Odborný lékař neurologie
Revoluční 20, Bruntál

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Odborný lékař neurologie Jiný

K paní doktorce docházím s babičkou, o kterou pečuji a musím říct, že je to člověk na svém místě. Má spousty znalostí, vše dobře vysvětlí, pomohla ve vyřízení spousty věcí, které byly nutné pro starost o "nemohoucího člověka". Její pracovní doba nekončí ordinačními hodinami, na maily mi odpovídala i ve večerních hodinách a toho si velice cením. Většina lékařů svůj mail ani nezveřejňuje nebo Vám nikdy neodpoví. Je příjemná a jde s dobou.

Paní "doktorka" se nezajímá o skutečnou příčinu pacientovy nemoci a klidně jej nechá odejít bez důkladných a nutných vyšetření. Své poslání léčit řeší předepisováním nevhodných léků a nechává pacienta v domnění, že se jedná o banální problém. Není hodna svého titulu. Nechali jsme si napsat nové doporučení k neurologovi a navštívili jiného, který stanovil přesnou diagnózu. Nyní žasneme, jak rozdílný dokáže být přístup doktorů.

Děkujeme za skvělou péči a odborný přístup k léčbě naší maminky. Nyní je již po operaci nádoru v hlavě. Paní doktorka ji nechala odejít, že je vše v pořádku, a že si má na bolesti hlavy brát prášky od bolesti!!!

Dobrý den paní Doktorko nemohu se vám pořád dovolat když se potřebuji obědnat zase vám nefunguje spojení telefonní.Už by s tím něco měli udělat.

pacienta s nádorem mozku vyšetřila letem světem a odchod s negativní diagnosou.Špatné.

Výborná paní doktorka,příjemná,se zájmem o pacienta,moc mi pomhla!!

Je to nejlepší lékařka a odborník.Myslel jsem si, že najdu lepší..... omyl.Chyba byla na mé straně!

Je to dobrá paní doktorka, vždy pomůže!! sice patřím mezi ty štíhlejší a byla jsem na operaci s páteří už dvakrát, ale podle mě něco bude na tom že silnější lidé si na jednu stranu za ty nemoci mohou sami.
Paní doktorka je kvalitní, milá a vždy ochotná! Doporučuji.

Velmi dobrá lékařka, má pochopení a zájem.

Je to kapitola sama o sobě.Strávil jsem tam 3minuty a pochopil jsem,že její nálada v ten den není v pořádku.Pro mě je to doktorka zadarmo drahá a radši to hodí na obezitu,než aby pohla zadkem a něco dělala.Fuj už nikdy více.....