Kochova 1185, Chomutov
Ord. PL pro dospělé + gynekologie

Písečná 5062, Chomutov
Ord. PL pro dospělé + gynekologie

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

C

K tomuto doktorovi jsem se asi před 10lety registroval,znal jsem ho od vidění,a měl dobré reference.Byl pozitivní,snažil se pomoci,konzultoval s pacinenty.Za tuto dobu se v jeho ordinaci vystřídalo spousta (ne) lékařů v čele s panem mudr Rohlenou,který u mě nerozeznal angínu od chřipky.Bohužel se časem změnil i pan Rouče.Když jsem u něj byl naposledy,připadal jsem si že ho obtěžuji,po dlouhém čekání v čekárně s akutní bolestí mě poslal domu s radou co a jak,večer jsem musel navštívit pohotovost s pozit.nálezem.Nyní se v jeho ordinaci střídá s Mudr Chábovou,která také ráda léčí radami.S čímkoliv jsem přišel,tak odpověď většinou byla- "to já mám také".
Takže negativa bohužel zastiňují pozitiva.Špatný přístup k lidem jak od doktorů,tak od jedné ze sester,dlouhé čekaní(většinou přes 2h).Rady mi můžou pomoci částečně,ale neléčí.Toto je jen můj názor,nechci nikoho poškodit.Kdysi to bylo jiné...

Tak tohoto lékaře skutečně nedoporučuji. Je nepříjemný, neprofesionální. A jeho sestra je to samé.

Ř

S panem doktorem jsem velice spokojena,takových je málo.

Dámy tady uvádějí,že pana doktora zajímají jen prsa. Mám je také,ale nikdy jsem mu je neukazovala,vždy mi koukal jen na problematické místo a vždy mi ho dobře zdiagnostikoval a vyléčil,ačkoliv to není můj praktik

Líbí se mi, jaký tento lékař má přístup k lidem

Nejlepší lékař

velmi ochotný, vždy vysvětlí postup léčby i účinost léků, které předepisuje.

Zvažuji od pana doktora odchod a hledám si jiného, protože ať přijdete s čím chcete, tak je to vždycky chřipka!!!! Dlouhou dobu se mi motala hlava a byla jsem unavená a to je prý také chřipka! Mám odvézt dítě na týden pryč a budu mít klid!!! Co je proboha tohle za doktora?? Neumí diagnostikovat natož léčit!!! Ne, nikdy více!!

Myslím, že ho zajímají jenom prsa.

dobrý diagnostik