Galina Koudelová, oční lékař Stráž pod Ralskem

MUDr. Galina Koudelová

Oční lékař Více

20 názorů

Uložit


Adresa

Revoluční 164, Stráž pod Ralskem
Odborný oční lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

1

Obecné skóre
20 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
S
Umístění: jiné místo Jiný

První objednání provedla na termín kdy tam nebyla, naštěstí jsem před návštěvou volal a dozvěděl se to. Bohužel jiného očaře jsem pro babičku nesehnal. Nemá žádný e-mail, případnou dokumentaci je potřeba přinést či zaslat poštou. Neosobní jednání, při výkonu dost surová. Doporučení píše na malý papírek v ruce (občas i bez razítka a podpisu). Pravidelné trhání řas nechce dělat (poslední návštěva byla zcela zbytečná).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient
Umístění: Odborný oční lékař Vyšetření očí

Dnes jsem se od paní doktorky dozvěděla, že moje čerstvě tříleté dítě je jediné na světě, které si nechce nechat svítit do očí baterkou a kterému vadí vykapání očí. Netrpělivost, řeči, které by si profesionál mohl opravdu nechat pro sebe a dvouhodinové čekání. Díky, již nikdy více.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Š
Ověřeny pacient

Přesně,souhlasím s panem Stanislavem. Tři měsíce čekám na objednání, pak mi paní doktorka zavolá, že daný termín nemůže a sama mě objedná na další termín kdy ví, že tam nebude. To už se nikdo neozval. Při dotazu proč mě objednala na termín, kdy tam není na mě začala do telefonu velmi vysokým tónem hlasu "mluvit" jestli si myslím, že doktorka nemůže onemocnět. To chápu, že může, ale stejně, jako v předchozím komentu. Berou si telefonní čísla na pacienty tak proč její zdravotní bratr neobvolá objednané pacienty?! Nic méně ten den a v tu hodinu, na kterou jsem byla objednaná jsem tam v čekárně byla sama. To mi příjde, jako výsměch. A jak je vidět toto je asi běžná praxe paní doktorky. Já když se nebudu moc dostavit tak se také telefonicky omluvím a myslím si, že by to měla být slušnost i z její strany. Ona je tam pro pacienty, ne pacienti pro ní. Pokud takto bude jednat, nebude mít koho objednávat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Paní doktorko když už se musí člověk na kontrolu objednávat několik měsíců dopředu . Bylo by fajn když už se s dcerou objednáme a uvolníme se z práce a ze školy aby jste tam byla. Chápu že člověk může onemocnět. Když máte ale objednané pacienty a nemůžete do práce tak by jste ty pacienty mohla informovat . Proto si snad při každé návštěvě ordinace zjištujete telefony. Pokud jste tak moc nemocná že to nezvládnete Vy osobně tak máte v ordinaci i toho asistenta . Lidem by jste tím ušetřila hromadu problémů .Jsem moc zvědavej kdy se mi povede zase objednat dceru a sebe k očnímu lékaři na kontrolu . Zdravotnictví v naší zemi stojí všeobecně za prd a když si při tom lékaři dělají ještě z lidí srandu tak to je fakt paráda.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Byla jsem tam na vyšetření se synem a byla příjemná a vstřícná co se týká chování při vyšetření a následném vysvětlení.


A
Ověřeny pacient

Chodila jsem k paní doktorce ve Straži i v Liberci. Nebyla vyloženě nepříjemná, ale přišla mi trošku sebestředná a přísná. Nezdála se mi jako dobrá profesionálka...Měla jsem pocit, že mi nepředepisuje dobré dioptrie.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Souhlasím s tím, že je to opravdu velmi nepříjemná doktorka i její asistent. Byla jsem tam poprvé a naposled. Bez objednávky drahých brýlí na čtení mě vůbec nechtěli pustit z ordinace.
Opravdu nikomu nedoporučuji!!!!
Hodnocení velmi slabý je velmi slabé...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

je to hrozná doktorka, horší jsem nepotkala, neumí jednat s lidmi, divím se že tam ještě je

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A

Děkuji za vaše názory... Jelikož jsem před pár dny velmi zoufale scháněla očního lékaře, tak díky těmto příspěvkům jsem ani nezkoušela číslo paní doktorky vytočit :-). To musí být síla!!!


Tak jsem změnil lékaře, odešel od dr. Koudelové a udělal jsem jenom dobře - pro ty z vás, co nemáte čas vysedávat v čekárně, i když jste objednaní, nebo se vám nelíbí náladové chování paní doktorky: nechci a nebudu dělat reklamu, ale teď přibyli v Liberci noví lékaři, dvě místa, kam se dá zajít, beze stresu, a když vás objednají na určitou dobu, tak vás taky vezmou. Když si zkusíte zavolat do jakékoli oční ordinace, myslím, že vás budou navigovat, protože ti stálí liberečtí mají plno, co si budeme povídat.
Nový lékař? Milé překvapení a změna k lepšímu. Nebýt rozčarování z přístupu paní doktorky Koudelové, nedopídil bych se přes jinou očařku, která má plno a bere převážně děti, že jsou tu už i noví lékaři.
Paní Koudelová nebyla moje první očařka, takže mám s čím srovnávat, před ní to byla dr. Olivová, jednou jsem byl i u dr. Vaňkátové - prchal jsem. Dnes jsem rád, že jsem natrvalo zakotvil jinde. Je to o odvaze a změně návyků. O tom, že prohlídka u nového lékaře byla pečlivá, vše jsme zkonzultovali, a na každou otázku jsem dostal jasnou odpověď, jsem se zapomněl zmínit :-) A že těch otázek, nezodpovězených dr. Koudelovou, tedy bylo!
Všem přeji pevné zdraví a také odvahu ke změnám - lékaři sice léčí, to ano, ale my sami bychom měli o své zdraví pečovat a svěřit ho takovému lékaři, k němuž máme důvěru.
J.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti