Šmeralova 2, Šumperk
Odborný lékař neurologie

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

2.5

Tuto paní doktorku rozhodně nedoporučuji.Po vyšetření dcery která trpí častými bolestmi hlavy,to prý asi nic není a nasadila nám hořčík.Prý jestli to nepomůže,tak udělám více vyšetření.Asi po 3 měsících,kdy změna nenastala jsem šla žádat o domluvě na větší vyšetření a paní doktorka na mě akorád mezi dveřmi zařvala že na toto teď nemá čas a zabouchla dveře.V tu chvíli ze mě akorád mezi lidmi vypadlo "kráva jedna".S takovým přístupem jsem se ještě nikde nesetkala a teprv ne, když se jedná o dítě.Na kontrolu k této arogantní doktorce už rozhodně nepůjdeme a jsme objednaní k doktorce do Brna,jak nám doporučil pediatr.Paní doktorka by měla zvážit odchod do důchodu a přenechat místo někomu,kdo bude mít na tyto věci čas a nebude svoji príci dělat jen pro peníze.

Proboha, jak může jít někdo k neurologovi s flekama na těle? Pak se tady nesmyslně objevují negativní komentáře. Já jsem k ní chodila od peti let, a teď k ní chodím se svým synem. Naprosto profesionální doktorka!

Syn trpěl po pádu z kola velkými bolestmi hlavy,pani doktorka psala stále silnější léky,ve zprávě objekt nejeví známky subdurálního hematomu a on nám o týden později na něj málem umřel.V dnešní době moderních a dostupných vyšetřovacích metod,nikoho osm týdnu nenapadlo ho někam poslat.Pacient se má o všechno prosit¨?Chodíme k vám s vírou,že pomužete!

K této paní doktorce jsem šel a měl jsem po celém těle takové červené fleky. No a paní dokorka mi řekla: "To máte vyrážku." Když jsem šel k své obvodní lékařce, tak ta mi řekla, že je to úplně něco jiného a dala mi na to lék. Opravdu to bylo, to co řekla paní obvodní lékařka (M.H.), mám to potvrzené i od jiných doktorů. Tak nevím, jestli by paní dokotrka už svoji kariéru neměla vzdát, když nerozpozná nemoc od vyrážky.

Profesionálka na svém místě, ochotná a skvělá lékařka.