František Kučera, urolog Vyškov

Urolog

Purkyňova 143, Vyškov
urologie-kučera

Zobrazit ostatní urologů v okolí

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

64 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Na šourku je piha o velikosti 0,2 cm - je normálně ohraničená, není nijak rozlezlá, má všude stejnou barvu a je opravdu malá. Je to spíš jako skvrna. Nijak se nezvětšuje, nebolí ani nic jiného, pouze se v poslední době možná mírně ztmavila (ale asi to je jen pocit). Je taková černo-hnědá. Mohlo by se o něco jednat nebo není nebezpečná? Moc děkuji za odpověď.

Navštivte kožního lékaře.

MUDr. František Kučera

• Dobrý den, chci se zeptat, ve středu mi teklo hodně krve při močení, vlastně jen krev a žádná moč, byl jsem na urologii, dali mi cévku, krev byla pryč, teď chodím močit do “bažanta” a bolí to, mam pocit že mam plný měchýř jenže nedokážu vymočit vše najednou, jen po troškách, a dnes jsem šel na velkou po 3 dnech, a jak jsem trochu zatlačil tak mi vyteklo trochu krve z penisu, ledviny mam v pořádku, doktoři zatim nevědí co mi je, a docela se začínám bát, prosim pomozte mi.

Další vyšetření nutná, volil bych prohlídku močového měchýře.

• urologie