Hana Dostálová, endokrinolog Brno

MUDr. Hana Dostálová

Uložit

Endokrinolog Více

30 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Ponávka 2, Brno
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
G
Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka může být stokrát dobrý odborník, ale když tam člověk tvrdne pokaždé jen kvůli tomu, ze paní doktorka bere začátek ordinační doby více než orientačně, má chuť chodit jinam. Ačkoliv má na ceduli napsanou ordinační dobu od 8 hodin, tak jsem nezažila, že by přišla pred půl devátou. To samé po polední pauze. Obcasné zdrzení se pochopit dá, pravidelné NE! Sama pracuji v soukromé ambulanci a toto jsem tedy nezažila. Trochu se divim, ze tu čtu jen samou chválu, protože v čekárně nadávají všichni. Práce sester je naopak nad očekávání dobrá!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je velice vstřícná, vždy si udělá čas, aby vše vysvětlila, a hlavně se snaží najít příčinu problémů. Sestřičky taky moc ochotné. Mohu jen chválit! Víc takových lékařů.


J
Ověřeny pacient

Musím se přidat k pacientům, kteří jsou s paní doktorkou spokojeni. Chodím k ní už asi 8 let a nikdy žádný problém. Sestřička také velice příjemná, vstřícná a šikovná.


V
Ověřeny pacient

Paní doktorka mi velice pravděpodobně zachránila život svou pečlivostí. Jí i sestřičce patří velký dík nejen za péči lékařskou, ale i za lidský přístup, soucit a podporu. O všem jsme se pobavily, všechno mi vysvětlila, zkonzultovala s mým názorem a mými zájmy.
Doba objednání bývá pro rutinní prohlídku sice dlouhá, ale u této odbornosti je to běžné. Časy objednání dodržuje, jediné, s čím bývá problém, jsou odběry (hlavně když se v daný den objednává rozšířené testy), to se mi jednou čekání protáhlo i na dvě hodinky. Za odměnu si ale člověk ani nevšimne, že do něj sestřička už píchla jehlu. :)


H
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce téměř 10 let a jsem s ní VELMI spokojená! I moje mamka je její pacientkou a je spokojená s péčí i přístupem. Z mojí strany-pečlivá péče o mě v době těhotenství i po porodu, čehož si velice cením.


I
Ověřeny pacient

Paní doktorku můžu jen vřele doporučit,nedejte na negativní reakce,se sice krapítek přísná,ale i když máte svůj názor a konzultujete ho s ní,vždy je milá a ochotně poradí,,i léky dává zadarno,když jste v úzkých a kdyby jste je měli vyzvedávat za peníze v lékárně na které nemáte,dá vám je v ordinaci.Já k paní doktorce chodím už přes 12 let,teď jsem prodělala celkovou operaci odejmutí štítné žlázy bere mě i v naléhavých kontolách a to neprodleně. Opravdu je moc milá a vstřícná a sestřička Deniska to samé . Dávám jim oběma nejvyšší počet hvězdiček. Jen tak dál. IlaR


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je tzv. zlatá střední cesta - neurazí ani nenadchne. Chodím k ní a žádné větší problémy s ní nemám a jsem ráda, že aspoň nějakého endokrinologa mám, protože v této specializaci si člověk, bohužel, vybírat nemůže.


P
Ověřeny pacient

Paní doktoru i sestru hodnotím velmi kladně. Na návštěvě jsme se domluvili v nejkratší možné době, v čekárně jsem vůbec nečekala a paní doktorka mi skutečně velmi pomohla.
Děkuji mnohokrát.


S
Ověřeny pacient

Vynikající lékařka. Všechno vysvětlí, je trpělivá a radí i po telefonu :) sestřička rovněž příjemná. objednací hodiny se snaží dodržovat. naprostá spokojenost. velká výhoda je i sono v ordinaci - nebývá zvykem, co mám zkušenost.


E
Ověřeny pacient

Paní doktorka se mnou jednala nanejvýš profesionálně a vlídně. Moji poruchu mi dobře vysvětlila a kromě odborného lékařského názoru mi pomohla i lidsky a psychologicky se nedívat na problém jako nepřekonatelnou překážku. Sestřička skvělá, příjemná, a tak šikovná, že jsem jí ani nevěřil, že už mi fakt odebrala krev. :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti