Hana Garlíková, pediatr Vsetín

Pediatr Více

Nemocniční 945, Vsetín
Poliklinika Vsetín

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Poliklinika Vsetín Jiný

Paní doktorka naprosto neempatická. Ani na vyžádání odborné ambulance nechtěla udělat odběry. Všechno zlehčuje a hodnotí pohledem na pacienta, neudělá žádná vyšetření. Nechápu jak takový člověk může dělat lékaře! Jsem naprosto znechucená - odcházíme jinam.

Lepší paní doktorku jsme si nemohli vybrat. Hodná, jemná prostě nejlepší

Paní doktorka je milá,veselá a chytrá. Vzorně léčí mé dvě děti od jejich narození. Líbí se mi, že neplýtvá antibiotiky. V ordinaci je příjemná atmosféra, protože i sestřička (má novou hezkou) je usměvavá a s malými pacienty to dobře umí, když mají strach a pláčou, hned je rozptýlí hračkami a krásným úsměvem. Doporučuji!!

Paní doktorka je skvělá :)) opravdu. Komunikujeme spolu od narození mých dětí a jelikož měl můj syn již mnoho velmi závažných onecnění, mohu říci, že je to osboa velmi vzdělaná, s lidským přístupem a opravdovou pomocí.. SKVĚLÁ LÉKAŘKA. Děkuji za prostor k vyjádření Monika Šťastná

Paní doktorka je velice milá, citlivá, všechno vysvětlí, jedná s člověkem jako s inteligentní bytostí, což z mé zkušenosti jinde vůbec není samozřejmost.

Pečlivá, příjemná, milá, ochotná. Komunikuje, vše vysvětlí (což bohužel u některých lékařů běžné není).

Velice spokojen

velmi pečlivá příjemná lékařka

Příjemná a komunikativní paní doktorka.Jsem velmi spokojená .

Je vzdělaná, empatická, příjemná, důsledně vyšetřuje a pátrá po příčinách obtíží.