Hana Boučková, logoped Benešov

Logoped

Dukelská 977, Benešov
Sam. zařízení logopedické

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den mám problém s mluvou přesně r,ř a občas mi nejde rozumět hlavně když jsem ve stresu, je mi 17 let myslíte že je tu šance se to odnaučit (jako malý jsem chodil ale myslím jsi že to nepomohlo)

Samozřejmě šance je, ale motivace musí být opravdu silná, protože každý logoped bude vyžadovat denní systematické cvičení...nejde jen o to, naučit se hlásku vyslovovat, ale hlavně začít používat. HB

Mgr. Hana Boučková

• Dobrý den, mám 2,5 letého syna. Je učenlivý, naučil se čísla do 10, písmena podle slov, slovní zásobu má pěknou, ale říká jen slova o 2slabikách, delší slova zkracuje na dvouslabičná. Věty netvoří. Je lepší navštívit logopeda? Děkuji Markéta

Konzultací u kl.logopeda nic nezkazíte. Zdá se, že Váš syn šikovný, dopřávejte mu dostatek času na zrání a myslete na to, že rozvoj nejen řeči a rozumové zrání je důležité, ale i rozvoj hrubé a jemné motoriky a sociálních kontaktů, které odpovídají jeho věku. HB