František Drábek, urolog Jablonec nad Nisou

MUDr. František Drábek

Urolog Více

Pražská 22/5151, Jablonec nad Nisou
Odborný lékař urolog JBC

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Odborný lékař urolog JBC Jiný

Za mě vše na jedničku,přístup lékaře i sestřičky vše úžasné moc mi pomohl poradil vyšetření důkladné vše vysvětleno prostě jak má být

Umístění: Odborný lékař urolog JBC Jiný

Velmi peclive a odborne vysetreni s naslednym vylecenim mych problemu (rychle/efektivne). Mohu jen doporucit

Názor přidán dne 04.12.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Tento lékař má vše co v něm je od samého Pánaboha.Opravdu -jděte k němu a uvidíte .Objednací doba byla pouhých 14 dnů.V Liberci budete čekat i 5 měsíců.Ale nejprve od některých dostanete otázku\"Již jste u nás byl??\" No zda ne tak máte pech -prostě Vás nevezmou.I když se zmůžete na takové špitnití \"Prosím a na koho se mám obrátit ,když mám doporučení??\" Dostanete odpověď \" Já tu nejsem poradní kancelář.Mě se to stalo a mé Ego ,zda někdy vůbec bylo se zcela vytratilo-U p.Mudr.Drábka, jak jsem řekl se to nestane -vše dostal již snad do kolébky, S úctou k Vám pane doktore -Váš Pacient.Mirek Basel

Posílám poděkování za příkladný přístup k pacientovi. Po létech problémů se našel doktor, který byl schopen se mnou něco konečně udělat.

Mudr.Drabek je vynikajici odbornik,s velmi pratelskym vztahem k pacientovi. Se zájmem a pochopením si vždy vyslechne mé problémy.Je milý,usměvavý a vždy dobře naladěný.Tuto ordinaci lze jen doporučit všem urologickým pacientům.

Byl sem u pana doktora a sem nadmíru spokojen . Sympatický , vtipný a to samé mužu říct o sestřičce, jedním slovem SUPER.

Již několik let navštěvuji ordinaci MUDR. Drábka a jsem velice spokojená s přístupem pana doktora i sestřičky. Vždy mi se zdravotními problémy pomohli a jejich přístup je velmi kladný a ochotný.

Pan doktor Drábek, je to nejlepší, co nás mohlo potkat. Před 3 roky zachránil mému dědečkovi život, poté, co mu jiný urolog špatně stanovil diagnózu. Okamžitě rozpoznal jeho stav a posléze ho odoperoval. Dědeček je nyní v pořádku a nedělá mu problém dojíždět na pravidelné kontroly 100km.
A co se týče setřiček, nemá s nimi jediný problém. Obě jsou velmi přívětivé a ochotné. Mohu potvrdit i ze své vlastní zkušenosti, když jdu s dědečkem na kontrolu.
A že se někdy dlouho čeká? To holt u špičkových specialistů bývá...:-)
Takže pane doktore, MOC DĚKUJEME!!!

Není třeba se stydět. Po preventivní prohlídce jsem byl pravidelně panem doktorem Drábkem sledován a jen díky pečlivosti pana doktora žiji. Chválím i obě sestřičky!