Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

U paní doktorky jsem nikdy neměl jediný problém.. když byl problém, který mohla vyřešit, tak ho vyřešila, pokud to přesahovalo její odbornost, vždy poslala na správně vyšetření... podle mě ideální praktická lékařka, která si na nic nehraje...

Dignostička Ani náhodou. Na zdravotní problém - brufen a netahat plné tašky s pivem chlapům domů k večeři :-)

To já mám s paní doktorkou dobré zkušenosti.Jelikož jsem chodila dříve i k jiným,tak můžu posoudit.Paní doktorka,byť jak tu píšete "nezvedne prdel",je ale natolik vstřícná,že si vás v klidu vyslechne a ne jak to dělají ostatní za pochodu na půl ucha.Můžete se jí svěřit se vším a nemusíte se stydět.Mě naopak vyhovuje,že tam nevysedává sto lidí,jako běžně u jiných praktických lékařů,od kterých se dozvíte možná méně a sedíte tam celé dopoledne mezi chrchlajícíma pacientama.Takže pokud k nim jdete s pouhým bolením něčěho,tak odcházíte navíc s chřipkou.

nikdy jsem s paní doktorkou neměl sebemenší problém a vždy rychle a přesně diagnostikovala problém...jsem naprosto spokojen!

Pro mě je p.doktorka Šulcová vynikající praktická lékařka.je milá,ochotná a vždy poradí.Udělá základní vyšetření a pokud je třeba vždy pošle ke specialistovi.Pro mě je ona tím nejlepším praktickým lékařem.

Čtu zde jen samá negativní hodnocení,já to zas tak nevidím.Běžná onemocnění/angina,chřipka/byla vždy u mne a manželky úspěšně vyléčena ,jinak to ani nemohlo být.A pokud se jednalo o nemoce,které přesahovaly rámec této ordinace, tak MUDr.Šulcová vždy správně provedla prvotní diagnozu a dostal jsem správné doporučení,na správné specialní oddělení odpovídající nemocnice zde v místě, nebo např.i v Praze/podle okolností onemocnění/.A základní vyšetření-změření tlaku,tepu bylo v rámci návštevy ordinace prováděno.Paní doktorka byla vždy přívětivá,pozorně vyslechla můj zdravotní problém a vždy správně a efektivně zareagovala,to zn.že v případě složitém a těch bylo u mě celkem dost,jsem byl vždy odkázán s doporučením k specialistům včas a s efektivním výsledkem.A tak by to mělo být.Myslím si,jsem přesvědčený,že paní MUDr.Šulcová je na svém místě,léčí běžné nemoci dobřea u složitějších případů si umí poradit-vypíše doporučení na specialistu.Domnívám se,že je velmi dobrá diagnostička.A protože do ordinace k této paní doktorce chodím víc než 30 let a jsem k svému věku v dobré kondici,tak je to zásluha i této lékařky. A protože nenavštěvuji jiného praktického lékaře, nemohu srovnávat,takže je otázka, jak mám hodnotit? Já jí hodnotím na základě výše uvedeného jako velmi dobrou a přesto zmáčknu nejlepší.

Nejhorší lékař u kterého jsem kdy byl.

žádná diagnostika :-(

Paní dr.neumí napsat jiné léky než-li doxybene,penebene a to na cokoliv,asi jsou to všeléky