MUDr.

Gabriela Chaloupková

Dermatolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Kožní ordinace a léčebná kosmetika

Tylova 39
    30100 Plzeň, plzeňský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Hodnocení pacientů:

• KA

U paní doktorky jsme byli s naším půlročním synem, který měl tři měsíce na tváři velký červený flek, který jsme na radu dětské lékařky postupně mazali různými mastmi, ale nic nepomáhalo. Byli jsme hospitalizováni i s jiným problémem ve FN Plzeň, kde jsem se na synův problém na tváři ptala několika lékařů. Na základě jejich rad se tvářička synovi ještě zhoršila. Naštěstí jsme se dostali k této milé paní doktorce. Předepsala nám jakousi voňavou mast, kterou nám namíchali v lékárně a řekla, že do týdne bude po problému. A jak řekla, tak se stalo. Od té doby není po fleku ani památky. Paní doktorko moc Vám děkujeme :-)

• Milá, vždy přijemně naladěná, ochotná poradit, v čekárně si ale počkáte cca 1 hodinu. Byla jsem u ní už asi 4x a ráda se k ní vracím.

• Čekárna vždycky dost plná, ale nedivím se. Je skvělá!!! Nejen jako lékařka, ale také jako člověk. Neznám příjemnější lékařku, sestra je také velice laskavá. Nikdy nemají špatnou náladu.

• Sice nemá paní doktorka úplně ideální ordinační dobu a návštěva se neobejde bez delšího čekaní, ale to jsou asi jediná negativa, která by se dala zmínit. Čekárna i ordinace krásně zařízeny, paní doktorka doslova srší úsměvy a milým vystupováním, při příchodu do její ordinace ihned vstane, vyjde vám vstříc, podá ruku... chová se maximálně profesionálně a příjemně. Velmi vítaná změna oproti zatuchlým ordinacím konkurentů a jejich arogantnímu chování, dávající pacientovi pocit, že překáží a obtěžuje. Od paní doktorky Chaloupkové odcházíte s úsměvem a spokojeni, že i v českém zdravotnictví může něco fungovat a že takhle to snad bude brzy vypadat u všech lékařů. A všechny mé dosavadní problémy zdárně vyřešila.

• Fakt opravdu milá a super doktorka,takových je málo.......JOSEF

• Fajn

• Dobrý den,včera odpoledne jsem poprvé navštívila paní doktorku a nemohu jinak,než vřele doporučit.Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak příjemným lékařem jako je ona.Půl roku mě má /teď už díky bohu/ bývalá doktorka léčíla plíseň na rukou v domění,že jde o ekzem kortikoidama,což způsobovalo zhoršení.Paní doktorka Chaloupková okažitě poznala oč jde.Předepsala mi léky a mastičky a já den po té cítím neuvěřitelnou úlevu a ruce se mi hojí snad před očima.Jsem velice ráda,že mám to štěstí léčit se právě u ní.

• Paní doktorka, která skutečně může právem používat tento titul. S každým problémem, na rozdíl od mnohých kolegů v ČR si ví rady, má výborný profesionální přístup, prostě je fajn po všech stránkách. Mohu jen vřele doporučit :-)

• Dobry vecer dneska jsem byl poprve u pani doktorky a muzu opravdu vsem lidem co maji kozni problemy vrele doporucit vse perfektne vysvetli a hlavne vas radne vyslechne co mate za problemy,sice se delsi dobu ceka v cekarne ale me to dneska vubec nevadilo uteklo mi to jako voda meli jsme tam o zabavu postarano cele 2 hodinky a jinak cekarna je velice pekna citil jsem se tam jako doma hlavne v tom kresle co tam maji,a co se tyka primo pani doktorky a sestricky tak obe jsou velice mile a hlavne velice KRASNE a SEXY damy hlavne pani doktorka skoda jen ze semnou nechteli jit na kavu snad nekdy priste,takze jeste jednou opravdu ale opravdu vsem DOPORUCUJI chodte pouze sem uz nikam jinam

• Profesionál, opravdu se vyzná. Chová se přátelsky a je vážně milá, vše vysvětlí a na každý dotaz srozumitelně odpoví. Jedna z nejlepších doktorek co jsem kdy potkal! Vřele doporučuji.