Ord. lékaře specialisty - kožní
U Plovárny 14, Děčín

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - kožní Jiný

Vrchol arogance, který jsem u lékaře ještě nezažil. Bez roušky jsem nebyl vpuštěn (nikde jinde ji nevyžadují). Po zakoupení jsem byl vpuštěn 1 m od dveří do čekárny. Vyšetření vyrážky ze 2 m po dobu 3 sec. Něco vám na to napíšu, řekl. Chtěl jsem jít do ordinace - sem mi nelezte. Při opuštění čekárny - už mi sem nechoďte. Diagnóza naprosto mylná, předepsaná mast na něco úplně jiného, jak jsem zjistil později.

Umístění: Ord. lékaře specialisty - kožní

Skvělý diagnostik, odborník. Nemohu si stěžovat. Naopak pana doktora obdivuji, že poté co mu 9 z 10 negramotů, zabuší na dveře na kterých je nápis "NEKLEPAT" a namísto toho, aby se nahlásili sestře, se derou rovnou k němu a o tom, že by měli mít připravenou kartu pojištěnce nemají ani potuchy... na ně pouze zvýší hlas - já bych po pátém takovém individuu už přinejmenším něco hodila, aby se mu rozsvítilo v hlavě. Pokud se chováte jako inteligentní člověk, chová se tak i pan doktor k Vám.

pan doktor je opravdu borec !!!! na dálku čtyř metrů a skoro přes triko poznal, že mám pásový opar. jako fakt už k němu ne

Posledních 6 měsíců jsem k panu doktorovi chodila kvůli bradavici, která se neustále vracela. Nedávno ho asi přestalo bavit, to že mi tu bradavici bez úspěchu vypaluje dusíkem a řekl mi, že si na to mám něco koupit v lékárně... Ke mně se choval slušně, ale jeho chování především ke starším pacientům bylo argantní a párkrát jsem byla svědkem, jak na své pacienty křičí.

Nejhorší lékař, jakého jsem kdy poznala. Začal na nás v čekárně křičet, že jsme mu nedali ihned kartičky. Když jsem mu řekla, jaký kožní problém(akné) mě trápí, tak mu to bylo úplně jedno. Následně mi oznámil, že kdybych brala antikoncepci, tak by to bylo v pořádku, což jsem zkoušela a nebylo. Nedokázal pochopit, že některým ženám antikoncepce nedělá dobře a mají z ní pocity úzkosti, tím pádem by jí brát neměly. Jen mi řekl, že by bylo fajn brát antikoncepci a ty stavy z ní řešit u psychiatra. Tak jsem ho nudila, že přede mnou zavolal kamarádovi, že nikam nemůže, protože tady má TY pacienty a musí kvůli nim jíst studený jídlo.Po několika minutovém rozhovoru s kamarádem mi řekl, že na mé problémy nemá čas(, že má na pacienta 20min), a jestli to s ním chci řešit, tak si musím zaplatit hodiny navíc.Odešla jsem z ordinace s pocitem psychicky narušeného smrada. Nikdy více!!!

takový otrávený arogant

já si tedy na pana doktora nemůžu stěžovat. byla jsem nucena jít k panu doktorovi z důvodu dovolené vedlejší paní doktorky a od té doby chodím k němu. v žádném případě není arogantní, aspoň tedy ne na mě, a chová se jako úplně normální lékař. navíc tam nemusím čekat čtyři hodiny, což docela oceňuji, nemám na to nervy. když se ho na něco zeptám, normálně mi odpoví a není nijak nepříjemný, nikdy se netvářil, jako kdybych ho s něčím otravovala. diagnózu mi určil správně a o léčbě také nemám důvod pochybovat.

Měla jsem záněty nehtového lůžka na rukou. Prsty byly zarudlé a hnis vytékal zpod nehtů. " Pan doktor "řekl, že nic nevidí. Toť vše.

Až od jiného kožního lékaře jsem se dozvěděla, co mám za nemoc a velice se divil nad způsobem léčby a hlavně mi nechtěl uvěřit, že by se takto mohl chovat lékař. Když pominu neodbornost, tak ale nemohu pominout arogantní a sprosté chování, vulgarní nadávky a nesoucit spacientem. Měl by se nějaký zřizovatel, nebo pojišťovna zabývat koho platí, jestli existuje důvod zaměstnávat takového "člověka" (nechci nikoho urazit) a "odborníka" !

Paní Marie od Děčína

ok