ORL Centrum Kladno

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Aplikace náušnic

Audiologického vyšetření

Preventivní prohlídky +1 Více

Preventivní prohlídky pro pracoviště s rizikem hluku

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Provoz soukromé ORL ambulance, která nabízí přátelské prostředí a individuální přístup k pacientovi. Poskytujeme komplexní preventivní ,léčebnou a dis...

• absces
  • poruchy sluchu

Aplikace náušnic

Audiologického vyšetření

Preventivní prohlídky

Preventivní prohlídky pro pracoviště s rizikem hluku

Umístění: ORL Centrum Kladno Pulzující bolest v levé části obličeje, ryma

Opravdu si velmi vážím doktorů jako je paní doktorka Mullerová. Sympatická, vstřícná, svému řemeslu perfektně rozumí a zároveň je empatická, rozhodně doporučuji paní doktorku nejen pro dospělé ale i pro deti.Vzala mne i bez doporučení praktického lekare okamžitě ,když jsem sestřičce (která je mimochodem úplně stejně skvělá jako paní doktorka) po telefonu vysvětlila co mi je.

Umístění: ORL Centrum Kladno Kontrola po zanetu str. ucha

Dnes jsem byla u pani doktorky s moji malou dcerou poprve a mohu jen doporucit! Pristup, rychlost, vse..Dekuji Sykorova

Umístění: ORL Centrum Kladno Zánět dutin, Zánšt zvukovodu

Velmi příjemná a profesionální péče a přístup paní doktorky s objasněním nejenom problémy, ale zejména příčin a zvolena efektivní a rychlá léčba. Velké díky.

Velice příjená a vstřícná lékařka s velmi profesionálním přístupem. Mohu jen DOPORUČIT. David B.

Presne tak, velmi prijemna a mila, ma pochopeni a umi pacientum naslouchat. Nic nezlehcuje a chova se velmi profesionalne .. :)

Skvělá lékařka i člověk,má cit pro děti.I pro "trápení"pacientů-dokáže naslouchat-problém následně řeší na vysoké odborné úrovni.DOPORUČUJI všem,které trápí uši,nosy ,krky.Jiřina H.

Také mohu potvrdit, že paní doktorka je velice příjemná a vše hezky vysvětlí a poradí. Vřele všem doporučuji a přeji spoustu spokojených pacientů :) Petra B.

Jsem velice spokojen s přístupem paní doktorky - jsem rád, že jsem jsem na doporučení známých. Má velmi lidský přístup a je odbornice ve svém oboru.

Skvělá a trpělivá paní doktorka s citem pro děti. Děkujeme. M.H.

• absces
  • poruchy sluchu