Purkyňova 143, Vyškov
urologie-kučera (mapa)

Na profilu tohoto specialisty nejsou žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první.

Přidejte vlastní názor

59 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, můj partner má natrženou uzdičku na penise,a potřebujeme poradit co s tím?Předem moc děkuji.

Aplikujte hemagel a nechte srůst cca 3 týdny.

MUDr. František Kučera

• Dobry den, jedna sa o chorobu syfilis. Chcela by som vediet ci by sa to dalo preukazat okrem krvnymi testami aj nejakym inym vysetrenim ked je to uz 14rokov od rizika. Mala som negativne testy ale isla som na testy az po 13tich rokoch tak preto mam ten strach a obavam sa ze by tie protilatky mohli za tak vela rokov vymiznut a chcela by som mat istotu tak ak existuje nejake vysetrenie ktorym by sa to dalo preukazat. Aj ked mi uz viaceri lekari povedali ze tie protilatky su dozivotne a ukazalo by to aj po vela rokoch lenze dvaja mi povedali nieco uplne ine tak preto mam pochybnosti. Bola som sa pytat aj na infekcnej klinike a povedali mi ze aj ked je to uz tolko rokov tie protilatky by tam boli stale a ukazalo by to a nevedeli mi povedat cim by sa to dalo este preukazat tak ak mi viete poradit. Dakujem

Pokud vím tak nedá, ideální směřovat dotazy na kožní lékaře, kteří tento problém řeší.

MUDr. František Kučera

• urologie