MUDr.

Hana Müllerová

Otorinolaryngolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Provoz soukromé ORL ambulance, která nabízí přátelské prostředí a individuální přístup k pacientovi. Poskytujeme komplexní preventivní ,léčebnou a dispenzární péči pro děti i dospě... Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• ORL Centrum Kladno

Maroldova 2304
    272 01 Kladno, středočeský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Služby

Audiologického vyšetření
    Aplikace náušnic
    Preventivní prohlídky pro pracoviště s rizikem hluku

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Provoz soukromé ORL ambulance, která nabízí přátelské prostředí a individuální přístup k pacientovi.
    Poskytujeme komplexní preventivní ,léčebnou a dispenzární péči pro děti i dospělé, včetně audiologického vyšetření a následné léčby poruch sluchu a rovnováhy, drobných chirurgických výkonů, preventivních prohlídek pro pracoviště s rizikem hluku a aplikace náušnic.
    Doporučení praktického lékaře není potřeba.

Smluvní vztahy se všemi zdravotními pojišťovnami.

Využíváme nejmodernějších a nejšetrnějších metod při diagnostice i léčbě (mikroskop, endoskopické optiky, zcela nový audiotympanometr atd.).

• otorinolaryngologie

Nemoci

Hodnocení pacientů:

• Velice příjená a vstřícná lékařka s velmi profesionálním přístupem. Mohu jen DOPORUČIT. David B.

• S

Presne tak, velmi prijemna a mila, ma pochopeni a umi pacientum naslouchat. Nic nezlehcuje a chova se velmi profesionalne .. :)

• Skvělá lékařka i člověk,má cit pro děti.I pro "trápení"pacientů-dokáže naslouchat-problém následně řeší na vysoké odborné úrovni.DOPORUČUJI všem,které trápí uši,nosy ,krky.Jiřina H.

• Také mohu potvrdit, že paní doktorka je velice příjemná a vše hezky vysvětlí a poradí. Vřele všem doporučuji a přeji spoustu spokojených pacientů :) Petra B.

• Jsem velice spokojen s přístupem paní doktorky - jsem rád, že jsem jsem na doporučení známých. Má velmi lidský přístup a je odbornice ve svém oboru.

• Skvělá a trpělivá paní doktorka s citem pro děti. Děkujeme. M.H.