MUDr. František Petrů

Gynekolog Více

Velké Meziříčí 1 adresa

20 názor

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Gynekologická ambulance
Vrchovecká 1, Velké Meziříčí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Jsem strašně moc spokojená, úžasnej přístup udělá mi všechny potřebné zákroky, ultrazvuk, stěry. Ve srovnání s holkama co slyším, že je doktorka neposlala ani na jaterní testy, jsem šťastná :)

K panu- dnes již lékaři - Petrů chodím několik let a jsem s ním velice spokojená. Myslím si, že když někdy nastane problém, tak s některým bohužel ani sebemenší lékař nemůže moc dělat. Po prvním porodu jsem měla prodělala žilní trombózu a jen díky p. Dr. Petrů jsem dnes v pořádku. I když v té době nebyl mým gynekologem a ležela jsem na interním oddělení, pravidelně za mnou docházel a vyžádal si důkladné žilní vyšetření a převoz do Brna, čímž mi zachránil život.

Zdravim vsechny zeny ktere navstevuji pana primare Petrů,byvyly casy,kdy jsem byvala spokojena i ja s lecbou pana doktora.Musim jen rict,ze jsem byla pacientkou spoutu let a pri kazde prohlidce jsem si stezovala na bolesti v podbrisku.Mela jsem vzdycky pocit,kdyz jsem odchazela z ordinace,ze pan doktor ze mne dela simulanta .Nastaly problemy a pan primar se mnou si nevedel rady, po dva roky jsem podstoupila hysteroskopii s abrazi.Vzdy, kdy jsem krvacela mimo cyklus jsem oba zakroky podstoupila a vzdy jsem si myslela ze budu mit po problemech a vse se vyresi.Bohuzel jsem se musela obratit na odborniky a po jednom jedinem vysetreni u jineho gynekologa,mi bylo receno,ze musim okamzite podstoupit laparoskopii a ze mi byly delane dva zbytecne zakroky,ktere delaj zenam po prechodu,je mi 29 let.Jen mne mrzi,ze diky panu primari tet nemuzu otehotnet.Myslim si,ze by se mel vic zamerit na lecbu pacientek a zamezit podobnym problemum ktere opravdu se deji a je treba je resit,tet jsem s toho nestastna ............


Pan primář je výborný diagnostik a jeho přístup je velice vstřícný. Všem můžu jen doporučit :-)


Výborný lékař a moc laskavý a ochotný člověk. Dělal mi druhý císařský řez a jsem moc spokojená i s jizvou, která se hojí krásně(oproti první) a vypadá jako linka:-). Vždy se snaží pomoct a poradit. Opravdu zlatý člověk.


V

Jeden z nejlepších lékařů ve svém oboru, dobrá spolupráce s pacientkami, výborné léčebné výsledky, skvělý člověk. Doporučuji jako dlouholetá pacientka, a konečně matka po dlouhých 11letech..-:))


výborný lékař, rozumí svému oboru


N

Pan primář je vynikající odborník, ale zastupuje především chápajícího člověka. Nikdy jsem se nebála se mu s čímkoli svěřit a pokaždé mi poradil a pomohl. K panu primáři jsem přestoupila od jiného gynekologa a péče je nesrovnatelná. Opravdu vřele doporučuji.


S

Pan primář je absolutně nejlepší! Nikdy jsem se nesetkala s nezájmem. Z každé prohlídky jsem šla spokojená, vždy byl velmi vstřícný. Jemu vděčím za svého syna, kterému jsou už dva roky. Nejdříve jsem byla u jiné gynekoložky, která mi zavinila ztrátu pravého vaječníku. Okamžitě jsem se rozhodla od ní odejít, protože jsem na tom zdravotně rozhodně nebyla dobře. Báječně mě z toho dostal právě pan primář. A já se za rok po operaci těšila z narození svého syna. Pane primáři do smrti Vám budu vděčná! Děkuji


J

Na první pohled mi byl pan doktor nesympatický, ale po prohlídce jsem změnila názor, byl vstřícný a věnoval se mi. Na druhou stranu jsem slyšela, známá prý kvůli němu porodila mrtvé dítě. Je to ovšem jen jednostranný názor...


Došlo k chybě, zkuste to znovu