Čs. armády 42, Ostrava

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Vracíme se opakovaně se všemi kočkami, které nám procházejí životem i těmi, které si nás adoptovaly na celý život.

Zachránila nám štěně jezevčíka. Veterinář z Havířovské ordinace nepoznal angínu a cpal do psa kapačky bez výsledku, samozřejmě z nás vytáhl 3tis zbytečně. Paní doktorka opravdu rozumí zvířatům a dokáže poradit, doporučit a opravdu vyléčit.

Skvělá veterinářka a velmi příjemná paní, vždycky nám pomohla, zachránila nám kocoura, neúčtuje si každý nesmysl jak jiní veterináři.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Situaci vždy řešila jak nejlépe a nejjednodušeji se dalo, netahala z nás peníze za zbytečné úkony (jak se to dělo v jiné, na pohled mnohem honosnější ordinaci). Z jejího přístupu je vidět, že jí jde v prvé řadě o zdraví a blaho zvířecího pacienta.

K paní doktorce chodíme už 17 let s jedním pejskem. Je ochotná a příjemná. Také není zbytečně předražená a vždy si věděla rady a pomohla. Oproti jiným lékařům které jsme také navštívili,určila hned správnou diagnozu. My i náš pes jsme s ní spokojeni.

Zkusena,empaticka,poradi. Sikovna pani doktorka. S kockou poprve na injekci,uklidnila me,rekla,co a jak,vratim se.

kladný přístup a vždy ochotná