MUDr.

Gabriela Chaloupková verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• K

U paní doktorky jsme byli s naším půlročním synem, který měl tři měsíce na tváři velký červený flek, který jsme na radu dětské lékařky postupně mazali různými mastmi, ale nic nepomáhalo. Byli jsme hospitalizováni i s jiným problémem ve FN Plzeň, kde jsem se na synův problém na tváři ptala několika lékařů. Na základě jejich rad se tvářička synovi ještě zhoršila. Naštěstí jsme se dostali k této milé paní doktorce. Předepsala nám jakousi voňavou mast, kterou nám namíchali v lékárně a řekla, že do týdne bude po problému. A jak řekla, tak se stalo. Od té doby není po fleku ani památky. Paní doktorko moc Vám děkujeme :-)

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Helena Landová
    Helena Landová
    Klatovská tř. 16, Plzeň
    Nejlepší paní doktorka, vždy bez mrknutí oka stanoví diagnozu a předepíše ideální léčbu s doplatkem pár korun,… Více

Václava Pilná
    Václava Pilná
    Skrétova 47, Plzeň
    Touto cestou bych chtěla poděkovat paní doktorce za velmi profesionální zákrok a úžasné sestříčce za nesmírnou… Více

Jana Synková
    Jana Synková
    Chirurg, Dermatolog, Ostatní
    Houškova 26, Plzeň

Jana Votrubová
    Jana Votrubová
    Jungmannova 15, Praha
    Na základě doporučení jsem navštívila paní doktorku kvůli ne moc povedené aplikace výplně. Je to asi moje nejlepší… Více

Soňa Křemenová
    Soňa Křemenová
    Praha

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• K

• L

Milá, vždy přijemně naladěná, ochotná poradit, v čekárně si ale počkáte cca 1 hodinu. Byla jsem u ní už asi 4x a ráda se k ní vracím.

• M

Čekárna vždycky dost plná, ale nedivím se. Je skvělá!!! Nejen jako lékařka, ale také jako člověk. Neznám příjemnější lékařku, sestra je také velice laskavá. Nikdy nemají špatnou náladu.

• M

Sice nemá paní doktorka úplně ideální ordinační dobu a návštěva se neobejde bez delšího čekaní, ale to jsou asi jediná negativa, která by se dala zmínit. Čekárna i ordinace krásně zařízeny, paní doktorka doslova srší úsměvy a milým vystupováním, při příchodu do její ordinace ihned vstane, vyjde vám vstříc, podá ruku... chová se maximálně profesionálně a příjemně. Velmi vítaná změna oproti zatuchlým ordinacím konkurentů a jejich arogantnímu chování, dávající pacientovi pocit, že překáží a obtěžuje. Od paní doktorky Chaloupkové odcházíte s úsměvem a spokojeni, že i v českém zdravotnictví může něco fungovat a že takhle to snad bude brzy vypadat u všech lékařů. A všechny mé dosavadní problémy zdárně vyřešila.

• P

Fakt opravdu milá a super doktorka,takových je málo.......JOSEF

• P

Fajn

• L

Dobrý den,včera odpoledne jsem poprvé navštívila paní doktorku a nemohu jinak,než vřele doporučit.Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak příjemným lékařem jako je ona.Půl roku mě má /teď už díky bohu/ bývalá doktorka léčíla plíseň na rukou v domění,že jde o ekzem kortikoidama,což způsobovalo zhoršení.Paní doktorka Chaloupková okažitě poznala oč jde.Předepsala mi léky a mastičky a já den po té cítím neuvěřitelnou úlevu a ruce se mi hojí snad před očima.Jsem velice ráda,že mám to štěstí léčit se právě u ní.

• S

Paní doktorka, která skutečně může právem používat tento titul. S každým problémem, na rozdíl od mnohých kolegů v ČR si ví rady, má výborný profesionální přístup, prostě je fajn po všech stránkách. Mohu jen vřele doporučit :-)

• M

Dobry vecer dneska jsem byl poprve u pani doktorky a muzu opravdu vsem lidem co maji kozni problemy vrele doporucit vse perfektne vysvetli a hlavne vas radne vyslechne co mate za problemy,sice se delsi dobu ceka v cekarne ale me to dneska vubec nevadilo uteklo mi to jako voda meli jsme tam o zabavu postarano cele 2 hodinky a jinak cekarna je velice pekna citil jsem se tam jako doma hlavne v tom kresle co tam maji,a co se tyka primo pani doktorky a sestricky tak obe jsou velice mile a hlavne velice KRASNE a SEXY damy hlavne pani doktorka skoda jen ze semnou nechteli jit na kavu snad nekdy priste,takze jeste jednou opravdu ale opravdu vsem DOPORUCUJI chodte pouze sem uz nikam jinam

• M

Profesionál, opravdu se vyzná. Chová se přátelsky a je vážně milá, vše vysvětlí a na každý dotaz srozumitelně odpoví. Jedna z nejlepších doktorek co jsem kdy potkal! Vřele doporučuji.