Halina Haiduková, pediatr Český Těšín

MUDr. Halina Haiduková

Uložit

Pediatr Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jablunkovská 76/1916, Český Těšín
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Jsem moc spokojená. Poznala jsem i jiné dětské lékaře v okolí a neměnila bych. Paní Haiduková je velice milá, vstřícná, profesionální. Než předepíše antibiotika, pečlivě situaci zváží. Ráda pomůže, poradí. S dětmi zachází citlivě a mile.
Doporučuji. :)


výborná lékařka s hezkým přístupem k dětem, nenasazuje ihned zbytečně antibiotika, ochotná a vstřícná


Profesionální lékařka,ochotná,velice lidská mnohokrát pomohla i mimo pracovní dobu před takovou lékařkou smekám.Doporučuji je velmi dobrá lékařka.Moc děkuji paní doktorko za péči o Lukáška.


Ověřeny pacient

Paní doktorka odchovala mě a teď už jsem u ní registrovaná se svými 3 dětmi. Musím říct, že jsem naprosto spokojená. Je ochotná, velmi milá, k dětem citlivá. Jediné výhrady mám k nedávné změně sestry. Paní sestřička je podle mě drobet nevlídná a neochotná, ale možná jsem ji prozatím zastihla vždy v nějakém divném rozpoložení... Každopádně ale paní doktorku velmi doporučuji. A dávám praktickou radu závěrem: na každou prohlídku nebo návštěvu si sebou každopádně vemte tuny hraček a jiných podobných věcí, které by vám pomohly vaše ratolesti vybavit!!! Paní doktorka totiž žel nemá svou čekárnu nijak pro děti vybavenou! A nástěnný dětský metr a stůl zasypaný nějakými letáčky o očkování děti zcela určitě nezabaví dostatečně dlouho...


S

Paní doktorku Haidukovou mohu doporučit na 100 %. Vždy když jsem potřebovala poradit vše mi vysvětlila. Vždy mi předepsala správné léky, které vyléčili mou dcerku. Kdykoliv se na ní mohu obrátit. Příjemná, ochotná, pečlivá, profesionální!


100%


V

Byla lékařkou obou mých kluků a každý chce pro své děti to NEJ.
Děkuji pani doktorko za všechno!!!
Příjemná,ochotná,profesionální....


A

Nejlepší. Proč? znám mnoho lékařů, ale s žádným nejsem spokojená jako s paní doktorkou. OChotná,vstřícná,prostě v pohodě.Doporučuji.


M

Milá paní doktorka, doporučuji.


R

Již osm let, prakticky od narození dcery, navštěvujeme tuto paní doktorku. Je to velice příjemná paní. Když jsem něčemu nerozuměla, tak mi vše velice ochotně vysvětlila. V případě potřeby přijela i k nám domů, když byla dcera nemocná, a to dokonce i dvakrát v jednom dni v pozdních večerních hodinách. Potom už doporučila převoz do nemocnice, protože se zdrav. stav dcery velmi zhoršil. Naštěstí toto rozhodnutí padlo včas a dcerka si v nemocnici poležela "jen" týden. Jsem u ní velice spokojená. Sestřička je také milá. Obě mají k dětem velmi hezký vztah. Což jsem ocenila zvláště při různých očkováních, kdy se dcerka bála injekce. Neměnila bych.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti