MUDr.

Hana Müllerová

Otorinolaryngolog

Kontaktní informace

• Velice příjená a vstřícná lékařka s velmi profesionálním přístupem. Mohu jen DOPORUČIT. David B.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Provoz soukromé ORL ambulance, která nabízí přátelské prostředí a individuální přístup k pacientovi.
      Poskytujeme komplexní preventivní ,léčebnou a dispenzární péči pro děti i dospělé, včetně audiologického vyšetření a následné léčby poruch sluchu a rovnováhy, drobných chirurgických výkonů, preventivních prohlídek pro pracoviště s rizikem hluku a aplikace náušnic.
      Doporučení praktického lékaře není potřeba.

Smluvní vztahy se všemi zdravotními pojišťovnami.

Využíváme nejmodernějších a nejšetrnějších metod při diagnostice i léčbě (mikroskop, endoskopické optiky, zcela nový audiotympanometr atd.).

• otorinolaryngologie

Nemoci

Services

pin-iconCreated with Sketch.

ORL Centrum Kladno

Maroldova 2304, 272 01 Kladno, středočeský

Aplikace náušnic
    Audiologického vyšetření
    Preventivní prohlídky pro pracoviště s rizikem hluku

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• S

Presne tak, velmi prijemna a mila, ma pochopeni a umi pacientum naslouchat. Nic nezlehcuje a chova se velmi profesionalne .. :)

• Skvělá lékařka i člověk,má cit pro děti.I pro "trápení"pacientů-dokáže naslouchat-problém následně řeší na vysoké odborné úrovni.DOPORUČUJI všem,které trápí uši,nosy ,krky.Jiřina H.

• Také mohu potvrdit, že paní doktorka je velice příjemná a vše hezky vysvětlí a poradí. Vřele všem doporučuji a přeji spoustu spokojených pacientů :) Petra B.

• Jsem velice spokojen s přístupem paní doktorky - jsem rád, že jsem jsem na doporučení známých. Má velmi lidský přístup a je odbornice ve svém oboru.

• Skvělá a trpělivá paní doktorka s citem pro děti. Děkujeme. M.H.