je to obrovské sluníčko, v tomto náročném stresujícím světě. Je neustále pozitivní, profesionální a neobvykle vstřícný! V tomto světě už opravdu u n i k á t! Pouze ty čekající fronty pacientů - malý prostor čekárny, tj. hodně ponižující, ale pak vstoupíte do světa toho sluníčka a veškerá negativní energie z vás spadne a víte, že je tady pouze pro v á s!!!! a další 2 sluníčka a to jsou ty jeho berličky, snaživé, usměvavé, vstřícné, plné pochopení. Přeji Vám jen dlouhé zdraví - mějte se neustále fajn a se srdečným pozdravem Vaše věrná pacientka Věra Kupcová

Malé náměstí 1700, Benešov
Chirurgická ambulance s.r.o. (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Pan doktor příjemný, každopádně zase takový odborník nebude. Nebo možná neřeší maličkosti a pak to podle toho vypadá. Šla jsem k němu, ja hloupá, s malou bradavičkou v podpaží a teď tam mám místo bradavičky "krásnou" třícentimetrovou jizvu:( už od začátku se mi to nezdálo, i jsem připomínkovala. Takže mě to bohužel za to tříhodinové čekání nestálo. Čeká mě leda tak výlet na plastiku, takže mě to nakonec bude stát ještě víc, než kdybych šla hned na odstranění bradavičky k odborníkům. A to jsem si myslela z recenzí, že jsem si vybrala dobře:(

obcas jo obcas ne

Já jsem s jeho prací spokojen. Byl milý, snažil se mě povídání odvést od myšlenek na zákrok.

Je svědomitý, a díky jeho vlastnímu humoru se vždy s důvěrou svěřuji jeho léčbě.
On jediný mi zjistil tularemii a tím mi vlastně zachránil život.Dlouhé čekání se vyplatí,protože pomůže, právě když máte problém.Jinde vás objednají a minimálně 14 dnů trpíte.

Po dlouhé době setkání s doktorem, který ví, jak se zachází s pacientem.
O odbodnosti netřeba ani mluvit, ta je samozřejmá. O nesporných kvalitách hovoří i neustále plná ordinace. Čekání se ale vyplní...

Dr. Rousekje uzasny. Pomohl behem tydne tam, kde jini lekari nepomohli cely rok. Pristup k pacientum, cela jeho osobnost, proste dokonaly. Kazdemu mohu vrele doporucit.

Ludmila Havlikova, Ctyrkoly

Ps. Zila jsem 20 let v NSR, ani tam mi nepomohli.

Perfektní odborník a jeho lidský přístup k pacientovi je nádherný.

Odborník, specialista nejen na chirurgii, ale i jeho chování k pacientům je na vysoké úrovni. Dovede vše vysvětlit vážně i jeho vlastním humorem. Pouze doba v čekárně je strašně dlouhá, ale člověk si rád počká, když ví, že se dostává do rukou odborníka, když už nějaké problémy má.

O

Perfektní,specialista.

obcas jo obcas ne

Po dlouhé době setkání s doktorem, který ví, jak se zachází s pacientem.

Ludmila Havlikova, Ctyrkoly

Ps. Zila jsem 20 let v NSR, ani tam mi nepomohli.

Perfektní odborník a jeho lidský přístup k pacientovi je nádherný.

O

Perfektní,specialista.