Gabriela Chaloupková, dermatolog Plzeň

MUDr. Gabriela Chaloupková

Uložit

Dermatolog Více

35 názor

Uložit


Adresa

Kožní ordinace a léčebná kosmetika
Tylova 39, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

35 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: Kožní ordinace a léčebná kosmetika Jiný

Na doporučení svého obvodního lékaře i těchto stránek jsem zašel v ordinační době do ordinace. Nemusel jsem vůbec čekat, nikdo zde nebyl. Po čase jsem tedy zavolal na tel. číslo a sestřička mi vysvětlila, že nové pacienty nepřijímají, pouze rodinné příslušníky a zjišťovala, který lékař mi napsal doporučení. Byl jsem sice roztrpčený z odmítnutí a ztráty času, ale později jsem si uvědomil, že jesliže paní doktorka má stálé pacienty, tak bych se u ní patrně nikdy nevyléčil. Škoda, že nebyl čas ani na diagnózu, že jsem jí ani neviděl.

M
Umístění: Kožní ordinace a léčebná kosmetika Jiný

Velice dekuji za profesionalni pristup,maximalni peci..uzasna pani doktorka,ktera.mi vcera provedla zakrok.Jsem maximalne nadsena...dekuji Vam...tesim se na dalsi navstevu...protoze sem ,se budu velice rada vracet...Marcela Koups.

K
Ověřený profil

U paní doktorky jsme byli s naším půlročním synem, který měl tři měsíce na tváři velký červený flek, který jsme na radu dětské lékařky postupně mazali různými mastmi, ale nic nepomáhalo. Byli jsme hospitalizováni i s jiným problémem ve FN Plzeň, kde jsem se na synův problém na tváři ptala několika lékařů. Na základě jejich rad se tvářička synovi ještě zhoršila. Naštěstí jsme se dostali k této milé paní doktorce. Předepsala nám jakousi voňavou mast, kterou nám namíchali v lékárně a řekla, že do týdne bude po problému. A jak řekla, tak se stalo. Od té doby není po fleku ani památky. Paní doktorko moc Vám děkujeme :-)

L
Ověřený profil

Milá, vždy přijemně naladěná, ochotná poradit, v čekárně si ale počkáte cca 1 hodinu. Byla jsem u ní už asi 4x a ráda se k ní vracím.

M
Ověřený profil

Čekárna vždycky dost plná, ale nedivím se. Je skvělá!!! Nejen jako lékařka, ale také jako člověk. Neznám příjemnější lékařku, sestra je také velice laskavá. Nikdy nemají špatnou náladu.

M
Ověřený profil

Sice nemá paní doktorka úplně ideální ordinační dobu a návštěva se neobejde bez delšího čekaní, ale to jsou asi jediná negativa, která by se dala zmínit. Čekárna i ordinace krásně zařízeny, paní doktorka doslova srší úsměvy a milým vystupováním, při příchodu do její ordinace ihned vstane, vyjde vám vstříc, podá ruku... chová se maximálně profesionálně a příjemně. Velmi vítaná změna oproti zatuchlým ordinacím konkurentů a jejich arogantnímu chování, dávající pacientovi pocit, že překáží a obtěžuje. Od paní doktorky Chaloupkové odcházíte s úsměvem a spokojeni, že i v českém zdravotnictví může něco fungovat a že takhle to snad bude brzy vypadat u všech lékařů. A všechny mé dosavadní problémy zdárně vyřešila.

P
Ověřený profil

Fakt opravdu milá a super doktorka,takových je málo.......JOSEF

P
Ověřený profil

Fajn

L
Ověřený profil

Dobrý den,včera odpoledne jsem poprvé navštívila paní doktorku a nemohu jinak,než vřele doporučit.Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak příjemným lékařem jako je ona.Půl roku mě má /teď už díky bohu/ bývalá doktorka léčíla plíseň na rukou v domění,že jde o ekzem kortikoidama,což způsobovalo zhoršení.Paní doktorka Chaloupková okažitě poznala oč jde.Předepsala mi léky a mastičky a já den po té cítím neuvěřitelnou úlevu a ruce se mi hojí snad před očima.Jsem velice ráda,že mám to štěstí léčit se právě u ní.

S

Paní doktorka, která skutečně může právem používat tento titul. S každým problémem, na rozdíl od mnohých kolegů v ČR si ví rady, má výborný profesionální přístup, prostě je fajn po všech stránkách. Mohu jen vřele doporučit :-)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti