Hana Lošťáková, pediatr Olomouc

MUDr. Hana Lošťáková

Pediatr Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Janského 24, Olomouc
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost pediatrička dítěte

Doktorka na svém místě s otevřeným srdcem, vždy dobře poradí, léčí opravdu jak má .... a když jsme měli úraz a dítě vypadalo že je z cela v pořádku pro jistotu nás odeslala na vyšetření, protože se bála jisté diagnózy.... i když sama říkala že to asi tak nebude když na něj kouká jak je v pohodě...., ukázalo se, že to zbytečné nebylo... a i v nemocnici když dítě viděli nevěřili svým očím.... a doslova smekali, že to nepodcenila, protože s tímto úrazem by čekali jiné reakce dítěte....jsem naprosto spokojená a určitě měnit nebudeme dokud nebudeme muset buď kvůli věku nebo přestěhování do jiného kraje......všem vřele doporučuji, s dětmi to opravdu umí, děti má ráda a děti ji.... je to to nejlepší co jsme poznali :-D


T
Ověřeny pacient

Je mi 18 a budu muset změnit doktora, vůbec se mi od paní doktorky nechce, vždy je hrozně milá pěkné si popovídáme a když si není v něčem jistá radši mě pošle na odborné vyšetření:) kdybych nemusela nikdy bych doktorku neměnila bude se mi po ní stýskat :( a pokud bude ordinovat až já budu mít děti určitě půjdou k ní :)


P
Ověřeny pacient

S přístupem MUDr. Lošťákové jsem velmi spokojen. Asi mi i vyhovuje, že léky předepisuje uvážlivě. Ve skutečnosti nechápu lidi, kteří s ní nejsou spokojení. Ti by asi nebyli spokojení se mnou, s naší učitelkou, s uklízečkou.... Co už by chtěli? Lepší lékařku pro děti aby člověk hledal léta.


Na paní doktorce je vidět,že je to pro ni poslání s dětmi to umí je strašně milá. To já jako dítě jsem se své paní doktorky bála,protože se vůbec neusmála:-)Ale tahle paní doktorka je úžasná už k ní chodím patnáct let,ted se třetím dítětem a můžu jen doporučit,vládne tam moc příjemná atmosféra a to je pro dětí důležité. Renata


Ověřeny pacient

Paní doktorka by byla fajn, až na sestru. Díky ní má malá několikrát rozpíchané ramínko po očkování tbc a odložené očkování.Paní doktorka bohužel sestru poslouchá jako hodinky...

budeme měnit lékaře

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

chodím k paní doktorce s dcerkou 2 roky a jsem s ni velice spokojená, vždy když se jí něco nezdá tak nás pošle na další, odborné vyšetření.k dětem se chová velmi mile. mohu jen doporučit.


jsem s paní doktorkou velice spokojená, jelikože se jako většina lékařů "nové generace" neschílí ihned při prvním problému k podávání antibiotik, ano léčba mého dítěte trvá o chvilku déle, ale vím že nemá zbytečně zatížený organismus, zbytečně podávanými léky.


jsem vždy spokojená.


Z

Já má s paní doktorkou jen kladné zkušenosti. Vždy nás pro jistotu poslala na vyšetření, když se jí něco nezdálo. Řekla nám, jaké příznaky můžeme očekávat a jak reagovat. Já mohu jen doporučit.


M

Milejší doktorku jsem nezažila.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti