Adresa

Chomutov
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
12 názorů

M
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem nikdy neměl jediný problém.. když byl problém, který mohla vyřešit, tak ho vyřešila, pokud to přesahovalo její odbornost, vždy poslala na správně vyšetření... podle mě ideální praktická lékařka, která si na nic nehraje...


K
Ověřeny pacient

Dignostička Ani náhodou. Na zdravotní problém - brufen a netahat plné tašky s pivem chlapům domů k večeři :-)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

To já mám s paní doktorkou dobré zkušenosti.Jelikož jsem chodila dříve i k jiným,tak můžu posoudit.Paní doktorka,byť jak tu píšete "nezvedne prdel",je ale natolik vstřícná,že si vás v klidu vyslechne a ne jak to dělají ostatní za pochodu na půl ucha.Můžete se jí svěřit se vším a nemusíte se stydět.Mě naopak vyhovuje,že tam nevysedává sto lidí,jako běžně u jiných praktických lékařů,od kterých se dozvíte možná méně a sedíte tam celé dopoledne mezi chrchlajícíma pacientama.Takže pokud k nim jdete s pouhým bolením něčěho,tak odcházíte navíc s chřipkou.


nikdy jsem s paní doktorkou neměl sebemenší problém a vždy rychle a přesně diagnostikovala problém...jsem naprosto spokojen!


D
Ověřeny pacient


E

Pro mě je p.doktorka Šulcová vynikající praktická lékařka.je milá,ochotná a vždy poradí.Udělá základní vyšetření a pokud je třeba vždy pošle ke specialistovi.Pro mě je ona tím nejlepším praktickým lékařem.


I

Čtu zde jen samá negativní hodnocení,já to zas tak nevidím.Běžná onemocnění/angina,chřipka/byla vždy u mne a manželky úspěšně vyléčena ,jinak to ani nemohlo být.A pokud se jednalo o nemoce,které přesahovaly rámec této ordinace, tak MUDr.Šulcová vždy správně provedla prvotní diagnozu a dostal jsem správné doporučení,na správné specialní oddělení odpovídající nemocnice zde v místě, nebo např.i v Praze/podle okolností onemocnění/.A základní vyšetření-změření tlaku,tepu bylo v rámci návštevy ordinace prováděno.Paní doktorka byla vždy přívětivá,pozorně vyslechla můj zdravotní problém a vždy správně a efektivně zareagovala,to zn.že v případě složitém a těch bylo u mě celkem dost,jsem byl vždy odkázán s doporučením k specialistům včas a s efektivním výsledkem.A tak by to mělo být.Myslím si,jsem přesvědčený,že paní MUDr.Šulcová je na svém místě,léčí běžné nemoci dobřea u složitějších případů si umí poradit-vypíše doporučení na specialistu.Domnívám se,že je velmi dobrá diagnostička.A protože do ordinace k této paní doktorce chodím víc než 30 let a jsem k svému věku v dobré kondici,tak je to zásluha i této lékařky. A protože nenavštěvuji jiného praktického lékaře, nemohu srovnávat,takže je otázka, jak mám hodnotit? Já jí hodnotím na základě výše uvedeného jako velmi dobrou a přesto zmáčknu nejlepší.


K


Nejhorší lékař u kterého jsem kdy byl.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

žádná diagnostika :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T

Paní dr.neumí napsat jiné léky než-li doxybene,penebene a to na cokoliv,asi jsou to všeléky

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti