Čs. armády 284, Ústí nad Orlicí
Ordinace PL pro děti a dorost

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Paní doktorka je pečlivá a vstřícná.Vše kazí fakt,že není možné se dovolat do ordinace.Buď je obsazeno nebo to nikdo nebere.Pokud se nedovoláte a přijdete bez objednání , dostanete vynadáno,že jste nezavolali.A opravdu-pokud je vašemu dítěti opravdu špatně,potřebujete poradit, objednat a nemůžete se 20x dovolat.JE TO SMUTNÉ A ZOUFALÉ!!!!

Bohužel nejsem spokojena. Neumí si zorganizovat čas, nechává maminky s novorozenci čekat v čekárně třeba 1 hod (já osobně takto dlouho čekám pokaždé). Důležitý bod je i to, že sestra nezvedá telefon.Pokud potřebuji poradit či přeobjednat, nelze se dovolat, vyzvání, ale nezvedají.

Nebyla jsem spokojena. Nedbá na zkušenosti rodičů a v našem případě nepoznala zápal plic, který byl potom diagnostikován jinde...

Skvela a moc hodna:-)Lekarka na svem miste:-)

Mám ji strašně ráda,nejen jako lékaře ale i člověka...velice příjemná,diskrétní a dobře se s ní spolupracuje..má citlivý přístup a není problém za ní zajít s jakýmkoli problémem

Výborná lékařka, edukovaná a na úrovni. Perfektní přístup, naslouchá.

Jsme velice spokojeni

Komunikativní, pečlivá, ochotná, vždy vše dobře vysvětlí. Výborný přístup k dětem.

Člověk na svém místě, pěkný přístup k dětem.

Velmi dobrá lékářka. Pěkný , citlivý přistup k dětem. Je vidět, že ji na pacientech záleží. Snaži se vyjít vždy vstříc. Vřele doporučuji.