Rehabilitace
třída Edvarda Beneše 34/1549, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Rehabilitace Jiný

Paní doktorka má profesionální a zároveň i lidský přístup. Je velmi ochotná a pomohla mě v největších bolestech, nenechala mě čekat a trpět. Odblokovala páteř, vše vysvětlila a začala následná rehabilitace. Má zlaté ruce i srdce. Pomohla mě po úraze na bruslích, dále jsem řešila problém s krční páteří, výhřez ploténky. Vždy zvolila skvělý postup a vše přizpůsobila aktuálnímu stavu pacienta. Díky paní doktorce a výbornému personálu na RHB jsem vše zvládla. Děkuji!

K paní doktorce chodíme na prohlídku na základě doporučení naší osobní lékařky MUDr. Věry Skořepové.
Paní doktorka provede důkladné vyšetření a doporučí nám rehabilitaci. Poslední moje vyšetření se konalo 31.5.2016. Paní doktorak mě mile přijala a provedla mojí komplexní prohlídku, při tom přihlédla kN mým zprávám od mojí neuroložky paní MUDr. Součkové. Velmi dobře vystihla moje problémy s bolestí beder a po výsledku prohlídky mi dala režimové doporučení.Nakonec při předepsala rehabilitační cvičení. Jsem s jejím postupem velmi spokojen. Tak se stará i o mojí manželku.

Výborná lékařka! Odblokováním uleví od největší bolesti, rehabilitace s velmi příjemným personálem dokoná zbytek a pokud člověk dodržuje rady a cvičí techniky, které se při ní naučí, je vyhráno :).

:-)

Paní doktorka je jediný člověk ktery pomohl mému muži v jeho zdravotním stavu.

Paní doktorku vřele doporučuji. Vyšetření bylo komplexní, taktéž odblokování páteře, přístup milý, vše mi bylo vysvětleno, proč se mnou dělá, to co dělá, co je účelem těch činností, co by mělo následova, co mám dělat, když.... atd. Byla jsem u paní doktorky poprvé, takže dávám "jen" velmi dobrý. I. M.

hodná, milá,ale náladová,

Velmi příjemná, vždy se snaží pomoci. doporučuji

:-)

Osobně jsem velice spokojená. Doktorka ochotná, pomůže a sestřičky velice milé.