Hana Benešová, neurolog Šumperk

MUDr. Hana Benešová

Neurolog

6 názorů

Uložit


Adresa

Šmeralova 2, Šumperk
Odborný lékař neurologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2

Obecné skóre
6 názorů

M
Umístění: Odborný lékař neurologie Jiný

Nejsem spokojená,tři roky jsem pacientkou.Včera jsem přišla k paní doktorce se silnými bolesti zad,na které několik let trpím.Ani obstřik, ani injekce proti bolesti mi nedala a cestuji 5km.Napsala mi čípky.Za dobu léčby pouze rehabilitace a v srpnu EMG na Dia.Žádala jsem CT které mi odmítla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Tuto paní doktorku rozhodně nedoporučuji.Po vyšetření dcery která trpí častými bolestmi hlavy,to prý asi nic není a nasadila nám hořčík.Prý jestli to nepomůže,tak udělám více vyšetření.Asi po 3 měsících,kdy změna nenastala jsem šla žádat o domluvě na větší vyšetření a paní doktorka na mě akorád mezi dveřmi zařvala že na toto teď nemá čas a zabouchla dveře.V tu chvíli ze mě akorád mezi lidmi vypadlo "kráva jedna".S takovým přístupem jsem se ještě nikde nesetkala a teprv ne, když se jedná o dítě.Na kontrolu k této arogantní doktorce už rozhodně nepůjdeme a jsme objednaní k doktorce do Brna,jak nám doporučil pediatr.Paní doktorka by měla zvážit odchod do důchodu a přenechat místo někomu,kdo bude mít na tyto věci čas a nebude svoji príci dělat jen pro peníze.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Proboha, jak může jít někdo k neurologovi s flekama na těle? Pak se tady nesmyslně objevují negativní komentáře. Já jsem k ní chodila od peti let, a teď k ní chodím se svým synem. Naprosto profesionální doktorka!


Syn trpěl po pádu z kola velkými bolestmi hlavy,pani doktorka psala stále silnější léky,ve zprávě objekt nejeví známky subdurálního hematomu a on nám o týden později na něj málem umřel.V dnešní době moderních a dostupných vyšetřovacích metod,nikoho osm týdnu nenapadlo ho někam poslat.Pacient se má o všechno prosit¨?Chodíme k vám s vírou,že pomužete!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

K této paní doktorce jsem šel a měl jsem po celém těle takové červené fleky. No a paní dokorka mi řekla: "To máte vyrážku." Když jsem šel k své obvodní lékařce, tak ta mi řekla, že je to úplně něco jiného a dala mi na to lék. Opravdu to bylo, to co řekla paní obvodní lékařka (M.H.), mám to potvrzené i od jiných doktorů. Tak nevím, jestli by paní dokotrka už svoji kariéru neměla vzdát, když nerozpozná nemoc od vyrážky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B

Profesionálka na svém místě, ochotná a skvělá lékařka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti