Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více

Aplikace náušnic

Audiologického vyšetření

Preventivní prohlídky +1 Více

Preventivní prohlídky pro pracoviště s rizikem hluku

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Provoz soukromé ORL ambulance, která nabízí přátelské prostředí a individuální přístup k pacientovi.
Poskytujeme komplexní preventivní ,léčebnou...

• Absces
  • Poruchy sluchu

• otorinolaryngologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: ORL Centrum Kladno Jiný

Dnes jsme absolvovaly (vlastne neabsolvovaly) s dcerou (4 roky ) "banalni" vyšetření. Bojím se toho, že dcera si následky ponese hodně dlouho. Když pominu absolutně neprofesionální přístup zřejmě sestry, která si v době našeho příchodu řešila se 2 kamarádkami soukromé věci místo aby se ujala nás, což v čekárně velké asi 2 metry na 2 bylo dosti nepříjemné. Možná tomu přispěl i fakt, že pí doktorka měla zpoždění a proto byla už tak malá čekárna přeplněná. Po hodině čekání (což nepovažuji za problém, chápu, že při důkladném vyšetření, se může stát, že se to protáhne ) jsme přišly na řadu a jelikož dcera po hodině čekání v přeplněné čekárně byla nervozní a v cizím prostředí, držela se u mě. Paní doktorka se na ní ani nepodívala, ani neměla sebemenší snahu si najít cestu k tomu malému pacientovi, který ji neznal... Během zjišťování problému nervozně sledovala hodinky... Po pár minutách nasadila jakousi helmu s lupou, vzala do ruky nástroj a přikázala nám abychom si sedly. Dcera samozřejmě začala plakat a tím začal problém. Nervozní lékařku přišla podpořit nervozní sestra a přikazovaly nám jak máme dítě držet, mála brečela a ano pláč vystřídal hysterii, jelikož sestra vzala dceři hlavu a pevně ji držela ve svých rukách a já jsem nedostala vůbec šanci ji jakkoliv uklidnit. Po chvíli kdy se dcera zmítala v sevření a nebylo možné ji uklidnit lékařka se nervozně odvrátila a prohlásila že toho má dost, že jí z toho řevu píská v uších a že ji máme pořádně držet. To byla asi poslední kapka, kdy jsem se vzpamatovala co se vlastně děje a okamžitě vyšetření ukončila a dceru odvedla. Dcera již toto vyšetření v minulosti absolvovala a bylo vše v pohodě. Jen jsme chtěli znát ještě jeden názor. Bohužel jsme si vybrali velmi špatně.

Umístění: ORL Centrum Kladno Jiný

Paní doktorka byla velmi ochotna, příjemná, akutně mě vzala velmi rychle. Sestřička byla také velmi milá….

Umístění: ORL Centrum Kladno Jiný

Paní doktorka je skvělý odborník a přijme vás akutně prakticky okamžitě. Je všeobecně příjemná...nicméně do momentu, kdy zjistí, že jste člověk trpící duševní chorobou. To se její chování změní ve velmi nepříjemné a ponižující, její komentáře na věci, které se jejího oboru vůbec netýkají na způsob života dotyčného, kdy mu posouvá nějaké vlastní stereotypy a člověk jakoby se snad měl obhajovat? Léčím se bohužel s chronickým onemocněním nejen psychickým a takto se ke mě nikdo nechová. Jednou mi dokonce řekla dost neurvale, když jsem přišla po kratší době znovu pro pocit bolesti středního ucha, které mám chronické, že ona nemůže léčit jenom mě pořád dokola a že tam nic nemám, člověk to těžko může sám posoudit, když ho to bolí. Prostě jednoduše řečeno, nemám chuť už tam vůbec chodit, nechápu, co to má být za chování, holt asi paní doktorku moje osoba obtěžuje, z nějakého důvodu v jejích predsudcích jsem pacient nejspíš hypochondr, který si vše vymýšlí a tudíž je třeba se ho rychle zbavit. O tom asi svědčí i to, že mi ani nedává žádnou zprávu i přesto, že dostanu recept na atb, zpráva o tom pro obvodního asi není nutná, s tím se setkávám též poprvé. Závěrem paní doktorka super, ale radši neříkejte pokud máte bap nebo deprese

Umístění: ORL Centrum Kladno Jiný

Skvělé , citlivé , profesionální vyšetŕeni . Paní doktorka vše srozumitelně vysvětlí a velmi oceňuji , že pacienta vnímá komplexně . Lidský, empatický člověk . Tuto ordinaci vřele doporučuji.

Umístění: ORL Centrum Kladno Pulzující bolest v levé části obličeje, ryma

Opravdu si velmi vážím doktorů jako je paní doktorka Mullerová. Sympatická, vstřícná, svému řemeslu perfektně rozumí a zároveň je empatická, rozhodně doporučuji paní doktorku nejen pro dospělé ale i pro deti.Vzala mne i bez doporučení praktického lekare okamžitě ,když jsem sestřičce (která je mimochodem úplně stejně skvělá jako paní doktorka) po telefonu vysvětlila co mi je.

Umístění: ORL Centrum Kladno Kontrola po zanetu str. ucha

Dnes jsem byla u pani doktorky s moji malou dcerou poprve a mohu jen doporucit! Pristup, rychlost, vse..Dekuji Sykorova

Umístění: ORL Centrum Kladno Zánět dutin, Zánšt zvukovodu

Velmi příjemná a profesionální péče a přístup paní doktorky s objasněním nejenom problémy, ale zejména příčin a zvolena efektivní a rychlá léčba. Velké díky.

Velice příjená a vstřícná lékařka s velmi profesionálním přístupem. Mohu jen DOPORUČIT. David B.

Presne tak, velmi prijemna a mila, ma pochopeni a umi pacientum naslouchat. Nic nezlehcuje a chova se velmi profesionalne .. :)

Skvělá lékařka i člověk,má cit pro děti.I pro "trápení"pacientů-dokáže naslouchat-problém následně řeší na vysoké odborné úrovni.DOPORUČUJI všem,které trápí uši,nosy ,krky.Jiřina H.

Poskytujeme komplexní preventivní ,léčebnou...

• Absces
  • Poruchy sluchu