Odborný lékař oftalmologie
Nemocniční 5, Uničov

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Když se člověk podívá na vybavení toho kutlochu které si taky pamatuji z mládí, tak mám hned o úrovni této ordinace svoje mínění hned hotové. Paní doktorka neumí jednat s dětmi ať jsou jakéhokoli věku (mám dva syny 3 a 7 let), stále používá brýle ve kterých mění skla. Pamatuju si že jsem tam zamlada vždy prošla okolo té děsné tabule s písmenky a naučila se ty nejmenší zpaměti. Takže když se po mě chtělo abych to přečetla, tak jsem "četla" bez problémů. Takové jsem pak dostala brýle, čili ty nejslabší. Že by současné děti nedělaly to samé o tom pochybuji. Takže vyšetření k ničemu.
PS: perlou je taky sestřička která má vychování řeznického psa a slovo empatie asi vůbec nemá v náplni práce.

velice pečlivá oční lékařka

Hrůza. S 1,5 dítem jsme přišli na vyšetření 1/4hodiny před dobou objednání. Čekali jsme hodinu než nás vzali. Přitom tam sedělo 150 důchodců a dospělých a všichni se pohoršovali nad tím že dítě nedokáže sedět a mlčet. Že by sestřička řekla, tak pojďte dál, to ji nenapadlo. Nejvíce mě ale rozesmálo když MUDr. chtěla po mém synovi aby jí řekl, který balonek na obrázku letí vlevo (myslela tím samozřejmě barvu). Asi neví, že dítě tohoto věku sotva mluví :o)

katastrofální přístup jak lékařky tak její sestry, v ordinaci se nic nemění je to tam tak jak když sem tam chodila jako malá holka , rychl jsem přešli o patro níž k dalekooo lepší lékařce která je hodna amilá než tady tato!!

Tato lékařka na mě působí velmi mile, je ochotná, vyslechne, poradí, je pečlivá, chová se lidsky. Jsem s ní spokojená.

Chodila jsem tam za mlada a jak to tam vypadalo tenkrát,tak to vypadá dodnes.Vyšetření pomocí brýlí se sklíčky a tabule na čtení je snad už dnes jen doplňková metoda.