Adresa

9. května 9, Zbýšov
Praktický lékař

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 2 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
8 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
I
Ověřeny pacient

Pan doktor se rád přetvařuje a manipuluje s lidmi, kteří věří tomu, že se snaží pro ně dělat to nejlepší. Rád dává léky, které mu vracejí pacienti, nebo ty co mu tam nechávají různí dealeři farmaceutických firem. Několikrát mi vysvětlil, že musí protože na nás pacientech prodělává. Vždy když k němu jdu má ke mě proslov jako by mi léky dával zdarma. Mám pocit jako jeho dlužník. Velmi se v poslední době změnil a to k horšímu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Chodíme k němu celá rodina a jsme s ním velice spokojeni,rád bych k hodnocení přidal dalších 5 hvězdiček a ty negativní názory o něm píše asi závistivá konkurence


S panem doktorem jsem vždy velice spokojená, i když jsem nebyla vždy jeho pacientkou, ošetřil mě i bez jakéhokoliv dokladu a bez připomínek a řečí. Vždy dokáže poradit a pokud je to v jeho možnostech vychází vstříc. Po odborné stránce bych asi těžko hledala lepšího praktika.


S panem doktorem jsem velmi spokojena nejen já, ale také celá naše rodina.


P

Jednoznačně nejlepší praktik v okolí. Mám známé na záchrance a tvrdí to samé. Je velmi příjemný a obětavý. Nikdy nic nepodceňuje a vždy mi pomohl. Myslím že patří k doktorům kteří se "nezahrabali" v praktické ordinaci ale má obrovský přehled i o odborných věcech. Můžu jen doporučit a děkuji.


MUDr. Ševčík je profesionál každým coulem. Vždy ochotný poradit nebo přijet i mimo ordinační dobu. Vstřícný, vše vysvětlí. V okolí nejlepší, vřele doporučuji.


P

Ano. Bohužel z osobní zkušenosti musím říct, že ty poplatky opravdu bere i např. za vypsání receptu na opakované léky, které člověk musí užívat např. až do konce života. To není moc fér, ale ....
Jinak jsem s ním neměl žádné potíže a musím říct, že jeho manželka - sestřička je při píchání injekcí či odběru krve, velice šikovná a ohleduplná. I pan doktor je celkem vstřícný a chápu někdy jeho "neochotu", protože vím, jak jej lidi otravují i doma. To bohužel vím i z osobní zkušenosti. Mnohdy jim (nám) pomůže i když nemá ordinační hodiny.


S

Velmi dobrý lékař, s jeho péčí vládne v celé naší rodině naprostá spokojenost. Vážíme si i práce zdravotní sestřičky, která mimo svoji práci v ordinaci musí zvládnout i někdy "netrpělivé a neslušné" pacienty.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti