Hana Müllerová, otorinolaryngolog Kladno

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více

Aplikace náušnic

Audiologického vyšetření

Preventivní prohlídky +1 Více

Preventivní prohlídky pro pracoviště s rizikem hluku

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Provoz soukromé ORL ambulance, která nabízí přátelské prostředí a individuální přístup k pacientovi. Poskytujeme komplexní preventivní ,léčebnou a dis...

• Absces
  • Poruchy sluchu

• otorinolaryngologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: ORL Centrum Kladno Jiný

Paní doktorka byla velmi ochotna, příjemná, akutně mě vzala velmi rychle. Sestřička byla také velmi milá….

Umístění: ORL Centrum Kladno Jiný

Paní doktorka je skvělý odborník a přijme vás akutně prakticky okamžitě. Je všeobecně příjemná...nicméně do momentu, kdy zjistí, že jste člověk trpící duševní chorobou. To se její chování změní ve velmi nepříjemné a ponižující, její komentáře na věci, které se jejího oboru vůbec netýkají na způsob života dotyčného, kdy mu posouvá nějaké vlastní stereotypy a člověk jakoby se snad měl obhajovat? Léčím se bohužel s chronickým onemocněním nejen psychickým a takto se ke mě nikdo nechová. Jednou mi dokonce řekla dost neurvale, když jsem přišla po kratší době znovu pro pocit bolesti středního ucha, které mám chronické, že ona nemůže léčit jenom mě pořád dokola a že tam nic nemám, člověk to těžko může sám posoudit, když ho to bolí. Prostě jednoduše řečeno, nemám chuť už tam vůbec chodit, nechápu, co to má být za chování, holt asi paní doktorku moje osoba obtěžuje, z nějakého důvodu v jejích predsudcích jsem pacient nejspíš hypochondr, který si vše vymýšlí a tudíž je třeba se ho rychle zbavit. O tom asi svědčí i to, že mi ani nedává žádnou zprávu i přesto, že dostanu recept na atb, zpráva o tom pro obvodního asi není nutná, s tím se setkávám též poprvé. Závěrem paní doktorka super, ale radši neříkejte pokud máte bap nebo deprese

Umístění: ORL Centrum Kladno Jiný

Skvělé , citlivé , profesionální vyšetŕeni . Paní doktorka vše srozumitelně vysvětlí a velmi oceňuji , že pacienta vnímá komplexně . Lidský, empatický člověk . Tuto ordinaci vřele doporučuji.

Umístění: ORL Centrum Kladno Pulzující bolest v levé části obličeje, ryma

Opravdu si velmi vážím doktorů jako je paní doktorka Mullerová. Sympatická, vstřícná, svému řemeslu perfektně rozumí a zároveň je empatická, rozhodně doporučuji paní doktorku nejen pro dospělé ale i pro deti.Vzala mne i bez doporučení praktického lekare okamžitě ,když jsem sestřičce (která je mimochodem úplně stejně skvělá jako paní doktorka) po telefonu vysvětlila co mi je.

Umístění: ORL Centrum Kladno Kontrola po zanetu str. ucha

Dnes jsem byla u pani doktorky s moji malou dcerou poprve a mohu jen doporucit! Pristup, rychlost, vse..Dekuji Sykorova

Umístění: ORL Centrum Kladno Zánět dutin, Zánšt zvukovodu

Velmi příjemná a profesionální péče a přístup paní doktorky s objasněním nejenom problémy, ale zejména příčin a zvolena efektivní a rychlá léčba. Velké díky.

Velice příjená a vstřícná lékařka s velmi profesionálním přístupem. Mohu jen DOPORUČIT. David B.

Presne tak, velmi prijemna a mila, ma pochopeni a umi pacientum naslouchat. Nic nezlehcuje a chova se velmi profesionalne .. :)

Skvělá lékařka i člověk,má cit pro děti.I pro "trápení"pacientů-dokáže naslouchat-problém následně řeší na vysoké odborné úrovni.DOPORUČUJI všem,které trápí uši,nosy ,krky.Jiřina H.

Také mohu potvrdit, že paní doktorka je velice příjemná a vše hezky vysvětlí a poradí. Vřele všem doporučuji a přeji spoustu spokojených pacientů :) Petra B.

• Absces
  • Poruchy sluchu