Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Lidická 19, Klimkovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Paní doktorka zachránila život mému synovi. Jako první slyšela šelest na srdci a okamžitě poslala k odborníkům na kardiologii do Poruby, následovala operace v Motole. Na vrozenou srdeční vadu měli ale přijít už před porodem na kardiu, nebo při kontrolách v porodnici. Je zázrak, že na to přišla zrovna ona, s nějakým ubohým stetoskopem...DĚKUJEME!!!

B
Ověřený profil

Taktéž nespokojenost, přecházíme k jinému pediatrovi. Po posledních zkušenostech ji nevěřím a nehodlám ji svěřit zdraví svých dětí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

B
Ověřený profil

Paní doktorka je velice svědomitá lékařka, na kterou se můžeme kdykoli s důvěrou obrátit. Chodíme s dětmi k ní už 15let a máme jen ty nejlepší zkušenosti, vše vždy pečlivě vyšetří, vysvětlí, k dětem i rodičům je velmi milá.


K
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem naprosto nespokojena. Dcera trpěla více než půl roku nevolnostmi, stávala se velmi slabou, neudržela v sobě téměř žádné jídlo. Paní doktorka nám neustále tvrdila, že to nic není. Nakonec jsme přešli k jiné lékařce, která dceři stejně jako doktorka Nencková vzala krev, poslala vzorek do stejné laboratoře jako první doktorka a odhalila tak dceřinu extrémní anemii. Hodnoty železa v krvi byly tak nízké, že ji to mohlo ohrozit na životě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Já jsem s paní doktorkou velice spokojena!


J

K paní diktorce jsem chodila od narození až do 18 let. Nikdy jsem s ní neměla žádný problém. Vždy byla milá a ochotná. Nyní k ní chodí můj synovec (3roky) a v budoucnu budu určitě chtít, aby ji navštěvovaly i mé děti...


S

Ja mohu paní doktorku vřele doporučit.K malému je vždy milá pozorna...jako správna lékařka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu