivá, když nastane nějaký problém bez váhání vše vysvětlí a hlavně řeší, a poradí

Velmi hezký vztah k dětem. Zodpovědný a profesionální přístup. Jen a jen doporučuju. Mám velmi pozitivní zkušenosti.

Nejlepší pediatr s kterým jsem se setkala. Paní doktorka je velmi profesionální. Ihned řeší problém, nic nepodcení. Paní doktorka je příjemná, pečlivá a vždy ochotná. Sestřička je také super.