Sam. ordinace PL - gynekologa
Barákova 1501, Hořice

jen chci napsat,že jsem dnes navštívila ordinaci pana doktora a už tu nepracuje.Měl opravdu už svůj věk a jak sestřička říkala,také po zdravotní stránce už na tom nebyl nejlépe.Moc mě to mrzelo a zároveň jsem měla obavy z nového pana doktora.Ale musím napsat,že veškeré obavy jsou zbytečené.Nový pan doktor je velice příjemný,pečlivý a tak u něj zůstanu.Je to velká změna,protože pan doktor David Pech,který zde nyní ordynuje cca měsíc je mladý,ale vůbec mně to nevadí,ikdyž jsem se ze začátku trochu styděla.

Chodím k panu doktorovi již několik let. Vždy má na mě čas a pochopení pro mé problémy. Jedna slečna nebo paní tu psala, že pan doktor si rád dlouho povídá. Dotyčná asi neví, že správný lékař se musí zajímat o současné rozpoložení ženy. Má to obrovský vliv na naše zdraví. Lékař, kterého problémy pacientů nezajímají je špatný lékař. Vřele pana doktora doporučuji pro jeho cilivý přístup.

P.Dr.Kolátor je strašně hodný dokáže poradit je ohleduplný, vstřícný.Nevim kam půjdu až tady p.Dr. nebude :-( Doporučuji

Dříve jsem byla spokojená,ale po zavedení 30,-Kč poplatku ve zdravotnictví a při každém předepsání tento poplatek jsem paltila i když je to proti zákonu tak jsem řekla dost.Žádné pořádné vyšetření,vše je 5 minut hotové a výměna setřičky taky šlápnutí vedle.A už jsem naštěstí jinde.

Já jsem s panem doktorem spokojená. Můj bývalý gynekolog mně stresoval před porodem, že dítě bude tlusté,protože jsem nabrala asi 20kg, že mu prý ubližuji a že bych si to měla uvědomit. Sama jsem z toho nebyla nadšená, že tolik nabírám, jenže štítná žláza a špatný endokrinolog, kterému trvá dva měsíce, než vám je schopný zaslat zprávu, jakou dávku máte v těhotenství užívat - prostě se to projevilo na mém přírustku váhy, kdy jsem asi za dva měsíce nabrala 8kg. Svému gynekologovi jsem říkala, že jím jen ovoce a cereálie a že moje miminko bude to nejzdravější na světě, jenže on viděl tlustou ženskou, tak se přeci válí doma u televize a láduje se buchtama ne? Navíc mi řekl, že to vidí bledě, že nejsem schopná sama porodit a že to bude asi na císaře. Tak takového bych vám dámy nedoporučila.
Před porodem mi byl doporučen pan doktor Kolátor, který mi okamžitě zvážil a změřil miminko na svém supr ultrazvuku a oznámil mi, že miminko má ideální porodní váhu tj. 3220g a že je vše v naprostém pořádku ať se uklidním a nějakou váhu neřeším. Díky němu jsem porodila úplně bez problémů, takže jsem zatím spokojená.

Vystřídala jsem čtyři doktory, mívám problémy a až když má člověk problémy, pak se teprve ukáže, zda je doktor dobrý nebo ne. Naposledy, když jsem měla veliké bolesti, jsem byla neúspěšně léčena u jiného gynekologa (resp. gynekoložky, která mi byla doporučena jako výborná) rok a půl. Nakonec jsem ztratila trpělivost a přešla k panu doktorovi Kolátorovi. Ten mne dokonale vyléčil do tří měsíců a od té doby vždy, když mám problémy, jsou po jeho zásahu velmi rychle pryč. Teď jsem těhotná a u pana doktora mám hotový komfort. S panem doktorem mám tedy jen ty nejlepší zkušenosti.

Nejdříve jsem byla s panem doktorem spokojená, vše bez problému. Jakmile jsem ale měla zdravotní problémy, tak je bohužel nevyřešil.. Po dvou měsících mi došla trpělivost a přestoupila jsem k jinému doktorovi a jsem naprosto spokojená a konečně bez problémů.

Nemohu si opravdu stěžovat

Pro mě je to lékař na svém místě, jedná s člověkem s úctou, je vstřícný a ohleduplný.Pro mnohé z nás to není zrovna příjemné jít na vyšetření, ale je opravdu skvělý.Odnosila jsem pod jeho kontrolou 2 děti a neměla bych pocit, že by cokoliv zanedbal, vše mě řádně a trpělivě vysvětloval, můžu jen doporučit!!

K panu doktorovi chodím již několik let a sama jsem spokojena. Ale možná je to tím, že jsem ještě nebyla těhotná a žádné "problémy" nemám. Z doslechu jsem také neslyšela moc dobré věci.. Co se týče prohlídek, tak opravdu je to na 5 minut :)