Hana Brablcová, fyzioterapeut Havířov

Prim. MUDr. Hana Brablcová

Fyzioterapeut Více

12 názorů

Uložit


Adresy (2)

Dělnická 24, Havířov
NsP Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí
Karvinská 1512/3, Havířov
Odborný lékař rehabilitace, p.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
12 názorů

T
Ověřeny pacient

velmi uzasna pani Doktorka ktorej patri moje jedno velke DAKUJEM ::: !!!
E
Ověřeny pacient

Dnes jsem byla u paní primářky,aníž by si přečetla jakoukoliv lékařskou zprávu,co se týče mého zdravotního stavu .Podotýkám,jsem po operaci krční páteře po náhradě titanové destičky .Pani primářka mně vyšetřovala tím stylem , že my začala tahat hlavu nahoru,aby zjistila do jaké míry mně to může bolet.Vzhledem k tomu ,že jsem se bála,aby my nezpůsobila nějakou blokádu, lékařku jsem upozornila,že se bojím tak vše ukončila slovy oblečte se.Co se týká rehabilitace,dala my skupinové cvičení které ale probíhá v 7.30.Já se po dlouhé době zaměstnala na zkrácený úvazek ,kdy nemohu v tento čas rehabilitaci nastoupit,tak ji informovala sestra ,zda bych nemohla dostat individuální cvičení bohužel ne nedostala sem nic a navíc bez jakékoliv kontroly .Hned ze začátku pohovoru my však sdělila,pokud nemám akutní bolest tak na stávající bolest jsem již adaptovaná a rehabilitace my stejně nepomůžou.Jsem řádně pojištěná tak se půjdu zeptat na RBP revizního lékaře , zda rehabilitace proplácí když mám vleklé potíže.Proto nedoporučuji takového lékaře,ale nedám se a budu si stěžovat.Za chvíly budem platit zdravotní pojištění a nedostanem nic .Vím,že nejsou všichni lékaři stejní ale vadí my nadřazenost a arogance.My tu nejsme pro ně ale oni pro nás . Tak milá paní primářko zamyslete se nad sebou.Vaše nespokojená pacientka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Paní primářka je velmi dobrý odborník ve své profesi na to že je tak mladá:-)Její přístup k pacientovi je na vysoké úrovni narozdíl od jiných lékařů které jsem poznala:-) Je milá,vstřícná,komunikativní,a hlavně se snaží ledaccos v nem.Havířov na svém oddělení změnit k lepšímu:-))) Takže já ji moc fandím a ráda jsem vyhledala její pomoc při řešení mých nynějších zdravotních problémů.Takže paní primářce přeji jen hodně pevné nervy v prosazování různých změn u vedení nem. a pak jen spokojené pacienty.Já za sebe moc děkuji že jste se do nem.Havířov vrátila mám radost:-)))


Paní doktorka je jako člověk velmi milá a naslouchá. Co se však týká její odbornosti, tak si dovoluji pochybovat. Po absolvování rehabilitačního plánu jsem šla na domluvenou kontrolu. Ta však následovala ihned po poslední rehabilitaci, kdy mi dali zabrat a bolelo mě celé tělo. Z tohoto důvodu, mě při vyšetření u paní doktorky vše bolelo a stěžovala jsem si na to, když mě na některém místě silněji přitlačila. Následkem toho bylo, že mě lékařka obvinila, že jsem řádně necvičila a nechovala se dle pokynů, jinak by mě to nemohlo bolet. Takže mě nemůže pořádně vyšetřit a určit další léčbu. Na mé vysvětlování, že jsem právě přišla z poslední rehabilitace, že jsem chodila pravidelně a cvičila tak jak jsem měla, nebrala ohled. Vina byla hned na mé straně. Načež mě paní doktorka napsala ještě pár procedur a sdělila mi, že už mě nechce vidět na kontrole. Ať si jdu ke svému obvodnímu lékaři a ten si se mnou poradí. Paní doktorko, velmi Vám děkuji za skvělou péči. Dnes jsem v rukou jiného odborníka, který mi sdělil, že jste jako lékařka pochybila a způsobila mi ještě větší blokace než jsem měla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Výborná lékařka, plně ji každému doporučuji. Vysoce kvalifikovaná, mílá ,s vynikajícím přístupem k pacientům.


N

Velice milá a ochotná paní doktorka, odborník na svém místě. Doporučuji všem!


Š

Paní doktorka je velice milá a odborně na výši. Moc mi pomohla.


P

Ochotná, milá, zodpovědná, důsledná a vynikající lékařka z lidským přístupem.K jiné lékařce bych nešla.


K

Prosím o opravu.V mém příspěvku jsem nezadala hodnocení paní doktorky. Nyní to napravuji.


K

Připojuji se k názoru ,že lepší paní dokrorku jsem dlouho nezažila. Je velice pečlivá,vstřícná,odborně na výši.K pacientům je laskavá, chápavá a mně vždy pomohla od obtíží. DNovotnáokonce i použila léčbu akupunkturou, která mně velice pomohla.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti