Odborný lékař chirurgie
Bohuslava Němce 371, Přerov

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Odborný lékař chirurgie Jiný

Pak doktor s vámi nechce mluvit a diskutovat na druhou stranu po letech praxe se to bohužel sa chápat, nelíbilo se mi víc věci, nechci psát co všechno protože to je na dlouhé popisování. Je prostě chladnější ale co mužů pochválit je že hned udělá krevní testy a aspoň vám dá zadanku na ultrazvuk apod. Co jinde moc nefunguje a nebo až je bohužel docela pozdě...

Dobry den.
Nevim jak kdo,ale ja jsem spokojený s výkony tohoto lékaře na 100%.Léčil mě hemeroid a vše bylo v pořádku.Pak žíly a zase v pořádku.Nakonec vyřezání dvou znamének a zase vše v pohodě.Jeho profesní přístup a přístup sestry je na profesionálni úrovni.Co se týče jeho je majetku,nikomu do toho nic není.Zde se posuzuje lékař a ne jmění.

U pana doktora jsem byla několikrát,vždy spokojená. Operoval mě křečové žíly,byla jsem na jeho nabídku hospitalizována v Břeclavy v nemocnici,byla jsem tam velmi spokojená.Lékaři i sestřičky příjemní,prostředí nemocnice na úrovni.Ale českému člověku se každý nezavděčí a na všem najde jen to nedobré.Ta naše povaha česká,že?
S panem doktorem špatné skušenosti nemám,jen ty nejlepší,sestřičku má vynikající,přeji mu hodně zdaru,ať se mu podaří osobní problémy zdárně vyřešit,aby měl na práci klid a přeji hodně vděčných pacientů. S pozdravem pacientka Eva B.Přerov

Pan doktor mi velmi pomohl. To co pokazili jinde, on spravil. K tomu měl citlivý a lidský přístup a zákrok provedl velmi pečlivě. K dobru mu lze přičíst i to, že mi vše vysvětlil, čehož jsem se jinde nedočkala. Ze své zkušenosti mohu jen doporučit. Jeho vlastnosti ani majetek pro mne nejsou podstatné. Když potřebuji dobrého doktora, nezajímá mě jak bydlí nebo co si o něm lidé povídají.

byla jsem velice spokojena s panem doktorem, pomohl mi s mým problémem, který jsem řešila několik let- doporučuji Alena

Pan doktor mě operoval křečové žíy,jsem velice spokojená doporučuji pana doktora
Jana

Pan doktor je citlivý člověk, jen má za roky své chirurgické praxe trochu "hranatější" komunikaci, ale to patří ke stresu lékařského povolání. Jinak se od něj nechám s klidem říznout - pečlivost je mu vlastní.

Nevím, nějak jsem se u pana doktora v ordinaci necítila... První věta po vstoupení do ordinace byla směřovaná sestře a to, jestli vybrala regulační poplatek... po celou dobu vyšetření a konzultace jsem měla pocit, že se vše skutečně točí jen kolem peněz, pan doktor mně spíše připomínal trhovce než doktora. Cenu zákroku jsem se nedozvěděla ani přibližnou, ale zaručeně by mi ji pan doktor prý udělal velmi dobrou... Navíc lékař který pacienta přesvědčuje, že má obrovský zájem o své "služby" a nechá tištěnou reklamu vhazovat do schránek lidem, působí značně neprofesionálně. Nic proti, pokud někomu vyhovuje tento styl, prosím, pan doktor je vcelku příjemný, do jaké míry je kapacita ve svém oboru nevím a ani do budoucna vědět nebudu - půjdu raději jinam.

Doporučuji pana doktora po profesní stránce i po stránce lidské .
Je to odborník na pravém místě .

Chodím k panu doktorovi od samého začátku jeho praxe v Přerově a jsem velice spokojená s jeho přístupem k pacientovi.