Praktický lékař pro děti a dorost
Okružní 22, Český Těšín

S paní doktorkou mám víkendovou zkušenost na dětské pohotovostní službě v Ostravě Hrabůvce. Opakovaně jsme přijeli se synem, který měl horečky, bolelo ho v krku a měl vyrážku. Se slovy, že to je u angíny normální a že jsme zbytečně starostliví a přecitlivělí jsme jeli domů. Protože se synovi co se týče teploty ulevilo, rozhodli jsme se vydržet s návštěvou naší dětské lékařky do pondělního rána. Ta již ve dveřích diagnostikovala infekční onemocnění zvané syndrom noha, ruka, ústa a sdělila nám, že doporučená léčba antibiotiky je chybná, ale že antibiotika už musíme dobrat, protože imunita syna je díky nim již oslabena a infekce by se díky tomu mohla rozšířit.

Sečteno podtrženo konstatuji fakta: oslabená imunita díky chybné diagnóze, zbytečné užívání antibiotik, ztráta času a vyhozené peníze jak za antibiotika, tak za návštěvu pohotovosti, podrážděné nervy díky komunikaci s nepříjemnou lékařkou a pondělní prozření, že se jednalo o absolutní neznalost lékaře a chybnou diagnózu (po návštěvě wikipedie jsme nemoc díky obrázku a projevům poznali snadno i my lajkové). Určitě nedoporučuji!!!

Jsem u pani doktorky od mala, a nyní tam chodím s dcerkou, a opravdu si nemohu na nic ztěžovat. Je vidět, že má praxi s dětmi, je ochotná, je k zaztižení i mimo ordinaci a ochotně poradí. Jsem ráda že podporuje homeopatickou léčbu.

Paní doktorka je velmi dobrá jsem s ní velmi spokojená je vlídná vždy pomůže, muhu zavolat na mobil vždy si najde čas , je to člověk na svém místě.

Já jsem ted nemocná a uzdravuji se jako po másle!

Jsem u paní doktorky již od 10-ti let věku a jsem sní velice spokojen. v dnešní době má v péči obě mé děti. Jen ještě podotknu je mi 32 let. tak že ji mohu doporučit i svým přátelům.

Pani doktorka Saranova je velice dobra lekarka,asi pred peti lety jsem odesla od nejmenovane detske lekarky a kdybych Vam tady mela popsat co ta vsechno provadela na detech, ne jen tehdy me dceri,ale i jinym a ten pristup to bylo doslova otresne,takze jsem nevahala a okamzite jsem presla jinam hned po tom co se kvuli tehdejsi lekarce dcerka dostala do nemocnice na JIP,protoze neprofesionalni pristup tehdejsi lekarky byl takovy, ze misto aby nas ihned zavrela do nemocnice kdyz jsem ji zdelila ze dcera v sobe neudrzi ani lzicku tekutiny,nam dala silne leky na zastaveni zvraceni a nutila nas pit a pit i pres to ze dcera tekutiny neprijmala a skoncila na JIp v dost zubozenem stavu.Od tehtejsi doby chodime k Pani Saranove a ja si nemohu stezovat.Naprosto profesionalni pristup,dlouholete skusenosti a praxe,kdykoli je ochotna pomoci,nemam na ni absolutne nic co bych vytkla.To jste nespokojene maminky jeste asi neskusili jinou detskou lekarku,teprve pak by jste mohla kazda porovnavat.To ze je kuracka mne absolutne nevadi,ja si taky zapalim,ale ne doma ani pred detma a vzdy si umyju ruce,to predevsim a to predce neznamena ze kdyz jsem kurak jsem i spatny rodic a prave proto ze si sem ta zapalim se o sve ditka staram urcite spatne.Pani doktorka je dobra lekarka.

Doporučuji všem, paní doktorka vždy vyjde vstříc i mimo pracovní dobu, telefonicky a večer. Podporuje homeopatickou léčbu a dle přání rodičů využívá tuto metodu. Objednala nás sama k homeopatovi. Neradi dáváme antibiotika dětem a plně toto akceptuje. Vždy nám vysvětlí možná rizika. Mnohdy odcházím s receptem na antibiotika a dle vývoje nemoci po poradě s paní doktorkou buď léky nasadíme, ale většinou není nutné. V žádném případě nesouhlasím s předcházejícími názory. K této paní doktorce dojíždíme 15km již 18 let se třemi dětmi a má mou plnou důvěru. Vždy pomohla, poradila, přijela domů. Opravdu neznám lepšího peidatra.

Lepší paní doktorka než je p.Saranová ani snad není.

Tak paní doktorku opravdu nedoporučuji! Byla jsem u ní s dcerou pár měsíců a zvorala co se dalo. Málem jsme skončili na operaci. Taky dávala dceři silné kapky,které vůbec mít neměla. Tenkrát jsem jí už nevěřila, tak jsem ji je nedávala,což naše nynější doktorka ocenila a přístup paní doktorky nechápala. Je sice na pohled vlídná a přátelská, ale co se odbornosti týče, dceru už bych ji pod ruce nedala.Pokud máte dobré zkušenosti, tak Vám moc přeji, abyste měli štěstí i dál.

Paní doktorka je přesně ten človíček, který se pro svoji práci narodil. Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Milá, vlídná, profesionální přístup!