Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Komenského 27, Přerov
Ordinace klinické psychologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace klinické psychologie problémy dospívající dcery

Po první návštěvě mohu říci jen to nejlepší. Například, dcera ráda kreslí.. Paní doktorka si toho ihned všimla a pěkně využila tento mostek ke komunikaci s dcerou. I když je velmi vytížená, během sezení se plně soustředí na klienta.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka Brundová je odborník na nejvyšší úrovni. Přesvědčila mě svým přátelským přístupem a důkladností a hlavně přirozeným zájmem o klienta. Negativní reakce si tu maximálně dovedu vysvětlit tím, že asi spousta lidí nechápe význam psychoterapie a skutečnost, že je to podle mého názoru vždy běh na delší trať. Ne jen otázka několika sezení.


C
Ověřeny pacient

Souhlasím s tím, že paní doktorka má velmi zvláštní názory i praktiky. Problém, se kterým jsme se dostavili se absolutně nevyřešil, zato rozhodila celou naši dosud v pohodě fungující rodinu. Už nikdy nepožádám psychologa o radu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Velmi dobrá pani psycholožka velmi lidská dovede situaci shodnotit porozumět a pomoc v nepřijemnych situaci pochopit lidi, kteři se staraji ho hendykepovanym dětem a dovede pomoc rodíčum a poradit prostě moc super za nikoho jiného bych ju něměnila jen bych ju celemu světu doporučila a take jeji přijemny manžel velmi ochotny také ma porozumění pro lidi a pochopení. Lidičky velmi vám doporučuji navštěvu u PhDr.Hana Brundové.


J
Ověřeny pacient

Díky za takovýto přístup! Říkat věci jak se mají, ať jsou příjemné či nejpříjemné by se měly matky naučit brát jako klad. Je to jen ku prospěchu jejich dítěte. Paní doktorko, neslevujte... děkujeme


J
Ověřeny pacient

Super lékařka, konečně někdo, kdo otevřeně řekne co a jak! Není to o tom říkat jen co matky chtějí slyšet, ale i o tom,jaké je skutečnost. V dnešní době je to důležité i když pro některé matky tzv. tvrdé. Fandím a jinam bychom nešli.


A

Dobrý den, p.dr. Brundová je přinejmenší velmi zvláštní, hezky řečeno, souhlasím s ostatními negativními názory....jsem z Přerova, ale už radeji jezdím do Hranic k dr. Kolaříkovi, k dětskému psychologovi, to je pravý odborník pro Vaše děti. Takže zvolte si svého pravého lékaře. Hodně štěstí !!! Alena

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka velice příjemná,s realistickým pohledem na svět, nemaže med kolem úst.Velmi mi pomohla mohu jen doporučit.A pro některé nespokojence- psycholog vás nemá litovat ,ale pomoci najít cestu jak se s tím či oním problémem vyrovnat.


Ověřeny pacient

Po náštěvě paní psycholožky jsem měla chuť skočit pod vlak.Dlouho mi trvalo než se mi opět navrátila důvěra k psychologům.Zažila jsem jich už několik ,ale pí Brundová je nejhorší.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní Brundová je odborník a především skvělý člověk.Velice mi pomohla a jsem ji moc vděčná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti