MUDr. František Petrů

Gynekolog Více

Velké Meziříčí 1 adresa

Gynekologická ambulance
Vrchovecká 1, Velké Meziříčí

Jsem strašně moc spokojená, úžasnej přístup udělá mi všechny potřebné zákroky, ultrazvuk, stěry. Ve srovnání s holkama co slyším, že je doktorka neposlala ani na jaterní testy, jsem šťastná :)

K panu- dnes již lékaři - Petrů chodím několik let a jsem s ním velice spokojená. Myslím si, že když někdy nastane problém, tak s některým bohužel ani sebemenší lékař nemůže moc dělat. Po prvním porodu jsem měla prodělala žilní trombózu a jen díky p. Dr. Petrů jsem dnes v pořádku. I když v té době nebyl mým gynekologem a ležela jsem na interním oddělení, pravidelně za mnou docházel a vyžádal si důkladné žilní vyšetření a převoz do Brna, čímž mi zachránil život.

Zdravim vsechny zeny ktere navstevuji pana primare Petrů,byvyly casy,kdy jsem byvala spokojena i ja s lecbou pana doktora.Musim jen rict,ze jsem byla pacientkou spoutu let a pri kazde prohlidce jsem si stezovala na bolesti v podbrisku.Mela jsem vzdycky pocit,kdyz jsem odchazela z ordinace,ze pan doktor ze mne dela simulanta .Nastaly problemy a pan primar se mnou si nevedel rady, po dva roky jsem podstoupila hysteroskopii s abrazi.Vzdy, kdy jsem krvacela mimo cyklus jsem oba zakroky podstoupila a vzdy jsem si myslela ze budu mit po problemech a vse se vyresi.Bohuzel jsem se musela obratit na odborniky a po jednom jedinem vysetreni u jineho gynekologa,mi bylo receno,ze musim okamzite podstoupit laparoskopii a ze mi byly delane dva zbytecne zakroky,ktere delaj zenam po prechodu,je mi 29 let.Jen mne mrzi,ze diky panu primari tet nemuzu otehotnet.Myslim si,ze by se mel vic zamerit na lecbu pacientek a zamezit podobnym problemum ktere opravdu se deji a je treba je resit,tet jsem s toho nestastna ............

Pan primář je výborný diagnostik a jeho přístup je velice vstřícný. Všem můžu jen doporučit :-)

Výborný lékař a moc laskavý a ochotný člověk. Dělal mi druhý císařský řez a jsem moc spokojená i s jizvou, která se hojí krásně(oproti první) a vypadá jako linka:-). Vždy se snaží pomoct a poradit. Opravdu zlatý člověk.

Jeden z nejlepších lékařů ve svém oboru, dobrá spolupráce s pacientkami, výborné léčebné výsledky, skvělý člověk. Doporučuji jako dlouholetá pacientka, a konečně matka po dlouhých 11letech..-:))

výborný lékař, rozumí svému oboru

Pan primář je vynikající odborník, ale zastupuje především chápajícího člověka. Nikdy jsem se nebála se mu s čímkoli svěřit a pokaždé mi poradil a pomohl. K panu primáři jsem přestoupila od jiného gynekologa a péče je nesrovnatelná. Opravdu vřele doporučuji.

Pan primář je absolutně nejlepší! Nikdy jsem se nesetkala s nezájmem. Z každé prohlídky jsem šla spokojená, vždy byl velmi vstřícný. Jemu vděčím za svého syna, kterému jsou už dva roky. Nejdříve jsem byla u jiné gynekoložky, která mi zavinila ztrátu pravého vaječníku. Okamžitě jsem se rozhodla od ní odejít, protože jsem na tom zdravotně rozhodně nebyla dobře. Báječně mě z toho dostal právě pan primář. A já se za rok po operaci těšila z narození svého syna. Pane primáři do smrti Vám budu vděčná! Děkuji

Na první pohled mi byl pan doktor nesympatický, ale po prohlídce jsem změnila názor, byl vstřícný a věnoval se mi. Na druhou stranu jsem slyšela, známá prý kvůli němu porodila mrtvé dítě. Je to ovšem jen jednostranný názor...