Nemocnice Pelhřimov, p.o., ordinace ORL, diab.
Slovanského bratrství 710, Pelhřimov

Umístění: Nemocnice Pelhřimov, p.o., ordinace ORL, diab. Jiný

Pan doktor Horkay je člověk na správném místě s profesionálním přístupem. Prodělala jsem akutní laparoskopický zákrok, který prováděl pan doktor. Velice milý, přátelský, vše vysvětlil a díky jeho uklidňujícímu přístupu jsem se cítila být v dobrých rukou. Moc děkuji za pomoc a profesionalitu celému týmu gynekologickému oddělení.Pan doktor není můj gynekolog, ale kdyby byla možnost, ráda bych se k němu nechala zaregistrovat. Mohu jen vřele doporučit.

Umístění: Nemocnice Pelhřimov, p.o., ordinace ORL, diab. přirozený porod

Pan doktor byl u mého porodu a musím říct, ze si nedovedu představit lepšího lékaře. Vůbec ničím mě nestresoval, naopak mě povzbuzoval a byl moc hodný. Celá pelhrimovska porodnice mě mile překvapila a můžu ji s čistým svědomím všem doporučit :-)

Umístění: jiné místo

Asi nejlepsi gynekolog co jsem mela. Chodim k nemu ted jako tehotna a nemuzu si ho vynachvalit. Nedela z komara velblouda ale pritom je peclivy. A navic prijemny clovek. Poradi, hodne mluvi o tom co dela, co je potreba atd. Takze mate dostatek informaci, nema problem s tim kdyz se ptate, ochotny. A ma i fajn sestricku.

Je to úžasný doktor. Jediny mi pomohl a to jsem vystřídala plno gynekologu...Je lidský milý a hlavně zkušený ve svém oboru. S pozdravem Šteflova

Pan doktor mě sice nerodil, ale téměř až do samého porodu mě chodil kontrolovat. Byl super, citlivý, vše mi vysvětlil a přidávám se k těm maminkám, které oceňují jeho smysl pro humor. Člověk měl alespoň pocit, že fakt neumře, když si doktor dělá legraci že? :o)))) Jinak děkuji celému personálu v pelhřimovské porodnici, že jsme si s manželem v srpnu 2012 mohli odnést zdravého kloučka.

Pan doktor Horkay je velice příjemný člověk, a skvělý lékař. V našem případě šlo o první těhotenství/porod a právě díky němu jsme vše zdárně zvládli. Jeho přístup byl vždy naprosto úžasný a to jak na UZ a vyšetřeních v průběhu těhotenství, tak i při porodu samém. Dokázal nás podržet a povzbudit i v těch nejhorších chvílích a je víc než jasné, že je to člověk na svém místě a profesionál!
Touto cestou bychom mu chtěli velmi poděkovat za odrození naší dcerušky Nikolky narozené 19.2.2013.

Vřele ho všem doporučujeme..!!

Velice příjemný a ochotný pan doktor, rodila jsem poprvé a jsem ráda, že mě rodil právě pan MUDr. Horkay.
Byl moc milý a vše mi v klidu vysvětlil a porod pod jeho vedením probíhal bez problémů. S jeho péčí jsem byla moc spokojená nejen po profesionální stránce, ale i pro jeho lidský přístup se smyslem pro humor :-)

Už jsem zažila několik gynekologů i gynokoložek, ale on je senzační už k nikomu jinému nepůjdu.

Veškerý personál gynekologicko-porodnického oddělení byl při mé hospitalizaci skvělý a MUDr. Horkay, který mne přijímal a ošetřoval, byl bezvadný. Trpělivě mi odpovídal na mé mnohdy asi zbytečné otázky, vše mi vysvětlil a celkově mi hodně pomohl. Jeho péče byla velmi pečlivá a profesionální, přestože mám svého gynekologa v Havlíčkově Brodě. Dámy, které se zde stěžují na chování lékařů by si asi na prvním místě měly sáhnout do svého svědomí. Díky působení hormonů v těhotenství a šestinedělí nejsme zcela "normální" a někdy reagujeme zbytečně přecitlivěle. A asi ne každý doktor má chuť poslouchat naše story:-)

Lékař, je prostě profesionál. Pomuže , poradí se všim a počuje o vás po celou dobu kdy je za potřebí. I po té se zajímá o váš stav a problémy.