Praktický lékař stomatolog
Ostravská 878, Petřvald

Paní zubařka je krom profesionála taky velmi sympatická paní ke které se opravdu nikdo nemusí bát jít! :) se sestřičkou vždy vytvoří příjemnou atmosféru a já se tam opravdu těším! A to si dobrovolně nenechávám píchat umrtvení, protože u ní to opravdu není třeba :) osmičku mi vytrhla jako nic (to s umrtvením bylo samozřejmě :) ale druhý den jsem normálně jedla. Mohu jen doporučit!

Pani zubařka je raději na dovolene než ordinuje - na 3 krat mi lečila zub a pak, když jsem měl dojit na plombu, měla napis u dveři že je na 3 tydny mimo - vyhledejte pohotovost !!! Na pohotovosti se nezaplatuje , ale trha tak nevim nač mě lečila . Nehodla ani přeobjednat zakazniky, když neordinuje a sjednat jiny termin . Po odchodu jinam, kde mi udělali rentgen jsem se malem vybulil 4 kazy !!! - U lekařky jsem byl v pořadku !!! Asi je lepši udělat mustek za 15 tis - nebo korunku za 3800 kč NEVAHEJTE A ODEJDĚTE - POKUD CHCETE MIT HEZKY USMĚV .

Chodila jsem k této paní doktorce i s malou dceruškou a manželem, a nemohu na ni říct nic špatného. Je velmi hodná a vstřícná. Velice doporučuji!!
Důvod proč jsem k paní přestala chodit jediný, a to změna zdravotní pojišťovny z RBP na Vozp. Bohužel nemá paní doktorka s touto pojišťovnou smlouvu, jinak bych nikdy neměnila.

Pani doktorka je profesional moc DĚKUJI .Take bych chtěla poděkovat sestřičce a pani laborantce ktera mi dělala protezku .L.D.

NEJLEPŠI!

Profesionální a hlavně lidský přístup k pacientům, vždy ochotná vysvětlit daný problém.Při ošetřování dětí se snaží udělat úkon co nejrychleji a nejšetrněji.Celá rodina jsme spokojeni a jsme rádi že máme za zubařku právě p.Grelovou

Souhlasím s výše uvedenými hodnoceními. Paní doktorka je vždy milá, usměvavá, ochotná vše vysvětlit a plomby drží! :-) Jen čekací doba je poměrně dlouhá :-(

Nejlepší zubařka, chodím k ní již 15 let a je naprosto skvělá, profesionální a vždy umí dobře poradit i vyléčit!

Velmi šikovná a lidská paní doktorka, chodíme pravidelně i s dětmi a ani ty se paní doktorky nebojí. Můžu jen doporučit.

Dobrá, jinou bych nechtěla.

Mam z doktoru strach, ale pani zubarky Grelove se bojim nejmene :-)...