MUDr.

Otorinolaryngolog

Kontaktní informace

• R
    Umístění: ORL Centrum KladnoSlužby: Kontrola po zanetu str. ucha

Dnes jsem byla u pani doktorky s moji malou dcerou poprve a mohu jen doporucit! Pristup, rychlost, vse..Dekuji Sykorova

• Zkušenosti a dovednosti

• Provoz soukromé ORL ambulance, která nabízí přátelské prostředí a individuální přístup k pacientovi.
      Poskytujeme komplexní preventivní ,léčebnou a dispenzární péči pro děti i dospělé, včetně audiologického vyšetření a následné léčby poruch sluchu a rovnováhy, drobných chirurgických výkonů, preventivních prohlídek pro pracoviště s rizikem hluku a aplikace náušnic.
      Doporučení praktického lékaře není potřeba.

Smluvní vztahy se všemi zdravotními pojišťovnami.

Využíváme nejmodernějších a nejšetrnějších metod při diagnostice i léčbě (mikroskop, endoskopické optiky, zcela nový audiotympanometr atd.).

• otorinolaryngologie

ORL Centrum Kladno

Maroldova 2304, 272 01 Kladno, středočeský

Aplikace náušnic
    Audiologického vyšetření
    Preventivní prohlídky pro pracoviště s rizikem hluku

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• R
      Umístění: ORL Centrum KladnoSlužby: Kontrola po zanetu str. ucha

• Umístění: ORL Centrum KladnoSlužby: Zánět dutin, Zánšt zvukovodu

Velmi příjemná a profesionální péče a přístup paní doktorky s objasněním nejenom problémy, ale zejména příčin a zvolena efektivní a rychlá léčba. Velké díky.

• D

Velice příjená a vstřícná lékařka s velmi profesionálním přístupem. Mohu jen DOPORUČIT. David B.

• S

Presne tak, velmi prijemna a mila, ma pochopeni a umi pacientum naslouchat. Nic nezlehcuje a chova se velmi profesionalne .. :)

• H

Skvělá lékařka i člověk,má cit pro děti.I pro "trápení"pacientů-dokáže naslouchat-problém následně řeší na vysoké odborné úrovni.DOPORUČUJI všem,které trápí uši,nosy ,krky.Jiřina H.

• P

Také mohu potvrdit, že paní doktorka je velice příjemná a vše hezky vysvětlí a poradí. Vřele všem doporučuji a přeji spoustu spokojených pacientů :) Petra B.

• J

Jsem velice spokojen s přístupem paní doktorky - jsem rád, že jsem jsem na doporučení známých. Má velmi lidský přístup a je odbornice ve svém oboru.

• M

Skvělá a trpělivá paní doktorka s citem pro děti. Děkujeme. M.H.