František Sýkora, ortoped Jihlava

MUDr. František Sýkora

Ortoped Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Mahlerova 33, Jihlava
Ortopedická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Mám za sebou dvě těžké, neúspěšné operace páteře. V poslední době se přidaly bolesti v kyčlích a kolenou. PL mě tudíž poslala na ortopedii. Při první návštěvě se pan doktor choval rozšafně a vtipkoval. Poslal mě na RTG. Při druhé návštěvě již se mnou téměř nekomunikoval, sdělil mi, že nemá popis RTG snímků a že odhaduje poškození kyčlí a kolen na artrózu 1. stupně. Bolesti prý mám asi od páteře. S tím mohu jen souhlasit. Co mi ale řekl následně, mi málem vyrazilo dech: že prý dřív se tyhle problémy neřešily a ženský normálně chodily. Měl snad na mysli pan doktor léta minulého tisíciletí? Děkuji panu doktorovi za "pomoc".


K
Ověřeny pacient

Jsem na zdrav. péči hodné háklivá a když mě něco bolí , tak už po 2 dnech jdu radši za doktorem. Možná jsem trošku hypochondr, ale prevence je prevence. U pana doktorka sice čekám nějakou tu hodinu, ale pak je vtipný, všechno mi vysvětlí a snaží se mi pomoct. Doporučuji :)


S
Ověřeny pacient

Já bych se ráda připojila k těm spokojeným pacientům, protože mě pan doktor velice pomohl a nejen po odborné, ale i po lidské stránce. Díky němu jsem mohla vyřešit svůj letitý problém, který mě velice trápil.
Pane doktore, ještě jednou děkuji a přeji Vám hodně úspěchů a všechno dobré. T.P.


Tak jsem tu četla některá hodnocení a nedá mi to nereagovat.Plná čekárna jistě není vizitka špatného lékaře,a to že lidé nevybíhají jako na drátku,znamená že se jim lékař věnuje s maximální péčí.Znám pana doktora cca 20 let,mám za sebou 3 operace páteře a poznala jsem mnoho ortopedů od Jihlavy po Brno a tak vím ,o čem píši,a mohu o něm napsat jen a jen to nejlepší.Lékař není obdařen nadpřirozenou silou ,aby vyléčil každého,ale vím že pro své pacienty dělá maximum,vždy je milý ,veselý a ochotný,to samé sestřička a já si mohu jen přát více takových lékařů a sester .T.H


K panu doktorovy jsem šel s bolestí kolena. Na rovinu mi řekl, že chodit na laser je zbytečné že to stejně nepomůže. Nejdřív mě zkoušel léčit injekcemi, ale ani to nepomohlo. Poslal mě tudíž na operaci. Ta sice pomohla, ale bohužel jen krátce - koleno mě znovu bolí. Jinak sem s ním byl celkem spokojen. Škoda jen toho dlouhého čekání.


Pan doktor Sýkora je velmi dobrý ortoped, ale má moc pacientů a když pominu dlouhé čekání, přestože jsem objednaná na určitou hodinu, připadá mi, že už nemá na každého pacienta tolik času, jak by měl mít a bere to jako na běžícím páse, skoro to trochu to flinká.... Bývalo to lepší!!! Mám jednu špatnou zkušenost, ale vážím si ho, tak to nebudu ventilovat. Každý doktor může udělat kopanec, že?


M

Velmi dobrý ortoped,všem ho vřele doporučuji.U pana doktora se léčím již mnoho let a mám jen ty nejlepší zkušenosti.Vždy pomůže,poradí,vyléčí a má velmi hezký přístup ke všem pacientům.


B

Nemám žádných připomínek,sestřička super,pan DOKTOR totéž..příjemný odborník,který se vždy snaží pomoci,děkuji mu za péči.


dobrý diagnostik


J

Navštívil jsem ho několikrát a vždy spokojenost. Jedinou nevýhodu vidím v delším čekání. Lidí bývá hodně - nejspíš vědí, proč zrovna k němu. Libil se mi osobní přístup, velký zájem pomoci a odborná péče.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti