Chirurgická ambulance s.r.o.
Malé náměstí 1700, Benešov

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ambulance s.r.o. Jiný

Pan doktor se o mě velmi rychle postaral po nálezu na sono, objednal veškerá potřebná ošetření, CT, magnetickou rezonanci, biopsii a během 1 měsíce vše vyřešeno, podrobně vysvětleno. A jako bonus jeho úžasný smysl pro humor a povídání. Jen snad kdyby existoval nějaký objednávkový systém, aby nebyla zbytečně přeplněná čekárna nervózními lidmi.

Umístění: Chirurgická ambulance s.r.o. Fibromy

Pan doktor naprosto úžasný, chytil jsem přijatelnou objednací dobu a díky objednání předem šel rovnou na řadu ve stanovený čas. Sestřička milá, chvilku čekání a poté samotný zákrok. I bez umrtvení to bolelo minimálně, pan doktor si rád povídá, je milý a uklidňující. Trošku se mi vysmáli, když jsem se optal na to jedno negativní hodnocení zde a pak doktor mi pak velmi důvěryhodně a nealibisticky vysvětlil o co šlo. Za mě rozhodně doporučuji! :)

Pan doktor příjemný, každopádně zase takový odborník nebude. Nebo možná neřeší maličkosti a pak to podle toho vypadá. Šla jsem k němu, ja hloupá, s malou bradavičkou v podpaží a teď tam mám místo bradavičky "krásnou" třícentimetrovou jizvu:( už od začátku se mi to nezdálo, i jsem připomínkovala. Takže mě to bohužel za to tříhodinové čekání nestálo. Čeká mě leda tak výlet na plastiku, takže mě to nakonec bude stát ještě víc, než kdybych šla hned na odstranění bradavičky k odborníkům. A to jsem si myslela z recenzí, že jsem si vybrala dobře:(

je to obrovské sluníčko, v tomto náročném stresujícím světě. Je neustále pozitivní, profesionální a neobvykle vstřícný! V tomto světě už opravdu u n i k á t! Pouze ty čekající fronty pacientů - malý prostor čekárny, tj. hodně ponižující, ale pak vstoupíte do světa toho sluníčka a veškerá negativní energie z vás spadne a víte, že je tady pouze pro v á s!!!! a další 2 sluníčka a to jsou ty jeho berličky, snaživé, usměvavé, vstřícné, plné pochopení. Přeji Vám jen dlouhé zdraví - mějte se neustále fajn a se srdečným pozdravem Vaše věrná pacientka Věra Kupcová

obcas jo obcas ne

Já jsem s jeho prací spokojen. Byl milý, snažil se mě povídání odvést od myšlenek na zákrok.

Je svědomitý, a díky jeho vlastnímu humoru se vždy s důvěrou svěřuji jeho léčbě.
On jediný mi zjistil tularemii a tím mi vlastně zachránil život.Dlouhé čekání se vyplatí,protože pomůže, právě když máte problém.Jinde vás objednají a minimálně 14 dnů trpíte.

Po dlouhé době setkání s doktorem, který ví, jak se zachází s pacientem.
O odbodnosti netřeba ani mluvit, ta je samozřejmá. O nesporných kvalitách hovoří i neustále plná ordinace. Čekání se ale vyplní...

Dr. Rousekje uzasny. Pomohl behem tydne tam, kde jini lekari nepomohli cely rok. Pristup k pacientum, cela jeho osobnost, proste dokonaly. Kazdemu mohu vrele doporucit.

Ludmila Havlikova, Ctyrkoly

Ps. Zila jsem 20 let v NSR, ani tam mi nepomohli.

Perfektní odborník a jeho lidský přístup k pacientovi je nádherný.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, tatínek má bercovy vřed na levé noze, od kole ke kotníku , vůbec se to nelepší, lékaři mu nechtějí pomoct, (jenom amputace), víme ze sou pracoviště chronických ran, na vlastní náklady jezdíme do Brna, ale jeden lékař mu to léčí a převažuje, podruhé je tam jiný a vše je spatne, hrozné zacházení a nezájem, přitom víme,ze péči by se to dalo zlepšit, potřebovali bychom vědět co máme delat

U bércových vředů je vždy zásadní vyš. - otázka cévního zásobení, diabetická noha,... nutné vyš. a léčit,
vždy je nutné kompletní vyš. a léčení - Centrum vlhkého hojení ran - Chirurgická amb. s.r.o. Malé nám. 1700, Benešov

MUDr. František Rousek

Dobrý den, při práci v kleče jsem ucítil při vytočení na kolenou bolest, přeskočení. Koleno mě neomezuje při chůzi ani při napnutí. Bolest se ozve při úplném pokrčení, dřepnutí, kleknutí či přitáhnutí nohy k sobě. Po několika dnech klidu se koleno zdá být lepší, ovšem při špatném kleknutí či nechtěném pokrčení se opět ozve stejná nepříjemná bolest s přeskočením. Bolest vychází pod češkou směrem k vnější straně kolene.

Záleží na věku, buď banální pohmoždění, ale i projevy artrozy kolenního kloubu ev. poranění menisku, nutné vyšetřit , rtg,...

MUDr. František Rousek