Ord. lékaře specialisty - oční
Palackého 2502, Louny

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - oční Jiný

Paní doktorka je sice profesionál a svojí práci opravdu rozumí, ale za více než 5 hodin v čekárně bez jakýchkoli rozestupů to opravdu nestojí.

K paní doktorce Bradáčové chodím už 30let a jsem s ní velmi spokojená,milá příjemná každý problém vysvětlí a skvěle umí jednat s dětmi-muj syn má averzi k lékařum.Bohužel minulá kontrola byla u doktorky Kučerové i když jsem byla objednána k doktorce Bradáčové která měla v daný termín dovolenou a když jsem si to tel.ověřovala 14dní předem sestra mi to neřekla.Doktorka Kučerová během 10min provedla kontrolu u mne i u syna a když jí řekl že na brýle nevidí -je mu 7let tak mu odsekla že si vymýšlí protože je nechce nosit.Nepříjemná neochotná bez profesionálního přístupu.Syna jsem objednala k lékařce u nás v Praze k doktorce Gollovéa bylo zjištěno že má zbytečně silné dioptrie a proto přes brýle neviděl.Výsledek je ten že já zustávám u mudr.Bradáčové a syn přešel k mudr.Gollové

Bydlím v Praze, kde léčili i mého otce na očním. Pan doktor otci řekl, že se s tím jeho problémem nedá nic dělat, že s tím už musí umřít,...tento postoj mne donutil požádat o pomoc paní MUDr.Bradáčovou. To je úplně jiný přistup k pacientům, její snaha a odbornost je skutečně příkladná.

Tak tohle vážně nikomu nedoporučuji. Personál se chová děsně,až 3 hodiny si počkáte v čekárně i když jste byli objednáni a péče paní doktorky Kučerové je na bodu mrazu. Zjistila mi,že mám prý začínající zelený zákal a nasadila mi dost silné kapky.Při vyšetření se mnou ani nekomunikovala a posílala mě spíše jen na perimetr než aby můj stav častěji kontrolovala.3 roky jsem žila v domění,že mám zelený zákal. Objednání je zde strašně zdlouhavé,stalo se mi,že mě doktorka viděla jen jednou za rok a to je docela dost málo na tak vážnou diagnozu ne?!Naštvalo mě to,tak jsem si vyhledala novou oční lékařku v Praze,která mě poslala na oční kliniku DuoVize,kde mi udělali testy a závěr je takový,že žádný začínající zelený zákal nemám a mám na 90% oči zdravé.

Paní doktorka je milá a své práci rozumí, ale měla by mít jinou zdravotní sestru.Neumí jednat s lidmi.

Paní doktorka Bradáčova mi hodně pomohla,jelikož tady v Mostě semnou bohužel nic nedělali jedna věta ktera vyzněla od jedne p.doktorky že se s tím nic neda dělat nepomužou ani kontakt.čočky ani bryle na blízko a byla jsem odepsaná... obratila jsem se na jinou p.doktorku p.Bradáčovou a jezdím tam dodnes a jsem moc spokojena,a jeji přístup a chování k pacientum je opravdu užasný to se jen tak nevidí u druhých lekařu i v jine profesi opravdu si s vami pohraje a vše vam vysvětlí mam ji moc rada,a sestřičky take i když to čekaní je někdy dost umorný ale stoji za to tam jezdit vřele doporučuji hodnotím velice dobře...

K MUDr. Bradáčové chodím už léta, zachánila mi zrak včasným objevením glaukomu a jaho léčením. Po celou dobu, kdy jsem v její péči, jsem se setkal vždy s ochotou, profesionalitou a maximální vstřícností. Na personál si také nemohu v žádném případě stěžovat.
Jednoznačně doporučuji!

Pro někoho je odbornice a pro mě ne. Mě a mé dceři zkazila co se dalo. Banální operace šilhání mi zkazila natolik, že mě to poznamenalo na celý život. Dceři napsala úplně špatné brýle, když přes ně neviděla, paní doktorka mi řekla, že je to jako rovnátka, musí si zvyknout. Chyba, když napíše brýle na blýzko a potřebuje na dálku asi si těžko bude zvykat.

Paní doktorku můžu jen doporučit, je moc milá a hodná!

Paní dr. Bradáčová je výjimečná svým přístupem jak odborným tak lidským. Je i na pohled sympatická a milá. Vůbec nedělá rozdíly. Nedoporučuje např. brýle i když je nepotřebujete, jen aby z toho něco měla. Hodně a stále se vzdělává i v zahraničí a jsem ráda, že si založila vlastní ordinaci, ostatní lékařky, slušně řečeno, tomu moc nedaly!
Tahle paní doktorka dělá svou práci pečlivě a ráda, je to žena na svém místě.