Padělky I 3645, Zlín

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermatologické centrum Zlín - MUDr. Helena Bartošková a MUDr. Gabriela Khalilová Jiný

Já a moje děti chodíme k paní doktorce Khalilové dlouhá léta s kdejakou blbinou a vždy nás ochotně vyslechne, podrobně vyšetří či ošetří, vše vysvětlí. Příjemná, empatická sympaťačka.

Paní doktorku Khalilovou nedoporučuji. Neprofesionální chování. Šla jsem s výrostkem na znamínku. Přišla jsem do ordinace, když pominu nepříjemný výraz (co tady chcete), řekla jsem paní doktorce co mě trápí, načež odpověď byla nejsme lékárna prášky Vám nenapíšu. Nevěřícně jsem zůstala koukat o jakých lécích mluví vždyť jdu s výrostkem. Poté mi řekla ať se vyseču, šla jsem k ní ke stolu za pc a vystrkovala na ni zadek (což mi bylo velice nepříjemné). Poté se zvedla a řekla pojďte. Nevěděla jsem co mi bude dělat kam jdu, nic. Lehla jsem si něco mi píchla a vyřízla. Dodneška tam mám nehorázný flek z malého znaménka mi udělala skvrnu přes celý zadek. Opravdu je neprofesionál a nedoporučuji v žádném případě.

S paní doktorkou mám velice dobré zkušenosti. Navštěvovala sem s kožními problémy už 4 kožní lékařky / dermatology a paní doktorka Khalilová je z nich určitě nejkvalitnější. Jako první z nich mě poslala na různé testy a neléčila jen kortikoidy. Bohužel neuznává alternativní léčbu i když mě od ní úplně nezrazuje. Každopádně ji hodnotím jako odborníka a doporučuji, návštěva u ní je příjemná o pacienta má zájem, nekouká jen na hodinky ale věnuje se potřebný čas.

Paní doktorka patří dle mého názoru k těm dermatologům,kteří mají zájem se o pacienta starat a jsem s ní velmi spokojen. Pokaždé když potřebuju k dermatologovi tak vyhledávám ji. Hodně mi pomohla a stojí si za svým hodnocením.