J. E. Purkyně 270, Most
Nemocnice Most

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Velmi příjemná paní doktorka i sestřička. Byla jsem u nich na vyšetření s dcerou a před každým zákrokem dceři vysvětlila, co bude následovat. Paní doktorka je velmi citlivá a trpělivá k dětem.
Naprosto doporučuji.

Po otřesném zážitku z ORL Chomutov, jsem v zoufalství přijela k této paní doktorce a musím souhlasit s ostatními komentáři. Paní doktorka je velice hodná, milá, citlivá, uvědomuje si, jak jsou některé výkony nepříjemné a bolestivé a snaží se pacienta netrápit, uklidnit a vše provést citlivě a rychle. Dostalo se mi té nejlepší péče a přístupu, také od sestřičky. Obě hodnotím jedničkou s hvězdičkou. Ještě, že Most není tak daleko. Ještě bych chtěla uvést, že i ostatní personál nemocnice, už dole na příjmu ke mně byl nebývale vstřícný a ohleduplný. V porovnání s Chomutovem nebe a dudy. Už v minulosti jsem nakonec po špatné zkušenosti musela jet do Mostu a teď už tam budu jezdit rovnou.

Mohu z vlasní zkušenosti jen doporučit. Naprosto bezvadný, bezkonkurenční přístup k pacientům ať už v jednání nebo v přímém řešení jejich problémů. Tady je snad práce koníčkem.

pečlivá, milá,

Chodíme sem s dcerou, bezvadná lékařka, bezvadný přístup, chválím! H.B.

Výborná doktorka. Chválím a děkuji. Úplně za všechno!

nikam, naleznete ji stále v Mostě na poliklinice každý všední den mimo středy :-)

Nevíte kam se ztratila tato super doktorka z Mostecké polikliniky