Hana Kubná, psycholog Hlučín

PhDr. Hana Kubná

Psycholog

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Čs. armády 6a, Hlučín
Zařízení klinické psychologie

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Mé hodnocení je nejen velmi dobré ale výborné.Byla to moje terapeutka po dva roky a vysekala mě z mých problému do normálního života.Nepřestávám ji být vděčná pokaždé když řeším nějaký problém.Opravdu jsem se od ní mnoho naučila a z jejich rad těžím dodnes.Její laskavý a přitom profesionální přístup je vyjímečný.Jsem moc ráda že jsem ji našla.Byla to moje třetí terapeutka a po předchozí skušenosti , kdy po roční terapii jsem na tom byla hůře než na začátku to bylo jako sen.Poprvé jsem měla pocit že mne někdo vnímá jako celého člověka i když v té chvíli právě rosypaného na součástky.Poskládala mě zase dohromady.MOC DĚKUJI.

Mé hodnocení je výborné, neodcházela jsem s nesplněnými očekáváními.. ..nestát nohama na zemi..a chtít vyřešit neřešitelné..tak to by přesahovalo i její možnosti.. Ač sama měla možná pocit marnosti, faktem je, že postupně se stala mým psychoterapeutem jakoby šitým na míru. Znám málo tak lidsky vnímavých osob..