Internista Více

Plzeň, Dobřany 2 adresa

Masarykova 54, Plzeň 4, Plzeň

Psychosomatická konzultace • Od 500 Kč

Výživové poradenství • Od 500 Kč

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Masarykova 54, Plzeň

Od 500 Kč

Masarykova 54, Plzeň

Od 500 Kč

• vnitřní lékařství - interna

Umístění: Interní ambulance Dobřany interní konzultace

Mudr.Rybářová je lékařka na svém místě.Nesmírně laskavá a pečlivá.
Jsem strašně rádi,že o nás pečuje člověk,který svoji praxi dělá s láskou.
Sestřičce Strakové děkuji za vstřícnost a ochotu.Děkujeme Vám!!!!!

Umístění: Interní ambulance Dobřany interní konzultace

Paní doktorka je pečlivá a ochotná. Nic nenechá náhodě a vše vysvětlí. Vřele doporučuji všem kteří potřebují interní pomoc. Takových doktorů je již málo.

Paní doktorka je velice pečlivá a ochotná. Pacienta vyslechne a hlavně si ho kompletně vyšetří. Nehledí pouze na ten jeden problém, se kterým pacient přišel, ale na pacienta jako celek. A to se mi moc líbí. Usměvavá, zdvořilá. Co víc si přát? Opravdu mi hodně pomohla a pomáhá. Od ní, na rozdíl od jiných lékařů, odcházím spokojená a s dobrou náladou. Škoda že takových lékařů není více. Vřele doporučuji těm, co se opravdu chtějí léčit!

Paní doktorka je vstřícná, empatická a velmi pečlivá, pacientovi se vždy snaží vše vysvětlit. Doporučuji.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

mohu společně brát Furolin a essentiale forte? Děkuji za odpověď.

ano můžete.

MUDr. Gabriela Rybářová

Dobrý den, bude to 14 dní, co mi lékaři diagnostikovali zánět tlustého střeva - následně zjištěno, že způsoben kampylobakterií. Průjmy jsme měla jen několik dní, ale měla jsem velké bolesti břicha a horečku max. 38,5°. Dostala jsem na týden atb Normix a nyní užívám probiotika a dodržuji dietu. Střevní problémy už nemám, ale trápí mě, že mám stále teploty (37,2 - 37,8°). Většinou až k večeru a současně mě bolí svaly a klouby. CRP mám už nízké. Chci se zeptat, může to mít ještě spojitost s prodělaným zánětem, kvůli oslabené imunitě? Nebo čím by to mohlo být? Můj lékař se k tomu moc nevyjádřil, akorát mi prodloužil neschopenku... Děkuji.

ano může to stále ještě souviset s prodělanou infekcí. Určitě je nutné stále dodržovat klidový režim bez velké zátěže, proto Vám lékař prodloužil PN. Je velmi nutné dodržovat dietu a užívat probiotika. Pokud stav ani za další 2 týdny neodezní, tak bych doporučila kontrolu zánětlivých parametrů a ev. hledání jiné příčiny.