Gynness Brno s.r.o.
Karla Čapka 1656, Šlapanice

Holandska 2, Znojmo

Umístění: Gynness Brno s.r.o. Jiný

Skvělý a profesionální přístup. I když jsem se odstěhovala k Hustopečím, stále dojíždím k panu doktorovi. Díky němu a sestřičce mám dvě zdravé děti. Vřele doporučuji.

Umístění: Gynness Brno s.r.o. Jiný

Moc příjemný, usměvavý,milí lékař, profesionál . Moc doporučuji všem ženám.Ordinace pěkná, sestra příjemná .

Umístění: Ordinace

Rovnou jsem se k němu přihlásila jako pravidelný pacient. Super přístup. Usměvavý, sestřička super. Vybavená ordinace (např. ultrazvuk atd). Příjemné prostředí. Vytažení tělíska v mžiku. Nic dalšího nevnucoval, probrali jsme varianty a nechal další rozhodnutí na mně. Dobře se zde parkuje. Výhody města bez nuceného čekání v kolonách aut ve věčně rozkopaném Brně. PS: a je levnější!

Lékař s velmi příjemným přístupem k pacientovi, vztřícný, trpělivý,komunikativní, usměvavý, nemračí se..
Sestřička, usměvavá, milá, příjemná, trpělivá....
Co víc si přát!
Vřele doporučuji!!
Anna Valešová, Brno

Profesionalni pristup, mily, vse vysvetli, nenuti . Sestricka na jednicku. Jsem moc spokojena. Muzu jen doporucit.