Milady Horákové 10, Svitavy
Psychiatrická ambulance a homeopatická poradna

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

F

S touto paní doktorkou jsem byl nadmíru spokojen. Ve všem mi vyšla maximálně vstříc. Vřele doporučuji při jakýchkoliv obtížích tuto paní doktorku zkontaktovat v jakoukoliv dobu, protože se dokáže přizpůsobit pacientovi.

Milá, ochotná, chápající a hodná paní doktorka se snahou vyslechnout a pomoci. Velmi doporučuji.

KDYŽ K VAM PŘIJDE DENNĚ 77 lidi a v hlavě jim hraji jeptišky hokej,tak bedete taky čučet do zdi ....obdivuji jeji praci ,klobouk dolu..

nejlepši

DĚKUJI TÍMTO DOKTORCE DYNKOVÉ A CELÉMU TÝMU LÉKAŘŮ A SESTER ZA VELICE KVALITNÍ PÉČI.POD VEDENÍM PRIMÁŘKY DR.KOVÁŘOVÉ JE SVITAVSKÁ PSYCHIATRIE OPRAVDU MÍSTO,KDE KAŽDÉMU POSKYTNOU TU NEJLEPŠÍ PÉČI A POMOC!

Paní doktorka,je pečlivá a milá.
Zároveň bych chtěla poděkovat všem lékařům,sestrám i ostatnímu personálu Svitavské psychiartie za naprosto profesionální léčbu,laskavý přístup k pacientům a upřímnou snahu pomoci lidem,třeba i na úkor svého osobního volna.Pobyt na oddělení není ani minimálně stresující,díky zaměstnancům tam vládne pohoda a klid.
Dost času jsem ve svém životě strávila po nemocnicích,ale s takovou pečlivostí a zájmem o každého jednotlivého pacienta jsem se nikdy nesetkala
Nechápu,proč na tomto oddělení Svitavská nemocnice tak šetří,podle mne je to opravdu špičkové oddělení a lékaři i personál by si zasloužili daleko komfortnější podmínky,pro svoji těžkou práci.
Myslím,že můj názor sdílí i ostaní pacienti,které špatný stav poslal na toto oddělení.
Nemohu udělat nic víc než ještě jednou všem poděkovat!
Kyselá Marie

S PANÍ DOKTORKOU A VŠEMI LÉKAŘI SVITAVSKÉ PSYCHYATRIE JSEM MOC SPOKOJENÁ VŠICHNI MAJÍ VELIKOU SNAHU ČLOVĚKU POMOCI,COŽ U SVITAVSKÝCH LÉKAŘŮ NENÍ BĚŽNÉ. POD VEDENÍM SKVĚLÉ PRIMÁŘKY KOVÁŘOVÉ JE LÉČBA VŠECH LÉKAŘŮ NA JEDNIČKU!!