Gabriel Horkay, gynekolog Pelhřimov

MUDr. Gabriel Horkay

Gynekolog Více

25 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Slovanského bratrství 710, Pelhřimov
Nemocnice Pelhřimov, p.o., ordinace ORL, diab.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Umístění: Nemocnice Pelhřimov, p.o., ordinace ORL, diab. Jiný

Pan doktor Horkay je člověk na správném místě s profesionálním přístupem. Prodělala jsem akutní laparoskopický zákrok, který prováděl pan doktor. Velice milý, přátelský, vše vysvětlil a díky jeho uklidňujícímu přístupu jsem se cítila být v dobrých rukou. Moc děkuji za pomoc a profesionalitu celému týmu gynekologickému oddělení.Pan doktor není můj gynekolog, ale kdyby byla možnost, ráda bych se k němu nechala zaregistrovat. Mohu jen vřele doporučit.


Z
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Pelhřimov, p.o., ordinace ORL, diab. přirozený porod

Pan doktor byl u mého porodu a musím říct, ze si nedovedu představit lepšího lékaře. Vůbec ničím mě nestresoval, naopak mě povzbuzoval a byl moc hodný. Celá pelhrimovska porodnice mě mile překvapila a můžu ji s čistým svědomím všem doporučit :-)


R
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Asi nejlepsi gynekolog co jsem mela. Chodim k nemu ted jako tehotna a nemuzu si ho vynachvalit. Nedela z komara velblouda ale pritom je peclivy. A navic prijemny clovek. Poradi, hodne mluvi o tom co dela, co je potreba atd. Takze mate dostatek informaci, nema problem s tim kdyz se ptate, ochotny. A ma i fajn sestricku.


Ověřeny pacient

Je to úžasný doktor. Jediny mi pomohl a to jsem vystřídala plno gynekologu...Je lidský milý a hlavně zkušený ve svém oboru. S pozdravem Šteflova


P
Ověřeny pacient

Pan doktor mě sice nerodil, ale téměř až do samého porodu mě chodil kontrolovat. Byl super, citlivý, vše mi vysvětlil a přidávám se k těm maminkám, které oceňují jeho smysl pro humor. Člověk měl alespoň pocit, že fakt neumře, když si doktor dělá legraci že? :o)))) Jinak děkuji celému personálu v pelhřimovské porodnici, že jsme si s manželem v srpnu 2012 mohli odnést zdravého kloučka.


J
Ověřeny pacient

Pan doktor Horkay je velice příjemný člověk, a skvělý lékař. V našem případě šlo o první těhotenství/porod a právě díky němu jsme vše zdárně zvládli. Jeho přístup byl vždy naprosto úžasný a to jak na UZ a vyšetřeních v průběhu těhotenství, tak i při porodu samém. Dokázal nás podržet a povzbudit i v těch nejhorších chvílích a je víc než jasné, že je to člověk na svém místě a profesionál!
Touto cestou bychom mu chtěli velmi poděkovat za odrození naší dcerušky Nikolky narozené 19.2.2013.

Vřele ho všem doporučujeme..!!


M
Ověřeny pacient

Velice příjemný a ochotný pan doktor, rodila jsem poprvé a jsem ráda, že mě rodil právě pan MUDr. Horkay.
Byl moc milý a vše mi v klidu vysvětlil a porod pod jeho vedením probíhal bez problémů. S jeho péčí jsem byla moc spokojená nejen po profesionální stránce, ale i pro jeho lidský přístup se smyslem pro humor :-)


J
Ověřeny pacient

Už jsem zažila několik gynekologů i gynokoložek, ale on je senzační už k nikomu jinému nepůjdu.


H
Ověřeny pacient

Veškerý personál gynekologicko-porodnického oddělení byl při mé hospitalizaci skvělý a MUDr. Horkay, který mne přijímal a ošetřoval, byl bezvadný. Trpělivě mi odpovídal na mé mnohdy asi zbytečné otázky, vše mi vysvětlil a celkově mi hodně pomohl. Jeho péče byla velmi pečlivá a profesionální, přestože mám svého gynekologa v Havlíčkově Brodě. Dámy, které se zde stěžují na chování lékařů by si asi na prvním místě měly sáhnout do svého svědomí. Díky působení hormonů v těhotenství a šestinedělí nejsme zcela "normální" a někdy reagujeme zbytečně přecitlivěle. A asi ne každý doktor má chuť poslouchat naše story:-)


Lékař, je prostě profesionál. Pomuže , poradí se všim a počuje o vás po celou dobu kdy je za potřebí. I po té se zajímá o váš stav a problémy.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti