urologie-kučera
Purkyňova 143, Vyškov

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

• urologie

Umístění: urologie-kučera Jiný

Dlouho jsem se nesetkala s tak pečlivým a důkladným lékařem. Nemáte pocit, že obtěžujete, dostanete výklad o tom, co jsou možné diagnózy a čím by mohly být způsobené. No, prostě radost k panu doktorovi přijít. Člověk na svém místě!

65 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chci se zeptat, ve středu mi teklo hodně krve při močení, vlastně jen krev a žádná moč, byl jsem na urologii, dali mi cévku, krev byla pryč, teď chodím močit do “bažanta” a bolí to, mam pocit že mam plný měchýř jenže nedokážu vymočit vše najednou, jen po troškách, a dnes jsem šel na velkou po 3 dnech, a jak jsem trochu zatlačil tak mi vyteklo trochu krve z penisu, ledviny mam v pořádku, doktoři zatim nevědí co mi je, a docela se začínám bát, prosim pomozte mi.

Další vyšetření nutná, volil bych prohlídku močového měchýře.

MUDr. František Kučera

měl bych dotaz. Může se používat světelná terapie Bioptron na chronickou prostatitídu. Je mi 54 let. Je to účinné a nemá vedlejší účinky?

Děkuji za odpověď
Zdeněk P.

Neuškodí, ale taky nepomůže.

MUDr. František Kučera