Vynikající praktický lékař, milý k pacientům o čemž vypovídala stále plná čekárna. Je velká škoda že již odešel do důchodu!!!!!!

30let jsem pacientkou pana doktora Karáska=myslím,že více není třeba dodávat,snad jen děkuji za vše pane doktore a doufám,že ještě dlouho se to nezmění.Vděčná pacientka Stanislava Švecová.

Pan doktor Karásek je velmi dobrý odborník na svém místě. Vždy mi pomohl a určil správnou diagnozu. Sestřička je také odborníkem. Mohu je vřele doporučit.
Diana Opatová.

Vytecny doktor, a jeho pristup je take skvely - sice se tuatam zakeca s duchodcema, ale jinak 9/10

Individuální přístup, vždy nesmírně lidský, praktik s přehledem.

Nejsem tak častým návštěvníkem lékaře jako takového.Ovšem přístup pana doktora a jeho sestřičky je bezkonkureční.Neznám jednoho jediného člověka který by o Dr.Karáskovi a jeho zdravotní sestře Helence řekl něco negativního.

K panu doktorovi chodím již 15 let. Velice příjemný, profesionál ve svém oboru. Nebojí se předepisovat i nové léky a dokáže odhadout který lék je vhodný pro daného pacienta. Určitě zde neplatí co slyším odjinud, kdy se lékař jen ptá co má napsat za lék a na jak dlouho má vypsat neschopenku. Mám nemoc, kterou jiní doktoři dokáží diagnostikovat v průměru po 4 až 6 letech. Pan Doktor Karásek toto odhadl po půl roce a ihned mě poslal ke specialistovi. Nyní se léčím bez dalších problémů a pana doktora mohu jen doporučit a bojím se kde najdu tak dobrého lékaře až MUDr. František Karásek odejde do důchodu.

Pana doktora Karáska hodnotím jako jednoho z nejlepších doktorů, kterého jsem za poslední léta navštívil. Těm, kteří jsou k panu Karáskovi kritičtí, bych doporučil zažít lékaře v Bulharsku, či v jiných rozvojových zemích. U mně je pan doktor Karásek hodnocen velmi kladně.

Pan doktor Karásek je velice dobrý lékař. Léčím se u něho již několik let, prodělala jsem velice vážnou nemoc, jeho včasným zásahem nemám trvalé následky. Doufám, že bude ordinovat co nejdéle. Kam půjdeme, až přestane ordinovat. asestra je taky dobrá.příjemná.

Pan Dr.Karásek je velmi dobrý lékař.
Ani v nejmenším případě si na tohoto lékaře nemohu stěžovat.Vždy mi pomohl a poradil jak nejvíce mohl.Je to osobnost a dokáže nemocnému pomoci i po psychické stránce.Je to Pan Doktor...