Adresa

Dragounská 404/IV, Klatovy
Privátní gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
5 názorů

K panu doktorovi chodim uz leta a doufam,ze jeste dlouho budu.Resili jsme spolecne ne jeden problem a vzdy jsem se setkala s citlivym a profesionalnim pristupem.Dojizdim z Plzne a vubec nelituji.Mela jsem moznost porovnat pristup i chovani jinych lekaru z oboru a pan doktor Kubes vitezi na plne care!


Pan doktor má k pacientkám dobrý přístup. Vždy se mě ptá, jestli nemám nějaké problémy, i když jdu jenom pro recept. O různých druzích antikoncepce vše pečlivě vysvětluje. Na druhou stránku, když jsem potřebovala vyšetření prsu, odbyl mě s tím, že jsem moc mladá na to abych měla rakovinu...
Prázdná čekárna mi maximálně vyhovuje. Otázka je, proč je tomu tak? Chodím k němu už několik let a dříve měl pacientek plno, musela jsem čekat min. hodinu v čekárně...
Co se však nezměnilo je arogantní, velmi nepříjemná sestřička. Horší jsem u žádného jiného lékaře naštěstí nepotkala. Její přístup k mladým pacientkám je přinejmenším zarážející.


Pan doktor je dobrý pouze na předepsaní antikoncepce, jakýkoliv větší problém není schopný řešit. Neochota je znát i při zodpovídání dotazů. Myslím, že nejlepší ukazatelem je stále prázdná čekárna. Je sice fajn když chce člověk jen recept, že nemusí čekat a objednávat se ale jinak jsem byla velmi nespokojená a to především v těhotenství.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Velká spokojenost, výborný přístup i jednání.


S panem doktorem jsme spokojená, profesionální, milý přístup. Možno chodit bez obědnání, nikdy jsem nečekala více jak 10min. Jediné co mu to trochu kazí je velmi nepříjemná sestřička, která je neempatická, arogantní až povýšená, nechápu její styl zařazování karet dle školy, kt. pacientka studuje. Na druhou stranu z lékařského hlediska jsem s ní problém neměla.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti