Adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
Kapitána Nálepky 5, Svitavy

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil

Jsem u paní dr. velmi spokojená , nikdy mě neodmítla , pokaždé mi vyšla vstříc , vždy mi zajistila všechna potřebná vyšetření a uzdravila mě a to je pro mě prioritou!!!....a navíc , pokaždé mi nabídla jak klasickou , tak šetrnější a přirozenější léčbu a já se mohla sama rozhodnout , jak se budu na svém uzdravení podílet a jak dlouho to bude trvat...,ještě aby ne , když jsem si tu nemoc stejně přivodila vlastním přičiněním , .....no a že je občas paní doktorka trochu ostrá a říká na rovinu , co má na srdci? ....tak to je úplně v pořádku , sáhněme si všichni na svoje srdce , nezasloužíme si to ?...co děláme sami preventivně pro to , abychom byli zdraví? ....absolutně vůbec nic. Stresujeme se od rána do noci , v práci skoro bydlíme , v hlavě nosíme jen peníze a starosti , jíme jednou dvakrát denně , nejlépe v letu a to už nemluvím o tom , co jíme ...a nějaký pohyb? ... leda tak při nastupování a vystupování z auta , ...a nějaká oblíbená činnost , koníček , procházka přírodou....o tom už většinou jen sníme anebo mluvíme u piva ...

Vlaďka

J
Ověřený profil

Arogantní náladová !! Chovani především k pacientkám hrůza!!! Její osobní problémy by nemeli tak markatně ovlivnovat její povolání..Nadavat pacietům zato že si v ordinaci zakašlou to už je opravdu vrchol a za hranou...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Pani doktorka se zase předvedla! Takhle jsem si šel po pár letech na očkováni a hle paní doktorku vůbec nezajímalo očkování kvůli kterému jsem tam přišel protože se za to neplatí.
Tak začala zkoušet pojďte si sednout pane co takhle prohlídka už jste tu dlouho nebyl atd.
Když jsem odvětil že jsem zcela zdráv tak mi paní doktorka řekla proč odmítám vyšetření. Dál to nemá cenu rozvádět po důrazném odmítnutí vyšetření mě poslala za sestrou na to mé očkování s připomínkou že bych si měl nají nového praktického lékaře. Tak hledám neví někdo jestli někde ordinuje paní doktorky Spůrná děkuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je velmi nepříjemná, arogantní a náladová. Chápu, že může mít soukromé starosti, ale to ji neopravňuje k tomu, mluvit s pacienty, jak s idioty a zvyšovat hlas při každé špatně pochopené větě. Obávám se, že sem snad ani nechodí nebo jí jsou tyto názory lhostejné, stejně jako pacienti. A věřím tomu, že negativních hodnocení by přibylo, ale ne každý má internet.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


malá technická poznámka:
každý příspěvek má v pravém horním rohu uvedenou IP adresu, která označuje počítač, ze kterého je příspěvek přidán.
Zajímavostí je, že v červených příspěvcích se tato adresa velmi často opakuje. Jak tato malá snaživá skupinka lidí očerňuje jméno paní doktorky je až komické.

Já jsem v péči paní doktorky nadmíru spokojen!!!


Ověřený profil

Neshledávám žádný důvod, proč si na tuto doktorku stěžovat.


pekne spatná doktorka

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Někdo tu napsal, že je vyjímečná v Pardubickém kraji, tak s tím souhlasím. Během dvou dnů jsem byl nucen se s paní doktorkou 2krát potýkat, když jsem u ní byl v zastoupení své klientky,která jen potřebovala výpis ze zdravotní dokumentace pro pojišťovnu. No už dlouho mě nikdo tak nena..al, bohužel díky jejímu neefektivnímu postupu a neochotě vyhovět to bude mě i moji klientku stát mnoho času a bohužel i nějaké peníze.
Hlavně že si nechala okamžitě proplatit zdr. prohlídku od pacientky, místo aby se posunula do nového tisíciletí a vyfakturovala své náklady pojišťovně na k tomu určené "faktuře pro lékaře", jak je celkem běžné.
Takže opakuji, VELMI ŠPATNÁ

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

"Doktorka" Deáková je nesympatická, ale to není hlavní důvod pro negativní reakci na její osobu. Především její neochota vyhovět a ignorance, spolu s jasným přezíráním obyčejných lidí mě nutí sepsat tento názor.
Nedoporučuji tuto lékařku a já osobně, jako zaměstnavatel, bych ji nepostavil ani do stánku s párky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Nemám co dodat, perfektní a dokonalý přístup lékaře k pacientovi. Paní doktorko, mnoho štěstí...


Došlo k chybě, zkuste to znovu